• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JANOSGoogle a Google+
    SHARECK
    SHARECK --- ---
    Víte, jak souvisí zájem o českou literaturu s blížícími se maturitami?!

    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    Viz výsledky přeložené z angličtiny do češtiny pro:
    uv zarivka koupit brno (fluorescent tube buy chicago)
    CODEAS
    CODEAS --- ---
    Tak Prediction API bude i v autech :)

    Co de asi ?: Auta Ford využívají Google Prediction API pro optimalizaci tras
    http://codeasi.blogspot.com/2011/05/auta-ford-vyuzivaji-google-prediction.html
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    EVZENECEK: řikám, že ta mi ani tak fatálně nevadí. Ty neskipnutelné videoreklamy před požadovaným videem jsou to co mi nehorázně leze krkem, když na to narazim.
    EVZENECEK
    EVZENECEK --- ---
    SIRIEN: Myslim, že youtube by se jinak, než odkliknutelnou reklamou vybíhající přes 20% plochy videa ufinancovat nedalo. Než ho koupil Google, bylo v obrovské ztrátě.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    E2E4: no, skutečnost, že to dělají všichni ostatní, mi ještě nepříjde jako moc cool vysvětlení/omluva/vyjádření k tomu, že to dělá i někdo další
    E2E4
    E2E4 --- ---
    SIRIEN: no, a viděls někdy něco na stream.cz nebo idnesu? já se tam už kvůli nepřeskočitelným reklamám nedívám..
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    CATT: Nevim, mě to přijde jako docela rozumná marketingová politika. Základní problém FB je přístup k soukromí, nakládání se svěřenými údaji je u google naopak poměrně silná stránka, vzhledem k tomu že je google přímý konkurent FB se ho FB snaží srazit v tom, v čem ho google jasně přesahuje.
    Mě osobně přijde spíš "legrační", kolik lidí FB používá a vůbec se nestará o to, jak FB s jejich daty a s daty o nich nakládá.
    CATT
    CATT --- ---
    SIRIEN: hlavně je legrační, že FB je totální peklo v ochraně soukromí a snaží se kydat hnůj na GOOG
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    EVZENECEK: já nemám nic proti reklamám rozesetejm po stránce. V zásadě jsem ochotnej překousnout i reklamy co se vysouvaj na dolní stranu okna a daj se odkliknout. Ale neskipnutelná video-reklama která mi naběhne před požadované video, za to mám chuť vzít někoho palicí po hlavě.

    Jinak ohledně EVZENECEK - ne tak úplně, na západě je běžné, že si najmeš PR firmu na to, aby říkala, že Tvé produkty jsou lepší než produkty všech ostatních. Najmout si PR firmu na to, aby říkala, že produkty jednoho Tvého konkrétního konkurenta stojej za *** je poměrně nezvyk... technicky to je přímé zabití jakýchkoliv konkurenčně korektních vztahů a přechod do všestranného konfliktu, navíc to je v profesnim prostředí považováno za... vulgární není úplně správné slovo, prostě neodpovídající obecné business etiketě
    EVZENECEK
    EVZENECEK --- ---
    E2E4: Chápu ten druhej článek správně? Facebook si najal PR firmu, aby kydala hnůj na Google a zvelebovala FB? To se snad děje neustále.
    EVZENECEK
    EVZENECEK --- ---
    SIRIEN: Což o to. Že tam musí bejt dost reklamy je pochopitelný, vzhledem k tomu, kolik místa na jejich serverech ty videa zabíraj a jak hrozně to musí bejt náročný na energii a připojení.
    Ale tohle nový uživatelský rozhraní fakt posrali.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    EVZENECEK: Bývávaly doby, kdy YT bylo bez otravných reklam, s rychlým načítáním, uživatelsky příjemné a bez retardní cenzury
    Pak ho koupil google. Od té doby nemá moc smysl se nad čímkoliv pozastavovat :(
    E2E4
    E2E4 --- ---
    jedno scifi

    Google lobbying to make driverless cars legal in Nevada • The Register
    http://www.theregister.co.uk/2011/05/12/google_nevada_driverless_cars/

    a jedny googlewars..

    Facebook admits its PR firm briefed against Google | FT Tech Hub | FTtechhub - Industry analysis – FT.com
    http://blogs.ft.com/fttechhub/2011/05/facebook-admits-its-pr-firm-briefed-against-google/

    EVZENECEK
    EVZENECEK --- ---
    Co to kurva udělali s youtube?
    Než se přes jejich nový menu proklikám k vlastním oblíbenejm videím, trvá to několikanásobně dýl než posledně, a je to o několik kliknutí složitější.
    A když kliknu na kolonku Oblíbená videa na liště "Můj seznam videí", pustí se mi jen poslední přidané, a k seznamu se nedostanu.
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    YouTube - Google I/O 2011: Keynote Day One
    http://www.youtube.com/watch?v=OxzucwjFEEs
    JADER_NOMAK
    JADER_NOMAK --- ---
    SMUGI: něco málo jsem googlil v anglině ale nenašel jsem zatím odpověd proč totok...
    SMUGI
    SMUGI --- ---
    JADER_NOMAK: Mě to dělá gmail taky.
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    EVZENECEK: no dobrý, já to potkal až teď :-)) mi to přišlo trochu divný
    EVZENECEK
    EVZENECEK --- ---
    ANGELFREE: Až na to, že tenhle projekt je letošní aprílovej žert Googlu a ve skutečnosti to neexistuje. Ehm. Jsi se o měsíc opozdil.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam