• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JANOSGoogle a Google+


    Dosáhne Google světovlády? Je google už evil, nebo ještě ne? Jak dopadne souboj Google vs Microsoft vs Apple ?

    Všeobecná diskuse o Google jako významné firmě nejen na poli Internetu, Internetové reklamy, software, mobilních technologií (Android), telekomunikací (http://www.google.com/googlevoice/about.html), energetiky (http://news.cnet.com/8301-11128_3-10456435-54.html) a lecčeho dalšího včetně předpovídání budoucnosti (http://thenextweb.com/google/2010/05/04/google-invests-company-predicts-future-coming/) a samořídících se aut..

    K diskusi nad těmito tématy by mělo sloužit toto fórum. Trochu se to zvrhává do diskuse o produktech Google, což jsem původně nezamýšlel, ale OK.
    rozbalit záhlaví
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    E2E4: no, taky bych bejt googlem měl lehkou pochybnost o Tvé schopnosti přecestovat během celého roku 10x do tejdne mezi Prahou a Londýnem... ;)

    Mě ani tak moc neděsí to že si nějaké údaje berou (kde bydlim etc), spíš mě zajímá co s nima pak dělaj... dokud je jako FB nenabízej i s mojí přiloženou fotkou kdekomu, ale nechávaj si je pro vlastní využití, prakticky anonymně a manuálně nezpracovatelně mezi stovkama milionů dalších, tak mi to je dost ukradený
    E2E4
    E2E4 --- ---
    SIRIEN: hlásil jsem se jedný ze 2 adres ze kterých se hlásím už pár let :)

    je teda fakt že ta IP adresa je anglická, takže bych řekl že udělali nový testy..
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    SIRIEN: no to bylo v době kdy jsem dostal povzánku do Gmailu.. to už si fakt nepamatuju :D
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    E2E4: hm, by mě spíš zajímalo, co jsi předváděl, že si zpochybnil svou identitu - já se z novejch lokací hlásim co tejden a tohle jsem nezaregistroval. Kromě toho mi to přijde jako relativně rozumná druhá vlna "obrany" pro případ ztráty hesla - ostatně to po Tobě nechce nic jiného než to, aby jsi jim znovu naklikal údaje které jsi tam vložil v době vytvoření accountu
    E2E4
    E2E4 --- ---
    fuck. google se pofacebookoval:


    Hey xxxxxxxxxx@gmail.com, is that really you?

    It looks like you’re signing in to your account from a new location. Just so we know this is you — and not someone trying to hijack your account — please complete this quick verification. Learn more about this additional security measure.
    Choose a verification method

    Confirm my phone number: ••••••••••09
    Hint: ••••••••••09 [sakra ja jim daval telefon??]

    Google will check if this is the same phone number we have on file -- we won't send you any messages.

    Confirm my recovery email address: h•••••••d@s•••••.••


    Answer my security question


    Enter the name of the city or town where I usually sign in



    E2E4
    E2E4 --- ---
    DEII: není tohle spíš do fóra o Androidu?
    DEII
    DEII --- ---
    Resili jste nekdo Open Call for GDD?
    E2E4
    E2E4 --- ---
    SEOs and Spammers are Selling +1s at Google Plus - Google - TechMynd
    http://www.techmynd.com/seo-spammers-google-plus-sale/
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Tohle mi udělalo radost - dělají změny k lepšímu na základě feedbacku..

    Google+ is being changed this week based on user feedback | Geek.com
    http://www.geek.com/articles/geek-pick/google-is-being-tweaked-this-week-based-on-user-feedback-20110711/
    LD_DRTH
    LD_DRTH --- ---
    nazdar,
    na fotky pouzivam picasu, na fotkach neoznacujem osoby.

    Avsak stalo sa to, ze picasa nejako oznacila kamaratku a pridala ju do zoznamu osob ktore su na mojich fotkach a v tomto zozname ukazuje jej osobnu emailovu adresu (Co ma dost nasralo.).
    A ked chcem zistit na ktorej fotke sa tak stalo, ziadna fotka oznacena fotka neexistuje.

    Nemate skusenost ako odstranit zoznam osob na mojich fotkach?
    PIFKO
    PIFKO --- ---
    pls, pls.. nevi nekdo?.. [ PIFKO @ Google a Google+ ]


    pripadam si jako lama, ale trochu nerozumim tomu, proc to tam neni pripichnute porad.. :(
    DIMOUSE
    DIMOUSE --- ---
    RATTKIN: grácias
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    RATTKIN: vyřešeno, nejlepší nápověda je přímo v okně hangouts, ale je tak slabou barvou, že jsem ji ignoroval
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    Můžete se připojit do Hangouts? Po mě to chce dokola plugin
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DIMOUSE: doruceno
    DIMOUSE
    DIMOUSE --- ---
    SEDLLAK: aha... mno to už je jedno... založil jsem ... a poprosil RATTKIN ... :)
    SEDLLAK
    SEDLLAK --- ---
    DIMOUSE: Myslím, že stačí jakýkoliv email.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DIMOUSE: google má pro všechny svoje služby jednotný login - gmail
    PIFKO
    PIFKO --- ---
    Muze mi nekdo pls vysvetlit, proc se mi v gmailu nahore v listre jednou polozka "contacts" objevi a jednou ne? Jde to tam nejak pripnout automaticky? Potrebuji obcas neco pripsat a porad to nekde hledam.. mel jsem to predtim nalevo, nad dorucenou postou, pak jsem dal nekde zatrhnout "pripnout tlacitko kontakty na horni listu" a od te doby to tam nekdy je, nekdy ne.. grr!..
    DIMOUSE
    DIMOUSE --- ---
    SHINIGAMI: hele musí být člověk na gmailu když chce na G+ ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam