• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DJLIPOPlzeň - kdy a kde :) a s kým :D
    " Toto je město piva děti moje " ... začal bych slovy klasika Každopádně pojďme Nixáci povednout hlavu vzhůru a probrouzdat Plzeň :) Kde to žije, každý pije a kdo ne tak kecá .......... :D
    rozbalit záhlaví
    MOGUCAN
    MOGUCAN --- ---
    ahoj, zije to tu? pokud tu je nekdo z Plzne, idealne priznivec cyklistiky? mam poukaz na 2 kavy v Bikeheart Centru cyklistiky, platnost do konce cervence, a nepouziju ho. rada venuju (elektronicky).
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    Ahoj. v úterý 27.10. promítám svůj film Modern Times v Moving Station + přednáška literárního historika a komparatisty MICHALA ŠPÍNY o fenoménu železnic s následnou debatou. Stavte se

    MODERN TIMES trailer
    https://vimeo.com/458705705


    Projekce filmu Modern Times & přednáška o fenoménu železnic
    https://www.facebook.com/events/530973315458007/
    1N7RUD3R
    1N7RUD3R --- ---
    MRDOOM: ale prdlajs :D To by tu postavili velkej plot aby do ty diry nikdo nespadl :D
    1N7RUD3R
    1N7RUD3R --- ---
    Tady to zie :))
    MAKYTA
    MAKYTA --- ---
    Shanim bydlení garsonku , popr.2+1 za slušny nájem , napište díky
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    Ahoj, surfuju po gauči na jednu noc, 1ho března mám v 8 h v Plzni schůzku. Šla bych na hotel, ale raději si dám 12ku v něčí fajn společnosti :) žádné uchylarny, prostě couch surfing jak za mlada
    KOZINA
    KOZINA --- ---
    Nemáte někdo fotokomoru? Mám vývojku, ustalovač i tank, ale nechce se mi pak vyhazovat jednou použitou vývojku. Potřebuju vyvolat jen jeden ČB film
    NEENA
    NEENA --- ---
    Ahoj. Chystáte se někdo z Plzně do Prahy? Chtěla bych přivézt jednu malou věc pro psa. Co vám za to dám, si napíšeme v poště. děkuji
    ONPREJ
    ONPREJ --- ---
    Ahoj, stavte se v pátek 24.7. na benefit pro FNB v Belfastu https://www.facebook.com/events/262018758390649/
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    VELADA: ale to jsem odbocil velmi, zkus skoly, SOŠO, isš na borech, nebo univerzirni Sutnarovku, neasi.
    a mozna depo2015 a nebo moving station.
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    VELADA: nic extra asi, ale to je tim, ze jsem zalezlej krtek ;/
    tady asi kdysi byla "otevrena lednice", coz byl nejakej provar nebo tunel
    ani nevim vlastne, jak fungujou FNB, freeckari se uzivej vzdycky ;

    jinak fungujou charity, za me velikanskej plus,pro Diakonie Zapad Plus +++ ! :)

    na nadrazi se mi cikani ptali na charitu diecezni, to vypadalo, ze jdou celkem najisto.

    ale myslim, ze tady je lepsi se obratit, primo na prislusnej urad, nebo ty charity,
    v ramci Plzne je to propojeny solidne

    (krome socialky na pracaku, ta prs miru prisna zenska me tak vypakovala, a to jsem to podani ani nestacil podat / a nevedel, ze ho tam proste polozit muzu (bez naroku, samozrejme) ;/
    VELADA
    VELADA --- ---
    Zdravím!
    Máte ve vašem městě nějaký freeshop nebo re.use centrum? Ráda bych vytvořila seznam těchto míst po Česku pro auditko "Cirkulární ekonomika aneb odpad jako zdroj"
    Pokud o takovém místě víte.. budu ráda když to napišete rovnou do auditka sami.
    Pěknej den přeju!
    TOX_MAS
    TOX_MAS --- ---
    za měsíc multižánrový festival KUK pro úplně nejmenší - mám dojem, že většina nyxáků je pomalu v tom věku, kdy by to pro ně mohlo být zajímavé :)

    festival KUK Plzeň

    ZAPLO05
    ZAPLO05 --- ---
    Ahojte, snad mě s tím nevyhodíte - založil jsem na FB skupinu která by měla podporovat společné sportování. Prostě kydž nemáte s kým jit si zahrat Squash nebo vám chybí někdo na fotbálek. Přidejte se: https://www.facebook.com/groups/1511478785760440/
    MALEJNOREK
    MALEJNOREK --- ---
    trocha inzerce... Hledame spolubydliciho do bytu Na Belánce, jedna se o pronajem nezarizeneho pokoje cca 17m2 plus spolecne prostory, zarizena kuchyne atd. Hledame nekoho "normalniho", bezproblemoveho se smyslem pro poradek. Najem cca 3800,-. Pokud o nekom takovym vite dejte mi prosim vedet do posty. :)
    TOX_MAS
    TOX_MAS --- ---
    HLAVNI_KAT
    HLAVNI_KAT --- ---
    Ahoj. Sháním přespání v Plzni.. Štědře se odmění.. :) Spokojim se i s podlahou.. Kdyztak moc moc prosím SZ..
    TOX_MAS
    TOX_MAS --- ---
    Ahoj, další pozvánka je na úterý 26. 3. na koncert Katarzie a Ille pod Měsícem. Dojděte, ani jedna z dam nevystupuje v Plzni příliš často a pod instalací Museum of the Moon hrát už nebudou v ČR téměř jistě..!

    Víc info v fcb události koncertu. Zajímavý je i další doprovodný program festivalu Blik Blik, také pod měsícem - víc viz web.

    TOX_MAS
    TOX_MAS --- ---
    Ahoj, rád bych vás v následujících dnech pozval na pár akcí do DEPO2015. První je festival FUTURE GATE, který zahajujeme už ve středu - sci-fi klasika (Gattaca), anime (Kovboj Bebop), kraťasy iShorts, Červený trpaslík... Dojděte!

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam