• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FLYINGMOUSEtreehouses....life on tree free
    KITIARA
    KITIARA --- ---
    Zručný tesař si uprostřed lesa postavil úžasný dům na stromě  – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/bydleni/reality-a-finance/265724-zrucny-tesar-si-uprostred-lesa-postavil-uzasny-dum-na-strome.html
    BODLING
    BODLING --- ---
    KITIARA
    KITIARA --- ---
    KITIARA
    KITIARA --- ---
    KOMIAU
    KOMIAU --- ---
    MARCIK: To sice ano ale obávám se že ti to můžou nařídit strhnout.
    BODLING
    BODLING --- ---
    NONOBODY: ve valu na festivalu :)
    MARCIK
    MARCIK --- ---
    Hele a je to vůbec oficiálně v ČR jako stavba? Jde mě o to, jestli to náhodou mimo jiné neřeší problém získání stavebního povolení na nestavebním pozemku ;-) Jestli bude stavba definovaná tím, že musí mít základy, tak tohle oficiálně jako stavba nebude, což nese své výhody :-)
    MENURAK
    MENURAK --- ---
    FLYINGMOUSE: ŠPATNĚ, TO NEVIM, SME TAKY PŘEMEJŠLELI TY PNEUMATIKY SEŠROBOVAT, ALE VYKÁKLI SE NA TO, ROZMĚRY MÁME STEJNÉ, JINAK SI TO NEDOKÁŽU PŘEDSTAVIT, LÁDUJEM TO PALICÍ, MUSIM SEM NAPSAT, ŽE ZIMA STIM ZATIM MOC NEDĚLÁ!! ;-)
    FLYINGMOUSE
    FLYINGMOUSE --- ---
    FLYINGMOUSE
    FLYINGMOUSE --- ---
    Tisíce PET lahví vyřešily problém s bydlením. Jsou z nich barevné domy - iDNES.cz
    Tisíce PET lahví vyřešily problém s bydlením. Jsou z nich barevné domy - iDNES.cz
    http://bydleni.idnes.cz/tisice-pet-lahvi-vyresily-problem-s-bydlenim-jsou-z-nich-barevne-domy-12w-/stavba.aspx?c=A111118_143934_stavba_web
    KOMIAU
    KOMIAU --- ---
    Zajímá mě jak pneumatiky budou reagovat na teplotní rozdíly(roztahovačnost materiálu atd. v závislosti na teplotě) a taky co až ta guma začne trouchnivět?
    FLYINGMOUSE
    FLYINGMOUSE --- ---
    obr bude za chvilku je moc velkej
    FLYINGMOUSE
    FLYINGMOUSE --- ---
    MENURAK: ahoj,část naší severní zdi sem postavil také z pneumatik.Jde o to,že nejsou všechny pneumatiky stejných rozměrů,takže to vzhledově je trochu jiné.Myslíš,že na funkci nastanou nějaké problémy?Kamarád říkal,že bych měl pneumatiky spojit dohromady proti sesunutí.Myslím si ,že pneumatiky by měli držet pohromadě tím,že ležej nahromadě a hlína je tak stlačená,že se spojej hlínou sami.Další věc je,že jsem mezi pneumatiky dal i kameny a použil sem prkna,např na luxfery které sem zabudoval mezi pneumatiky.Můžeš mi k tomu napsat co jsem udělal špatně a co by to mohlo mít za následek?První chybu sem už napravil,to bylo asi to,ře jsem hlínu pěchoval klackem,pak sem to zkusil kamenem a hlína ještě o pár dm klesla.Obrázek přikládám
    MENURAK
    MENURAK --- ---
    úředně ani hovno, hygiena ani hovno,
    smrdí, nevim, ještě neobývané, práce jdou pomalu, nejsou prachy ;-) snad se se ještě před zimou dodělá ta konstrukce s provizorní střechou a hafo drenáží, páč ta voda je zde samozřejmě největší nepřítel, páč je to to defakto způlky zakopáno
    KOMIAU
    KOMIAU --- ---
    MENURAK: btw: jak je to s porušením hygienyckých norem? Nepřekpodládám že byste to měli nějak úředně schváleno.. Nebo ano?
    KOMIAU
    KOMIAU --- ---
    MENURAK: mazec, až to bude hotové pochlub se. Zajímalo b mě jak to bude se životností, neb netuším kolik tahle plastová hmota vydrží a taky mě zajímá teplota domu, především v zimě. A nesmrdí to těma gumama?
    FLYINGMOUSE
    FLYINGMOUSE --- ---
    MENURAK: jo, prodáváme hadry...:-))
    http://www.flyingmouse .info

    z čeho máte udělanou střechu?
    MENURAK
    MENURAK --- ---
    MENURAK
    MENURAK --- ---
    TÁBOR, uvidíme co udělá zima, jinak newphota dodám co nejdříve
    Flyingmouse, neprodáváte uv hadry, kloboky atd?
    FLYINGMOUSE
    FLYINGMOUSE --- ---
    ahoj,určitě zájem máme.Kde to stavíte?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam