• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JANOSGoogle a Google+
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    E2E4: a navic to vypada prijatelne i graficky, coz je o to nepochopitelnejsi :)
    KIA
    KIA --- ---
    SIRLOON: neviim prave o nicem.. sit jsem po celem byte nastavovala ja, poskytovatel netu je t-mobile.. a tohle mi vyhodil jen google + ze mi musi byt vice jak 18 x/
    E2E4
    E2E4 --- ---
    NAGASAWA: jojo, a to je mimochodem docela překvapení - ani jedno se jim poslední dobou moc nedařilo..
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    E2E4: jak rikas, hlavne to google praktikuje celkem nevtirave a zmeny jsou vzdycky predevsim prakticky. To se ceni.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    NAGASAWA: jaký? témata má už dávno..
    E2E4
    E2E4 --- ---
    NAGASAWA: Ono je to zajímavý, Google se chová ve srovnání s FB o něco rozumněji (FB testuje hranice, překračuje je apod.), ale jinak je to nahmlich totéž..

    Navíc má Google velký potenciál v propojení s Contacts, Calendar, GMail (soukr. zprávy v G+ ?), Picasa, youtube, ve kterých je dobrý.. Ale hlavně v dolování dat z gmailu.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Už i GMail má nový vzhled, nastavit si ho můžete pod “Mail settings” - “Themes” - “Preview”. Jen bacha, je značně nedokončený.
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    KIA: btw nejsi nahodou za nejakou proxynou? nejaky staty nebo kolejni site by mohli mit ze zakona omezeni veku pro registraci na urcite stranky
    KIA
    KIA --- ---
    sem tam! diky vsem moc!!:)
    KIA
    KIA --- ---
    NAGASAWA: vidim, dekuju.. ale porad to nejde.. pusti me to na stranku vytvorte si gooogle account..
    asi to bude tim, ze sem se neodhlasila z gmailu predtim nebo nevim x/
    nevite, co ted s tim? vytvorit ucet s tim mailem? uz fakt nevim x/
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    KIA: odeslano
    KIA
    KIA --- ---
    NAGASAWA: kiaaa@seznam.cz

    radsi sem si i ten vek zmenila x/
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    KIA: v pohode, dostanes se tam s jakymkoliv emailem, tak mi ho posli a poslu ti invite
    KIA
    KIA --- ---
    NAGASAWA: dekuju, smazano.. ale ted mi to uz bez overeni pres telefon nechce ani ten email vytvorit... takze paraaada x(

    funguje google plus i pres seznam mail?

    pripadam si se svyma blbyma dotazama jak pitomec x/
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    KIA: melo by to byt stejny jako u zruseni G+

    Až budete chtít Google+ zrušit, tak se ničeho nebojte, není to jako Facebook, který to nejprve neumožňoval a teď se tomu brání zuby nehty.

    "Ozubené kolečko" v pravém horním rohu, přejdete do nastavení, vyberte si "Account overview" (první položka v menu vlevo).

    Tam najdete "Služby" (Services) a možno zrušit profil a odstranit s ním spojené socální vymoženosti. Případně kompletně smazat účet (tím je myšlen Google Account jako takový).
    KIA
    KIA --- ---
    SIRLOON: pochybuju, ze se se mnou vubec budou bavit x/
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    KIA: posli googlu fotku a oni udelaj vyjimku, na 17 nevypadas :)
    KIA
    KIA --- ---
    NAGASAWA: asi budu muset:D ale uz mi to nechce udelat novej mail... da se mail nejak smazat?
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    KIA: vzdycky muzes lhat ,) Allah si to prebere.
    KIA
    KIA --- ---
    fajn.. sem si zničila další mail.. omylem sem dala věk pod osmnáct... asi se půjdu zahrabat
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam