• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZUZKAOUKlobouky, čepice, hučky. Nechte na hlavě!
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    AQUA: na kloubouku, zhruba v půlce mezi ušima a očima. Klasické klobouky typu cylindr nic takového nemají.
    AQUA
    AQUA --- ---
    Já tam žádný šev nevidím
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    GOBERS: nevedla se tady diskuze o tom, že už neexistují stroje na hedvábné cylindry? Tak to holt autor zdůraznil ....
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    ZUZKAOU: Co je to za strašlivý šev na boku toho klobouku?? :o
    SAL
    SAL --- ---
    MOUNTBATTEN: Dobře.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    SAL: no vysel mne na 5 liber i s postovnym, tehdy si paypal vzal za libru 30 kacek, takze tak nejak, tj.neco pod 150,- (ale nabizet ho budu az zjistim,ze vsuvka fakt nepomohla:-) to pak napisu presne vnitrni obvod)
    SAL
    SAL --- ---
    MOUNTBATTEN: Mě se líbí, záleží, jestli by mi byl a taky kolik by stál.. :)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    no, kdyby to nepomohlo, tak dam vedet a nebudete mit kdyztak nejaka zajem? presny obvod vnitrni bych pak zmerila, tipuju klasickou 55-57.
    PERTAKOIN
    PERTAKOIN --- ---
    MOUNTBATTEN: Ta stuha je vždycky přišitá jenom za jeden (spodní) okraj, tak je to normální.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    MEMENTO_ISHMENE: tak ja si ho vezmu s sebou na vikend:-)

    PERTAKOIN: hmm,ja nevim,esli je to vlna, nakej filc to je:-)) Jinak tady ta vnitrni stuha ja pridelana jen spodkem (tj.spodek te stuhy k vnitrku), tedy se bojim,ze dat za ni molitan, bude se sklapet dolu...i kdyz to s prisitim sametky asi taky a pri narazeni na hlavu se to srovna:-)
    Zsbrat to by IMO nepomohlo, zkusim ten molitan, ci sametku.
    PERTAKOIN
    PERTAKOIN --- ---
    MOUNTBATTEN: Předpokládám že vlněný? Může se trochu srazit vodou nebo napařováním (hrnec nebo parní žehlička), ale když třeba rovnám zmačkané klobouky tak je propařím docela hodně a nemám pocit že by se nějak zmenšily... Každopádně pozor na tvarování během schnutí.
    Co jsem se dozvěděla v kloboučnctvích, tak buď vkládají za vnitřní stuhu dozadu kousek molitanu (a třeba zajistit pár stehy, muž to tak na jednom klobouku má), nebo na té stuze vytvoří a pár stehy zajistí záhyb nebo dva. Nemám odhad o kloik čísel se tím ten klobouk zmenší, ale třeba to bude stačit.
    MEMENTO_ISHMENE
    MEMENTO_ISHMENE --- ---
    MOUNTBATTEN: Ale jo. :-) (ale ty ryby na hlavě mají něco do sebe...)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    MEMENTO_ISHMENE: :-)) musi to byt rybnik? Vana nepostaci?
    MEMENTO_ISHMENE
    MEMENTO_ISHMENE --- ---
    MOUNTBATTEN: Nebo ho hodit do rybníka (a potom vylovit) (zmenší se... vyzkoušeno :D).
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Mate nekdo zkusenost, jak zuzit klobouk? Vnitrek? Nejak DIY?
    Mne tento je SAMOZREJME velky (no,sacovala sem to. Velikost UNI a ja mam tak 52ku. Ale za pet liber sem ho musela mit;-) )


    jedine, co mne napadlo, je, ze uvnitr na tom obvodovym rantlu je stuzka, tak na ni prisit este jednu, tlustsi, trebas sametovou. Tim by se obvod uvnitr zmensil, ze?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    TRPIS
    TRPIS --- ---
    Foto civilního oděvu Catwoman z natáčení nového Batmana
    CHANNAH
    CHANNAH --- ---
    tenhle klobouk je prý 100% papír - ještě štěstí, že jsem v něm zatím nezmokla
    (blog http://mezinebemazemi.blogspot.com/ )

    BARUNKA
    BARUNKA --- ---




    www.thelma-design.com
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam