• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JANOSGoogle a Google+
    SIIMA
    SIIMA --- ---
    SIRLOON: tak jsem jim věřilo, no :) nicméně na mobilní to nejede určitě.
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    SIIMA: kulovy, opera normalne jede. i na WMobile v opere to jede
    SIIMA
    SIIMA --- ---
    E2E4: jak to? dyk není podporovaná
    E2E4
    E2E4 --- ---
    KIA: to je zajímavý, limit je 14, na FB 13.

    kamarád měl problém s tím že založil profil na youtube svý kapele s "datem narození" tý kapely, propojil to se svým gmail účtem a G+ mu nejde protože nemá 14 let!

    Na youtube profilu se věk změnit nedá, aspoň pokud vím.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    SIRIEN: mně naopak G+ funguje jen v Opeře (bohužel v práci nemám rozumnější alternativy než FF 3.0 nebo IE 7.0).. :)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    PETRPEDROS: a jak na youtube koukas na adult obsah? Tyvole takhle se okradat o zazitky :))
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    KIA: youtube mam propojeny s google uctem (gmailem) na youtube mi je 5 let a pozvanku jsem dostal a normalne na g+ jedu
    KIA
    KIA --- ---
    PETRPEDROS: a dostanes se do g+? nebo youtube nemas propojene s gmailem?
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Na youtube me je taky asi 5 let
    KIA
    KIA --- ---
    SIRLOON: ok, založeno:) teď už jen invite..:) jen přiznávám, že mě google s timhle omezením dostal..

    v settings neni vubec.. :( v mailu ho ani nenastavuješ.. já ho nastavila na youtube a tam se uložil do celého accountu...x/
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    KIA: v settings tusim vek je. tak si zaloz novej mail a nekdo ti posle novej invite :)
    KIA
    KIA --- ---
    SIRLOON: no je mi sedmnáct... a hodí mi to hlášku, pro tuto službu musíte překročit určitý věk.
    ráda bych se tam dostala, tak jsem založila nový e-mail a hledám další pozváknu jestli to už pujde.. protoze fakt ještě nehodlám těch pár měsíců čekat...

    věk na gmail změnit nejde, ne?
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    KIA: to jako ze ses moc mladej nebo Vera Pohlova a chces jim to tam zakazat?
    KIA
    KIA --- ---
    Ahoj... Stalo se vám někomu, že vás G+ nechtěl pustit i po pozvánce do systému kvůli věku? Strašně mě to naštvalo..
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    Že odbíhám od G+ tématu: jsem sám, komu přestaly fungovat google maps v Opeře? (ano, vím, že Opera není Googlem primárně podporovaný prohlížeč, ale maps až do včera fungovaly bez problémů - to je nějaká změna s nasazením toho G+ nebo to je něco jiného? Případně dá se to nějak napravit z mé strany?)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    BIGZ:

    Jak můžete sami pozvat další lidi do Google+ | Cnews.cz
    http://www.cnews.cz/jak-muzete-sami-pozvat-dalsi-lidi-do-google#comment-2816
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    WOODY_: vpravo nahore v liste je ozubeny kolo a pak v levym sloupci zalozka jazyk - sprache
    WOODY_
    WOODY_ --- ---
    prosim vas, nevite kde se da v google+ nastavit jazyk? mam ho od zacatku v nemcine a marne patram:)
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    SIRLOON: ale to sa taky sand da nejak nastavit...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam