• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKATCHOUPrůzkum veřejného mínění - Dotazníky pro uživatele nyxupro vědecké účely
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    MIKATCHOU: já bych ale ráda tuhle diskusi měla opravdu jen pro vědecké a studijní účely

    Nejsem v tomhle oboru zběhlý, ale nebylo by tedy fér napsat k jakému konkrétnímu účelu daná anketa slouží? Nebo to je nežádoucí z obavy před ovlivněním odpovědí?
    MIKATCHOU
    MIKATCHOU --- ---

    Láká vás život v centru Prahy (Stará Praha, Malá Strana, Hradčany)?

    212 hlasy od 104 respondentů

    MIKATCHOU
    MIKATCHOU --- ---
    tak jiná otázka
    MIKATCHOU
    MIKATCHOU --- ---
    jasně, existuje ix dalších otázek co bych se mohla zeptat... právě že chci sestavit dotazník, ale furt nevim jak, aby byl dobrej... tady to je takové testovací prostředí... .)
    teď už vím, že slovo navštívit je nevhodné, myslela jsem jednoduše "vstoupit" do daného prostoru.
    HORKY_KAFE
    HORKY_KAFE --- ---
    MIKATCHOU: co je centrum historické? patří tam náměstí republiky? když chodím do pekárny uprostřed dlouhé nebo k holiči v týnské je to historické centrum a znamená to, že jsem ho navštívil? když si zkracuju cestu a náhodou jdu přes staromák, znamená to návštěvu, nebo se tam musím zastavit?

    a mininálně bys měla označit ty, kteří tam pracují/studují nebo bydlejí... no dobře, to by asi záleželo na důvodu té ankety a co chceš zjistit
    MIKATCHOU
    MIKATCHOU --- ---
    a sakra!!!! Zapomněla jsem napat, že se jedná pouze o centrum HISTORICKÉ!!!!!!
    MIKATCHOU
    MIKATCHOU --- ---
    tak tu máme první anketu... kdyby tam někomu scházel odpověď vhodná, napište...
    MIKATCHOU
    MIKATCHOU --- ---

    Jak často navštěvujete centrum Prahy? (pouze pro obyvatele Prahy a okolí)

    92 hlasy od 92 respondentů

    _DUX_X_
    _DUX_X_ --- ---
    1)určitě
    2)ne
    JUASINHA
    JUASINHA --- ---
    1)ano, ale vždy jen úzkému okruhu lidí
    2)ano, baví mě veřejné průzkumy, ankety a dotazníky
    SKRU
    SKRU --- ---
    MIKATCHOU: 1)ne,2)ne
    MIKATCHOU
    MIKATCHOU --- ---
    hm to máš pravdu, o té jsem opravdu nevěděla... já bych ale ráda tuhle diskusi měla opravdu jen pro vědecké a studijní účely... v té druhé podle mě bude asi dost i převážně nevážných věcí...
    LANTHAL
    LANTHAL --- ---
    nejsem si jistá, jestli víš o tomhle klubu: [ ANKETY všech témat ] .. tam probíhají v průměru tak 2-3 ankety denně ... takže za sebe píšu:
    1) možná, ale určitě více než částečně se dubluje s již dříve vytvořeným klubem
    2) určitě, mě to baví :)
    MIKATCHOU
    MIKATCHOU --- ---
    Takže koukám, že návštěv už tu pár bylo, ale zatím asi nikdo nevěděl, co sem napsat. Zkusím na rozjezd nahodit první 2 otázky, tentokrát nikoliv uzavřené, ale otevřené:

    1) Myslíte si, že může tato diskuse být někomu užitečná?
    2) Jsou mezi vámi tací, které vyplňování dotazníků baví?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam