• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JANOSGoogle a Google+
    HHANULKA
    HHANULKA --- ---
    prosim o radu: kde sezenu html kod na sdileny dokument?
    potrebuju na webove stranky (delane pres sablonu webnode) vlozit sdileny google dokument. chce to po me html kod. da se ten kod odnekud zkopirovat? diky
    MELOUN
    MELOUN --- ---
    Je tu nějáký postupo jak postovat z g++ app na anroidu také do facebooku?
    Zkoušel jsem s personalizovanym fb emailem ale fb bere jako příspěvek jen předmět a ten g+ ořeže na 60 znaků... :-/
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    RUSTFIZZLE: do Opery je na to extension - ExtendTube: https://addons.opera.com/en/extensions/details/extendtube/ - umí toho tuny a tuny, YT je s nim tak desetkrát příjemnější záležitost.
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    RUSTFIZZLE: do chrome je na to plugin, ale jmeno si nevybavim :(
    RUSTFIZZLE
    RUSTFIZZLE --- ---
    Prosím, jak v youtube nastavím napevno kvalitu videa?
    MUXX
    MUXX --- ---
    SIRIEN: mozna te zaujme proc neprispivat opravy do googlemaps ale do OSM
    Google Map Maker - OpenStreetMap Wiki
    http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Google_Map_Maker
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    SIRIEN: Tak můj vstah s googlem je asi takovej:
    gSearch - když něco scháním tak jedině strejdaG, kterej ví všechno :),
    gMail - používám víc mailů své domény, pro oficiální komunikaci (třeba úřady) seznam, gmail mám jen pro pushmail a exchange zálohu kontaktů, to momentálně ani nevyužívám, celkem mám v thunderbirdu na imapu 11 mailů
    G+ - nepoužívám stejně jako Facebook, Twiter a ty další
    gDrive - nepoužívám, využívám vlasní NAS
    gMaps - tak napůl s mapy.cz,
    Android - zatím se drží HTC Touch Pro s WM6.5, až odejde nastoupí něco s androidem, Chrome - nepoužívám, sem spokojenej uživatel Firefoxu
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    V Bingu jsem vyhledávala omylem jednou a byla to podivná zkušenost. To už možná raději ten seznam :)
    Jinak jsem teď koukala, že si o mně Google myslí, že jsem chlap ve věkové kategorii 45-54, takže ten strach o osobní údaje je možná taky přehnanej :-))
    (Teda, to je určitě, pokud se toho někdo bojí, měl by vyhodil čtečku, telefon a zrušit internet:)
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    já se jinak už setkal s:
    - preferencí Bing, údajně kvůli výsledkům
    - preferencí Yahoo mailu, protože z nějakého důvodu nelze dost dobře odmigrovat :)
    - preferencí seznamu (atlasu, centra) protože "to bohatě stačí", obvykle od lidí co moc nemailujou nebo od lidí co používají offline klienty (outlook atp.)
    - preferencí WinPhone protože dobře komunikuje s MS Office (...což dotyčný potřeboval pro práci)
    - preferencí FB (protože ghost town a jiné blbosti)
    - u sebe obecně preference Opery (víc mi vyhovuje UI a funkčnost)

    Všechno vcelku u malého počtu různých lidí, tak mě právě zajímalo jestli náhodou neznáte ještě nějaké další důvody případně nemůžete potvrdit že by se tyhle týkaly nějakého většího počtu lidí.
    FROGY
    FROGY --- ---
    vseobecna paranoia z velkeho bratra
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    S jakými důvody pro nepoužívání Google jste se doposud setkali? Mám namysli především vyhledávání a mail, ale nepohrdnu odpovědí k čemukoliv z celého gWorldu, tzn. vcelku co se vám vybaví - gSearch, gMail, G+, gDrive, gMaps, Android, Chrome...
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    PECA
    PECA --- ---
    Tak a jsem v pr... Přepnunl jsem si iGoogle na normální Google, abych něco zkusil, a zpátky už to nejde. Já vím, psali, že iGoogle končí. :-(
    TWARR
    TWARR --- ---
    ty tlacitko, spis to nebude v te pojebane ceske mutaci, ktera vysledky akorat nejak zaonacuje pro cesky teritorium vcetne apps ;)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    google vydava novy featury postupne, nejdriv jen nekterym lidem.
    ja uz taky mam tlacitka
    TWARR
    TWARR --- ---
    reks to hezky, asi mas spatnou verzi internetu
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Asi mam spatnou verzi internetu, ale nemam to tam

    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    FATBOZZ: když si klikneš na ten odkaz, tak se Ti načte Google, kde je pod vyhledávacim řádkem zobrazená kalkulačka - s číslíčkama, tlačítkama funkcí a všim ostatnim.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    E2E4: jaky cudliky ?
    E2E4
    E2E4 --- ---
    FATBOZZ: Ale cudliky jsem videl dneska poprvy!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam