• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JANOSGoogle a Google+
    E2E4
    E2E4 --- ---
    We're sorry. Google Calendar is temporarily unavailable. Please try again in a few minutes.
    If the problem persists, see our Known Issues page or visit our Help Center.

    Z Opery, jednou se zobrazí jen můj primární kalendář, jednou všechy, ale editovat to nejde. Z Firefoxu to jde. Není to poprvé co se mi tohle stalo..

    Má někdo podobnou zkušenost?
    E2E4
    E2E4 --- ---
    ANGELFREE: tak si nastav aby se ti příloha při stažení rovnou otevřela :)
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    takhle, jsem na svém osobním účtu, ze kterého mám možnost se jednoduše přepnout do pracovního...a pokud v něm je email s dokumentem, tak ten už v google doc neotevřu, protože spadá pod pracovní účet (a tím pádem se musím pro otevření přelogovat)...bez přelogovávání by to bylo jednodušší :)

    Ano, můžu tu přílohu stáhnout a otevřít pak z diksu, ale to není dostatečně elegantní jako při použítí google docs
    E2E4
    E2E4 --- ---
    ANGELFREE: já nějak nechápu proč to čteš a přitom se přelogováváš z účtu na účet - kdybys tohle nedělal tak ti všechno půjde jak má, ne?
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    E2E4: mě jde o nejjednodušší řešení :) možnost otevřít náhled dokumentu v google docs i když to tahám z delegovaného, ne ze svého účtu...ale to teda asi nejde :-/
    E2E4
    E2E4 --- ---
    ANGELFREE: aha, tobě jde o dokument jako přílohu? jako že ti nejde otevřít náhled dokumentu přes Google docs když se mezitím přeloguješ na jiný účet? no to mi přijde docela pochopitelné :)

    nejjednodušší je asi si otevřít ten dokument rovnou, a ne jeho náhled v gdocs, nebo si ho na příslušný účet přeposlat..
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    E2E4: tak tohle nastavení nikde to nevidím. Vím že jednotlivé dokumenty můžu nasdílet, ale pokud je v příloze v mailu dokument nový, tak k němu přístup (z delegovaného účtu) nemám...musel bych jej otevřít v původním účtu a tam nasdílet...
    E2E4
    E2E4 --- ---
    ANGELFREE: V google docs se dá nastavit přístup pro jednotlivá uživatelská jména..
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    Nevíte někdo jak u delegovaných účtů povolit použití nejen mailu ale i google docs? Příklad: když přepnu ze svého účtu na gmail účet, ke kterému mám přástup a v příloze je tabulka tak když ji chci otevřít/zobrazit v google docs tak mi to nahlasí že k dokumentu nemám přístup.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    je to repasta z jednoho vtipového tématu, nicméně myslím že se to sem docela hodí :)

    G-Male - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=dx-cX7W03RI&feature=player_embedded
    TEROX
    TEROX --- ---
    Novy design login page do gmailu, ve stylu sjednocovani designu. Dole se mi objevila moznost Preview it.
    HINTZU
    HINTZU --- ---
    LIMLIMLIM: neviděl, ale tak koneckonců proč ti je nepošlapat, ne?;) Ready for hire? To jako prodejná to... tento?
    TWARR
    TWARR --- ---
    E2E4: rikej mu sberac ... ;))
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Neruš mi mé kruhy. :)

    LIMLIMLIM: A oč ti vlastně jde? Mít co nejvíc "přátel" ?
    LIMLIMLIM
    LIMLIMLIM --- ---
    MUI: ps: viděl jsi moje kruhy?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    KIA: pokud zaskrtnes aby si to pamatovalo tak se musim prihlasit jen kdyz udelaji novou verzi
    TWARR
    TWARR --- ---
    KIA
    KIA --- ---
    Ahoj.. Jak je to prosím s automatickým odhlašováním Gmailu? Po jak dlouhé době se odhlásí?
    TWARR
    TWARR --- ---
    mas to rozbity mi de
    E2E4
    E2E4 --- ---
    fok

    We're sorry. Google Calendar is temporarily unavailable. Please try again in a few minutes.
    If the problem persists, see our Known Issues page or visit our Help Center.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam