• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OMNModern Family
    SNUPTYCH
    SNUPTYCH --- ---
    Taky jsem to dokoukal, poslední díly rozhodně nejlepší. Phil je jen o malinko menší frajer než Michael Scott :)
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    dokoukano, prima, zvykl sem si, poslednich par dilu me bavilo asi nejvic... :)
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    docela me to zacina bavit :)
    s01e04 na to mel zasadni vliv... :)
    PEPAZDEPA
    PEPAZDEPA --- ---
    Tož dokoukáno. Na sluhu Barkleyho už nějak nic nemělo. :-D
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    PEPAZDEPA: toz to sem zvedav :)
    PEPAZDEPA
    PEPAZDEPA --- ---
    BROTHER: Tak to tě čeká hitovka In the moonlight, pokud se nepletu. Tu si zamiluješ. ;-)

    Jinak mě bavily jednosezónové sitcomy Jesse-Tyler Fergusona Spolužáci a Tye Burrela Back to You (a pochopitelně Ženatý se závazky) takže jsem rád, že zase natáčej.
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    OMN: jj, takovej nenapadnej psychopatek trochu :)) oni tam hlasej vicemene vsichni, gayove jsou supr, ale proste si nemuzu pomoci, zatim to na srdcovku nevypada :)
    OMN
    OMN --- ---
    jj Phil vede, takovy novy Michael Scott...Ale tak gayove taky obcas hlasej a hlavne americko-kolumbijska rodina si dobre rozumi:]
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    tak jsem dal zatim 3 dily a ikdyz citim, ze je to obsahove i formou ok, nejak me to zatim moc neba, asi nejsem uplne rodiny typ... :) jeste tomu dam sanci, omn tipy me vetsinou bavi dost, tak treba me to jeste chytne...

    co me ale rozsekava totalne a kazdopadne, je Phil Dunphy, nejakej sitcom zamerujici se jen na tohohle magora by nebyl od veci :))

    OMN
    OMN --- ---
    Phil Dumphy ftw... "lol - loads of laugh, omg - oh my god, wtf - what the face..."
    PEPAZDEPA
    PEPAZDEPA --- ---
    PEPAZDEPA: Tak zkoušku jsem udělal, jsem na 10. epizodě a nepřestávají mě bavit Philovy eskapády coby nezodpovědného rodiče. :) Jaká je vaše nejoblíbenější postava?

    P.S. Do záhlaví by se možná hodil nějaký seznam epizod a odkazy. ;-)
    PEPAZDEPA
    PEPAZDEPA --- ---
    Tak už jedu 4. díl a úspěšně jsem zazdil přípravu na zítřejší zkoušku, takže asi dobrý. :-)
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    ani radsi nebudu psat, co jsem zmastenej misto s01 omylem stahnul :))
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    je to fakt prdel, díky za doporučení:)
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    tak hjustne, hlasim, ze sosam... :)
    OMN
    OMN --- ---
    no nebojte se toho, zamilujete si to
    SNUPTYCH
    SNUPTYCH --- ---
    Já taky určitě zkusím, reklama z Office klubu mě navnadila.
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    PEPAZDEPA: tak smele do toho :)
    PEPAZDEPA
    PEPAZDEPA --- ---
    BROTHER: Nápodobně. ;) Nemám na léto žádný retro seriál, co bych stahoval, tak načnu toto.
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    ja to jeste nevidel, tak si kdyztak muzes povidat se mnou, az to odpanim :]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam