• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZUZKAOUKlobouky, čepice, hučky. Nechte na hlavě!
    BILY_HAVRAN
    BILY_HAVRAN --- ---
    GOBERS: celému okolí - něco jako "vystrkuju růžky" ;o)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    LYREL: Tím chceš někomu něco naznačit? ;) :D
    LYREL
    LYREL --- ---
    Pardon, fotka hrozná, ale udělala jsem si "klobouk" :)

    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    LINY: no jo, bohužel v mém okolí kloboučnictví není žádné:( Nejblíže snad ve Vídni ale to by se to hodně prodražilo...
    LINY
    LINY --- ---
    GALTHEA: A klasické cestovní krabice na klobouky mají snad v každém kloboučnictví.V několika velikostech.
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    MEMENTO_ISHMENE: aukro! já hloupá, já věděla že na něco zapomínám:D (a ebay se neosvědčil:))
    MEMENTO_ISHMENE
    MEMENTO_ISHMENE --- ---
    GALTHEA: http://aukro.cz/kufr-na-klobouky-i2183054725.html
    - SECESE - SECESNÍ KUFR NA KLOBOUK - PĚKNÝ -- (2175841154) - Aukro - největší obchodní portál
    http://aukro.cz/secese-secesni-kufr-na-klobouk-pekny-i2175841154.html
    Starý kufr na klobouky - viz foto (2180730904) - Aukro - největší obchodní portál
    http://aukro.cz/stary-kufr-na-klobouky-viz-foto-i2180730904.html
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    tak jo, po vcerejsim baliku z posty uz mam nakonec doma 17 klobouku a jenom jednu krabici a jeden kufr na skladovani. (jenomze obe veci pojmou tak tri klobouky, puvodne totiz jsou na jeden, nebo dva.)
    takze potrebuju dalsi, coz me privadi k otazce kde se da koupit box na klobouky? nebo kufr? (ja hodne cestuju a nacpat klobouk k obleceni nehrozi...)
    diky:)
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    BILY_HAVRAN ZUZKAOU: Zkusím to nejdřív přes tu Prahu, kdo ví jak na to zrovna nespěchám, sháním konkrétně (slovy 3 typy) klobouků, když budou, budou, když ne, tak se nedá nic dělat no... :D
    A díky za typy, s těma mailama jsem nečekal, že by ho nikdo nečetl, vždycky jsem takový...
    ... zdvořilý.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    přítelova maminka mi na vánoce nabízela asi 50 let starý boží klobouk z králičí srsti a já husa, místo abych ho vzala, jsem jí přesvědčila, že je škoda to nenosit a poslat to dál, a ať to hezky nosí. Ach jo:(
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    DRABICZ: hele musíš telefonovat. Maily, které nejdou na konkrétní adresu nějakého nadřízeného jsou obecně plošně ignorovány, pokud chtějí něco ne-běžného.

    A pak dej vědět výsledky.
    BILY_HAVRAN
    BILY_HAVRAN --- ---
    DRABICZ: asi by se i dalo, ale nejdříve se asi bude chtít dohrabat k tomu, kdo to může dovolit a na to bych možná doporučit začít osobním vyjednáváním na pražském skladě - jsou tam relativně milé, i když vcelku vytížené dámy a jednalo se mi s nimi celkem dobře - nejsou to sice ty pravé, které potřebuješ, ale můžou tě odkázat správným směrem.
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    GOBERS: Dá se s Tonakem nějakým způsobem jednat o odkoupení ať už zmetků, polotovarů či hotových klobouků? Jednou jsem jim psal a dodnes neodpověděli...
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    Minulý týden jsem se od jednoho pána z Tonaku dozvěděl, že ještě před nedávnem měli ve skladech pár zbylých pánských klobouků vyrobených z bobří plsti. Ale že prý je před nedávnem všechny rozprodali. Uááárrrrhhhhggggh... zase pozdě. :-(((
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    GEISHA: Já ten plakát nedělal, jen takhle obdržel jako pozvánku :D
    CHANNAH
    CHANNAH --- ---
    TIMA: dík :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    A jedna z internetových humorů
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    GEISHA: né, to jsou- tuším - šermíři, ti víc pijou, než hromadně souloží.
    TIMA
    TIMA --- ---
    CHANNAH: Krásný profil.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam