• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZUZKAOUKlobouky, čepice, hučky. Nechte na hlavě!
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    ahoj, doufam ze mi poradite..nasla jsem doma zahazeny uplne vzadu ve skrini krasny letni klobouk ale je dosti pomackany..tak by me jen zajimalo zda jsou nejaky opravny nebo "krejci" ktery by mi ten klobouk zase narovnali do puvodni formi...rada bych ho ted nosila:-)
    IGNIS_FATUUS
    IGNIS_FATUUS --- ---
    TMA: jéjej :) samozřejmě 2010, nějak mi to teď nejde změnit...
    TMA
    TMA --- ---
    IGNIS_FATUUS: Já si udělal čas na 24. 7. 2010. Co bude 24. 7. 2024 naprosto nemám představu. Takhle daleko neplánuju ani já.
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    Chybí tam možnost "strašně moc chci, termín se mi nehodí ani jeden a nemám peníze":)
    IGNIS_FATUUS
    IGNIS_FATUUS --- ---
    Přihlašujte, přihlašujte, zatím mám jen tři lidi, podle ankety by Vás mělo být víc! :)
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    ZUZKAOU: je na tom hooodne spatne...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    IGNIS_FATUUS: Skvěle:) Tak jestli by ses jí poptala? Ráda bych jednotlivé rozhovory dělala přes mejl/chat/nyxí poštu, protože s textem se mi bude pracovat rychleji než s diktafonem a poznámkami... Anebo můžu sepsat otázky a poslat, po přečtení odpovědí dopsat upřesňující dotazy... ale rozhovor je prostě rozhovor, může vybočit z osnovy, může bejt zajímavější...:) Strašně ráda bych přišla na chystanou přednášku, ale bohužel nemám čas ani v jednom termínu, navíc budu tou dobou bez peněz (fesťák kam jezdím každoročně)....
    IGNIS_FATUUS
    IGNIS_FATUUS --- ---
    ANIQUE: se mnou asi ani tak ne, spíš s mamkou :)
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    IGNIS_FATUUS: Mno, můžu s tebou udělat rozhovor na toto téma?:) že bychom se někdy domluvily a zachatovali?
    IGNIS_FATUUS
    IGNIS_FATUUS --- ---
    ANIQUE: mezi kloboučníkem a modistkou je tuším stejný rozdíl jako mezi švadlenou a krejčí :)
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    Tak konečně: http://www.anique.estranky.cz/
    Zatím je tam toho trochu... kloboučník do rozhovoru by byl veeeelmi vítán:)
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    Takže pro mě smůla. Kdyby se akce zdařila, bylo by možné opakování?
    IGNIS_FATUUS
    IGNIS_FATUUS --- ---
    tak kdyžtak závazné přihlášky do pošty - ať to dám nějak do hromady - 24.7
    IGNIS_FATUUS
    IGNIS_FATUUS --- ---
    KALHOTKA: jasně
    IGNIS_FATUUS
    IGNIS_FATUUS --- ---
    Takže dle hlasování v záhlaví to vypadá na 24. - kdo ještě nehlasoval ať to udělá!
    LUSKA
    LUSKA --- ---
    LE_JOUEUR: diky:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam