• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JANOSGoogle a Google+


    Dosáhne Google světovlády? Je google už evil, nebo ještě ne? Jak dopadne souboj Google vs Microsoft vs Apple ?

    Všeobecná diskuse o Google jako významné firmě nejen na poli Internetu, Internetové reklamy, software, mobilních technologií (Android), telekomunikací (http://www.google.com/googlevoice/about.html), energetiky (http://news.cnet.com/8301-11128_3-10456435-54.html) a lecčeho dalšího včetně předpovídání budoucnosti (http://thenextweb.com/google/2010/05/04/google-invests-company-predicts-future-coming/) a samořídících se aut..

    K diskusi nad těmito tématy by mělo sloužit toto fórum. Trochu se to zvrhává do diskuse o produktech Google, což jsem původně nezamýšlel, ale OK.
    rozbalit záhlaví
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    PETRPEDROS: naivka :D
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Facebook jsem si smazal bez možnosti návratu.. :D tady si to ještě chvilku nechám a uvidím jak to je se soukromím
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    a btw; myslis, ze google, prevadzkovatel dacoho ako "google adsense" nebude mat na *plus* reklamy? prip. mudro vyuzije data a budes mat tie reklami niekde inde, ale pekne cielene...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    NAGASAWA: reklamy... nj, su tam niekde vpravo tusim. agresivne? este ma za tie roky za pocitacom ani jedna neuhrizla :)

    ad KK; presne - aky si ho spravis - taky ho mas.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    HADIAK: ja mam na fcb za ty roky naprosto cisto, vsechno mam pozakazovany a beru to tak, ze mas facebook takovej, jakej si ho udelas. mysleny tim byly agresivni reklamy, reklamni bannery atd atd.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    První dojem: je to facebook lite. Lehčí a příjemnější interface. Přátele se přidávají bez jejich potvrzení.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    NAGASAWA: "zaspamovanyho fcb" - myslis ako, ze klikas vsade, vsetko pridavas, vsetko povolujes a potom sa cudujes, ze WTF to mas na WALL?

    no imho ak sa budes chovat rovnako.. tak to aj rovnako dopadne a je uplne jedno kde budes :)
    SIIMA
    SIIMA --- ---
    zatím vidím největší plus:) ty kruhy, na fb je vopruz nastavovat pro každýho výjimky atd., tak se na to celkem prdí.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    a aplikace pro android je vyborna
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    tak jsem se tam nakonec dostal a prozatim spokojenost. uvod byl sice trochu matouci, kruhy jsou fajn, stejne jako osatni servis. Uvidime casem jestli se to nevysere do obdoby zaspamovanyho fcb
    E2E4
    E2E4 --- ---
    SIIMA: to je dobrá otázka, buď jo, nebo zase nic. na Orkut se vzpomínám, dokonce mi pořád funguje login kterej jsem měl z prvních pozvánek.. akorát to nikdy nenabralo tu masu lidí jako facebook.

    a whatever happened to friendster? žijou aspoň z patentovýho portfolia? licencovali něco googlu? http://en.wikipedia.org/wiki/Friendster#Patents
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    PETRPEDROS: musis jeste k sobe domu, neco napsat do streamu, dole se ukaze okynko koho do toho komentare pridat a tam das ty lidi co chces invitnout
    SIIMA
    SIIMA --- ---
    orkut, wave..bude to k něčemu konečně? jak tam nikdo zatím není, tak nevím..
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Pozvanky me ted nejdou. Tedy jestli staci si pridat cloveka do toho kruhu...
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    NECROMAN: Staci to mit v tom kruhu jo...
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    tak prej jde akorat osm lidi a tim to konci. prisla mi pozvanka, ale uz jen s infem, je ze plna kapacita.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    uz mi prosim nepiste, musim take pracovat :) pozval jsem asi 5+ lidi z tohoto vlakna, tak zkuste je - pro pozvanku staci email osoby, pridat si ji do kruhu a napsat nejaky komentar, ktery s ni nasdilite - te osobe prijde mail s pozvankou
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    PETRPEDROS: mno nemluvim tu jenom o theme zejo... Jinak lista je fajn.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    S kolegou SIRLOON: jsem prave overil, ze skutecne funguje, aby si vas nekdo, kdo uz tam je, pridal do pratel a neco vam poslal - vam prijde email s pozvankou a jste tam :)
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    NAGASAWA: ja mam na gmail svuj vlastni motiv dokonce i na i google takze si nestezuju akorad mi tam vadi ta nova hnusna lista...
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    SIRLOON: wave byla hruza a doufam ze plusko bude alespon nejak vypadat. Precejenom google moc privetivymu a hlavne intuitivnimu grafickymu rozhrani nevladne. igoogle, stejne jako gmail byl a vicemene i je, celkem hruza.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam