• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JANOSGoogle a Google+
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    nam na bugreport nejaka typka z googlu psala ze snad pristi tyden, ale podrobne nevim
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    Měl sem stejněj problém, přechodem na novou versi nějak zkurvili kódování.

    Kamarád mi poradil že snadné řešení je jít do nastavení a dole v General (cz: obecné?) je možnost "Outgoing message encoding" (cz: kódování odchozích zpráv?). Přepněte z "default" na "Unicode (UTF-8)"

    Nevyřeší to sice problém s příchozími maily, ale ty už nějak přečtete, podstatné je že odchozí maily nebudou zprasený a nebudete tak sami vypadat jako blbci :)

    Jinak na nějakym gMail fóru to už řešili a na nápravě se už nějak dělá, ale moc sem to nesledoval
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    HINTZU: Byl nektery z tech domrsenych mailu odeslan vcera nebo dnes?
    HINTZU
    HINTZU --- ---
    WIRUZIK: jak kdy. A nejspíš ani nezáleží na tom, od koho ten mail dojde (mám domrvené maily zcela náhodně, vč. mailů ze samotného gmailu).
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    TRIPLT: u novych emailu by to jiz melo byt v poradku..
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Hmm nevite nekdo co se to deje s tim kodovanim v gmailu? :o vetsina ceskych znaku je v emailech pekne v haji...
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    ...dokonce jsou už aktivované i pro běžné uživatele (potom co se půlka G+ mohla celej den zbláznit že jim to ještě neběží)
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    Nepředpokládám, že by to někdo nezaznamenal, ale firemní stránky jsou již spuštěné.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    SIRIEN: Ne, resp. tenhle test logovani se z jine zeme a na margo toho overeni os. udaju je novinka.

    Je fakt ze to je jen overeni a z to cloveka nenuti zadavat dalsi data, ale stejne..
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    E2E4: Neřešilo se to tu náhodou už nějakou dobu zpátky? Mě to náhodou přijde docela rozumný - na G mám tolik osobních dat, které G stejně používá k cílené reklamně, že spíš oceňuju že se zajímá o zabezpečení a platnost recovery možností mého účtu, protože bych sám byl nerad kdyby se mi tam někdo dostal nebo kdybych z nějakého důvodu ztratil přístup
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    E2E4: což obzvlášť potěší v situaci, kdy přátelé mají místo fotky nějaký obrázek...
    E2E4
    E2E4 --- ---
    TWARR: nutí tě potřeba se nalogovat na facebook, pokud se loguješ z jinýho místa než obvykle (např. v cizině) - bez nějaký formy potvrzení osobních informací tě to dál nepustí - už nevím teda přesně co tam bylo všechno za možnosti, ale potvrdit totožnost lidí na fotkách byla jedna z nich..
    TWARR
    TWARR --- ---
    E2E4: nutnost? kdo te nuti? ;))
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Ověří tím platnost druhé e-mailové adresy a telefonního čísla..? Nevím, možná v tom vidím moc, ale u facebooku vám to přijde normální - nutnost identifikovat obličeje lidí?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    E2E4: Kde v tom vidíš sklízení osobních informací?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    E2E4: tohle mi ještě přijde poměrně legitimní, google rozjel před časem kampaň na větší zabezpečení účtů, taky má 2-factor sign on
    DIMOUSE
    DIMOUSE --- ---
    hele, dá se dát +1 k fotce která je v albu, ale nechce se mi dávat +1 celému albu ?
    TWARR
    TWARR --- ---
    imho by snad slo i ucet smazat a vytvorit ho znova, samozrejme predtim zaloha ...
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    VASHA: ja vzdycky kdyz se ptaji na vek zadavam vetsi nez 18, ani nevim proc ;)
    E2E4
    E2E4 --- ---
    VASHA: stahnout maily přes IMAP někam jinam, nastavit na gmailu autoforward, všem dát vědět novou adresu..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam