• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JANOSGoogle a Google+
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    tak panove, posle mi nekdo invite? .)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    DAVESADE: kopni sem email Dave
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Někde jsem četl, že jsou zase pozvánky k dispozici. Měl bych zájem ;).
    E2E4
    E2E4 --- ---
    AXTHEB: ááá díky, skvělý způsob jak pořešit problém je udělat ze sebe úplnou lamu :) nějak jsem očekával, že to bude pod "settings".. mé estetické cítění je opět v rovnováze s google calendarem :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    E2E4: klikni na ozubene kolecko
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Ach jo, nějak se mi zhnusnil Google Calendar, fakt se mi takhle nelíbí.. Zjevně je to důsledek Google+, nevíte jak z něj udělat ten pěkný design který měl dřív?
    JOPS
    JOPS --- ---
    doprcic, furt se tam nemuzu dostat :))) jsem strasnej looser :) pozvanku mam, ale porad nic...
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Stejně mi ten design příde.. takovej strohej, přísnej, moc hranatej..
    E2E4
    E2E4 --- ---
    JUANITA: zjevně to dost předělávají - a to zgruntu, všechno se to podobá na Google+ .. a jsou s tím zjevně velké provozní problémy.

    Changes to the look of Google Calendar - Google Calendar Help
    http://www.google.com/support/calendar/bin/answer.py?answer=1351806&hl=en
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    JUANITA: update - jeste divnejsi - zmizely jen eventy aktualniho mesice, ostatni zustava. takze otazka nastaveni to zrejme nebude.
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    (nevim, jestli v souvislosti s novym google GUI, ale v tu chvili jsem to zjistil:) z google calendar mi zmizly vsechny udalosti. mate nekdo radu, co s tim? jsem nahranej.
    JOPS
    JOPS --- ---
    MACKIEE: diky moc, sice me to tam ted samozrejme nechce pustit, ale zkousim to dal :)


    SIRLOON: jj, nazhavej statitisice lidi a pak to lita :))) neni nad to videt, jak vsichni zadoni o pozvanku :)
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    JOPS: jako marketingovy tah je to super. myslim ze google neni tak blbej aby nechal takovou krpu ve strankach, resp. aby ji hned neopravil :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    btw.. s kym sa tam "circlujete" ked tam "nikto" nie je? :)
    MACKIEE
    MACKIEE --- ---
    JOPS: Mas ji mit :)
    JOPS
    JOPS --- ---
    nemate nekdo cas a moznost poslat pozvanku na Jops81@gmail.com ? Predem dobre dusi dekuji :)

    koukam, ze tohle silenstvi je hodne podobne, jako kdyz google zavadel GMAIL :)))
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MUI: asi je to fakt, snad to jeste pridaji do nastaveni - nezobrazovani kruhu
    stejne by me zajimalo, jak to lide vyresi s tim, ze zde neni zadne potvrzovani "pratelstvi" - proste si nekoho pridas do kruhu a je to, takovy mnohem liberalnejsi pristup
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MUI: melo by mu to prijit, kdyz mu to nasdilis podle me - nasdileni = kdo to uvidi
    k tomu druhemu - na tom nevidim nic spatneho, i kdyz pojmenovat circle treba "kluci z pestirny travy" asi neni to prave :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MUI: jasne, proste napises vzkaz a nasdilis ho jen s tim jednim uzivatelem
    a jinak vlevo dole je Chat - coz je vlastne Google talk :)
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    PETRPEDROS: a napsal si jim to, nebo ses jen klasickej forum whiner?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam