• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZUZKAOUKlobouky, čepice, hučky. Nechte na hlavě!
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    Ten s tím modrým ptákem ten je!
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---

    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---

    An absolutely gorgeous bergère straw hat decorated in colored straw flowers, dates to the 1760s.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Antique Dress - Item for Sale
    http://www.antiquedress.com/item6467.htm

    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    ZUZKAOU: ten je sladkej! nádhernej! a ještě Ti ptáčci... pecka..
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Red hat society - portréty holadnských členek

    The Red Hat Society Official Website
    http://www.redhatsociety.com/

    http://www.worldphoto.org/images/image/109592/?FromImageGalleryID=5867
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    167.jpg (553002 B)
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    LE_JOUEUR
    LE_JOUEUR --- ---
    Královská svatba

    The Queen and The Duchess of Cornwall speak to mother-of-the-bride Carole Middleton

    The Princess Royal; Zara Philips

    David and Victoria Beckham; Princesses Eugenie and Beatrice
    Nejvíce se mi líbí ten, co má Zara
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    PERTAKOIN: jo aha, me nenapadlo ze je neco jineho nez plsteny... :-)
    PERTAKOIN
    PERTAKOIN --- ---
    PYVERRN: Tak ty plstěný jsou dobrý, o tom žádná. Spíš jsme měli problém v těch pánských vůbec něco vybrat, ale dneska jsme po dlouhém boji nakonec uspěli :) Já koukala na ten můj svatební na různý ty slaměný a sysalový a u těch zdobených mé oko detailisty při bližším pohledu zaplakalo... Králičích bych si tam z fleku vybrala nejmíň pět, však jsem taky muže pobízela ať platí rychle, dokud jsem schopná co mám v rukách ještě pustit. I tak to málem nestihl...

    ALEXIS: Asi jsme měli štěstí na milého pána a i dobrou prodavačku, ty jsem tam snad ještě nepotkala, byli super :)
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    PERTAKOIN: ja jsem zkusil i dve jine kloboucnicke firmy a s nikym jsem nebyl spokojen, od Tonaku jsem byl naopak spokojen vzdy...

    damske samosebou nevim, ale z panskych mam od nich asi 7 klobouku a jsem navysost spokojen....
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    PERTAKOIN: ked je tam taky usluzny pan, tak ten je schopny poradit, zmerat a ked nie je v obchode potrebna velkost, tak nechat dopravit... predavacky jak ktore, niektore su tam fakt len na markovanie nakupu a tvaria sa jak kakabus ked sa clovek na cokolvek spyta...
    pripadne ked vies aku velkost potrebujete, tak sa spytat, oni to maju v pocitaci a este sa mi nestalo, ze by odmietli poziadavok na dopravenie inej velkosti na vyskusanie...
    PERTAKOIN
    PERTAKOIN --- ---
    GOBERS: Bohužel když už tam náhodou najdeme něco, v čem by nevypadal jak když utekl z cirkusu (nebo blázince), tak je to obrovské... Holt má malou kebuli a není úplně kloboukový typ. A jsme nároční, chceme něco nečerného co nevypadá zálesácky nebo jako pokus o čerta v mysliveckém. No, chystáme se právě dneska na další pokus, už je to přece jenom přes měsíc co jsme tam neuspěli, tak snad.
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    PERTAKOIN: Pro panske klobouky v nasich podminkach asi tezko najdes neco pouzitelnejsiho, nez Tonak. Uz ta jejich zakladni rada je pouzitelna. A videl jsem ty zajeci, ktere delaji hlavne pro charedim a ten bych taky jednou chtel. Na bezne noseni naprosto dostacujici.
    PERTAKOIN
    PERTAKOIN --- ---
    PYVERRN: V tuto poučku také stále ještě věřím, nicméně zatím mám všechny klobouky odjinud a z Tonaku jsem vždycky odešla s prázdnou. A když jsem sháněla svatební, tak bych Tonaku za to zdobení přilepený tak, že z toho trčí lepidlo na všechny strany, dala tak akorát na zadek a ne tři litry. Fakt nechápu kde si na to takovou cenu vymysleli když ostatní klobouky mají vesměs o dost levnější než Model.
    Ale s pánskejma to bude asi trochu jiný. Ale když jsme se s nastávajícím snažili před časem vybrat v Tonaku klobouk pro něj tak jsme taky nepochodili, a kam jinam na pánský, to moc nevím. Mimochodem, jsou schopní něčeho na míru, nebo aspoň dopravit na krám požadovanou velikost?
    AMARYLLIS
    AMARYLLIS --- ---
    PYVERRN: To jsem si myslela a nejak s tim počítala ale pro případ kdyby mohla být nějaka alternativa abych věděla a nevěnovalo tomu víc než jeden den tím že budu vzpomínat místa kde jsem videla nejaky klobouky a behat zmateně po Praze :)

    DIABOLUS: Děkuji :)
    BILY_HAVRAN
    BILY_HAVRAN --- ---
    PYVERRN: anebo, jako jsem to dělal dlouhou dobu já - chodit rovnou do TONAKu:

    U Hellady 697/4
    140 00 Praha 4-Michle

    Dřív se tam dalo nakupovat normálně - i když občas jste museli trochu počkat, protože na vás neměli čas, ovšem dnes už to jde pouze na živnosťák - něco jako Makro.
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    AMARYLLIS: Tonak, dole na vaclavaku... vsichni, kdo si chcete koupit klobouk... nejdrive jdete do Tonaku, az pak vymyslejte cokoliv jineho... :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam