• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZUZKAOUKlobouky, čepice, hučky. Nechte na hlavě!
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    LYREL: Já se nejdřív lekla, že jsem nějakým šíleným omylem vlezla do cukrářského klubu:) Ale některý jsou fakt moc hezký, až jako skoro k sežrání:)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    paradni klobouky maji u Andela v Lidicke ulici
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    HABRENKA: nieco take som videla vo Vodickovej... taky maly obchodik pri zastavke Vodickova vedla Triumphu a tak... ceny tam maju rozne, ja odtial mam klobuk za 500, ale ponukala mi i za 2500, takze zalezi na konkretnom kuse... :)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    prosím prosím, doma se stalo neštěstí a bílý letní dámský klobouk zemřel :-(, takový sešitý z pásku, poloprůhledný, široká krempa, kytka... netušíte, kde něco takového po praze sehnat (a nezruinovat se...?) můj je neopravitelný :´-( a je velmi akutně potřebný...
    ELLANOR
    ELLANOR --- ---
    ELLANOR: napriklad neco takoveho, ale v sede..
    ELLANOR
    ELLANOR --- ---
    Prosimvas mate nekdo tip na nejake kloboucniczvi v Brne, kde jsme jeste nebyli ?
    Byli jsme na Orli v tom malem rohovem obchudku, na Minoritske pod DM drogerii, taky na Rasinove, jak se prodavaji vlny a jina galanterie. Taky jsme byli v Omeze na Svobodaku. Hledame pansky plateny, ale natvarovany klobouk.. asi budem muset jit do slamaku :(..
    podobny napriklad tomuto, ale letni: http://www.tonak.cz/index.php?typ=TSA&showid=64&shopid=36687069

    Mate nekdo zkusenosti s nakupovanim u Tonaku primo v Novem Jicine ?
    IGNIS_FATUUS
    IGNIS_FATUUS --- ---
    jinak souhlasim s řínovym termínem, ale musim to probrat s mamkou
    IGNIS_FATUUS
    IGNIS_FATUUS --- ---
    LYREL: vypadaj jako perníčky :)
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    No tak tohle je jeden z mála druhů klobouků, který mě fakt nikdy neoslovil. Možná jeho čas na mé hlavě ještě přijde... ale tipuju, že spíš ne.
    LYREL
    LYREL --- ---
    a jedinej, kdo je nos9 je Eviik

    LYREL
    LYREL --- ---
    miau zacala jsem si doma sit malinke kabaretni kloboucky















    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    prazdniny jsou na nic, proste mi do toho vlezla jina akce, tim se znovu omlouvam (i kdyz jsem zavazne prihlasena nebyla a avizovala ze asi nebudu moct predem)
    jasne ze jsem po tom volali, ale zas je pravda ze plno lidi psalo ze nemuzou....myslim ze v normalnim terminu (tzn. skolni rok, ja hlasuju az pro rijen) to bude snesitelnejsi a naplanovatelnejsi.
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    ANIQUE: Jasné :)

    Jinak snoubenec projevil přání taky se něco přiučit, ale s jeho časem je to ještě mizernější než s mým, tak dokud není pevné datum, nepočítám ho radši mezi vážné zájemce.
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    BONEMINA: Já chci taky na přednášku, na podzim už by na to mohly bejt penízky a s 11. souhlasím, mám vernisáž. Si budem navzájem držet palce, ju?:)
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    Proboha, jen ne ten víkend 11.9. :) To jsem na opačném konci republiky a vdávám se :) Zálohu považuju za naprosto normální.
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    IGNIS_FATUUS: hlavne kdyz to nebude o prazdninach o vikendu, to nemuze skoro nikdo/nema prachy... ted jsem zjistil i na jine akci....
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    IGNIS_FATUUS: no to už je daleko lepší termín. Tedy pokud to nebude přes prodloužené víkendy.
    IGNIS_FATUUS
    IGNIS_FATUUS --- ---
    ZUZKAOU: taky příště budem - druhej pokus září/říjen - se zálohama
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Reneé Magritte

    Člověk v buřince


    Syn člověka
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    P. Picasso: Dáma v klobouku sedí v křesle.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam