• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BYDKUNITY 3D
    XYCHT
    XYCHT --- ---
    Urcite jde stahnout. Ale urcite ji stahnes i jinde a pohodlneji :)
    CHEMIX
    CHEMIX --- ---
    jsem tulpas nebo uz opravdu vysla unity 3 ale ze stranek nelze stahnout ? (mac version)
    XYCHT
    XYCHT --- ---
    chemix: jen standard
    CHEMIX
    CHEMIX --- ---
    XYCHT: jedes verzi iPhone nebo iPhone pro ?
    CHAVITO
    CHAVITO --- ---
    hledam nekoho kdo by zmaknul 3D vizualizaci interieru obchodu z natocenejch materialu, a pak nekoho na 3D animaci výrobních procesů, ale to je asi tady OT (kdyztak posta)
    XYCHT
    XYCHT --- ---
    @chemix: jo, exportuju na ipad kazdej vecer svoje veci. beha to skvele. ale chybi mi lepsi shadery... ale coz, na to moje 2.5D to staci bohate.
    CHEMIX
    CHEMIX --- ---
    CHEMIX
    CHEMIX --- ---
    videl si uz neco v realu z unity "vyexporotvane" pro iPad ? beha to dostatecne slusne ?

    XYCHT
    XYCHT --- ---
    ipad...
    CHEMIX
    CHEMIX --- ---
    tedka prave nic :( pred pul rokem sme v tom zkouseli vizualizaci na web baraku a slo to super sice to bylo jen takove jednoduche 3d ale fajn ... spise ted koukam na ukazky te nove verze a jsem cely netrpelivy az vyjde tak pak si zkusim projit nejake tutorialy ...

    xycht : a v cem vidis potencial pro sebe ? web ? ci mobili (iphone, android) nebo herni platformy ?
    XYCHT
    XYCHT --- ---
    no coz, ontopic: delate s tim nekdo nebo to uz vsichni zabalili? ja se s tim morduju kazdej vecer, ale po celem dni programovani as3 mi to uz nepali a brzo dostanu spis chut na pivo. takhle to nejde :]
    XYCHT
    XYCHT --- ---
    HUMBUK! :]
    CHEMIX
    CHEMIX --- ---
    udelej humbuk :)
    XYCHT
    XYCHT --- ---
    je tu rusno :]
    CHEMIX
    CHEMIX --- ---
    zkousim jak win verzi tak osx a bez zadnych velkych prodlev ...
    KOSTEJ
    KOSTEJ --- ---
    Nebo aspoň – jak vám jede 2.5? Pokaždé, když přepnu v task manažeru tam a zpět, půl minuty se mně načítají resources.
    KOSTEJ
    KOSTEJ --- ---
    Hezký board. První otázka – je verze 2.6 nějak výrazně lepší než 2.5?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam