• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JANOSGoogle a Google+
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    RATTKIN: ja som ich "par" testol a vtedy (rok 2005) som lepsiu (pre mna) nenasiel :) je dost customizovatelna, su do nej aj dake pluginy a je to vsetko php, takze sa da pripadne "ohnut" ak to clovek ovlada.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    dík za tipy, budu mít přehled co se používá
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    HADIAK: vlastní web mám a nějakou tu kapacitu, ale nenašel jsem jednoduchou a přitom hezkou galerii
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    RATTKIN: riesim to vlastou instalaciou cpg a prip. len preposielam odkaz na galerku s danymi fotkami. ale chapem, ze to nie je riesenie pre kazdeho (ja to mam naviac prepojenie ciastocne s vlastnym webom, takze mi to tak vyhovuje a lepsie ako ine 3rd partie riesenie).
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    JENDAVB: když já se necejtim bejt čech a ve 35 letech si nepřipadám starší. ;)
    Vždycky když vidím odkaz na rajče, už vím, že tam budou mizerný fotky.
    Jo ale žerty stranou, díky za tip, rajče jsem viděl a nikdy jsem necíil potřebu tam něco přidávat.
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    RATTKIN: Celkem dobra praktika je rajce ... je to českej web pro starší lidi idealni securitu lze řešit heslem ...
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    předem se omlouvám za brain dump, ale třeba mi někdo poradí.
    Hledám řešení na sdílení rodiných fotek s rodinou. většina nemá google+, nebo to nepoužívá, můžu být rád, že jdou občas na e-mail.
    Teď posílám alba na photos, před tím na picasaweb. Ale má to problémy, někdo občas nedostane e-mail s upozorněním a odkazem na album. Taky nemají možnost se podívat na fotky zpětně, ale to asi nepotřebují.
    Asi se vrátím k posílání fotek jako přílohy mailu, což je strašný a přestal jsem před 5 lety, ale google nefunguje a lidi to neumí-nechtějí používat.

    na facebooku nikdo z rodiny taky není, používají asi jen email
    LOOKASH
    LOOKASH --- ---
    asi sem natvrdlej....

    ale tohle:

    nejsou alba v photos?
    LUSI_CZ
    LUSI_CZ --- ---
    LEDOFREDO: Taky jim to IMHO nejmíň dva roky trvalo, než tuhle funkci, co byla na picasawebu snad od začátku, do plusovejch fotek konečně zařadili. Bojím se, aby to u nových Photos netrvalo taky věčnost (ale pořád věřím, že se to tam časem objeví).
    Nicméně jsem ráda, že nejsem poslední dinosaurus, co v by takovou funkčnost ještě ocenil :) Je fajn, že to za mě google "všechno sám zařídí a setřídí", ale občas to prostě chci jinak.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    LEDOFREDO: protože v Plusku to stojí tak hrozně za hovno, že by to tam vůbec jít nemuselo a vyšlo by to na stejno.
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    popravde receno prijde mi trochu padly na hlavu ze maj uz tri xichty k jednem fotkam a kazdy ma jiny funkce - picasa, plus a ted novy photos ... proc kuprikladu novy photos neumej organizovat fotky v albu (lol?) a v plusku to jde ?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MATT: neviem ako z google photos (take nemam) ale z G+ normalne right click na fotke a copy image address...
    MATT
    MATT --- ---
    FROGY:tak si mi dodal motivaci to jeste zkoumat. nakonec jsem se dostal na vic moznosti pres https://picasaweb.google.com, ale kdyz jsem tam lez pres https://photos.google.com, tak vsude byla jen moznost sdilet odkazem.. dik
    FROGY
    FROGY --- ---
    MATT: nebude to chtit nastavit sdileni te fotky na public?
    MATT
    MATT --- ---
    asi jsem lama, ale jak muzu vlozit treba na nyx img src= z google photos? driv se mi to _obcas_ podarilo,
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    MUXX: to zatím stačí, díky. Jsem lama.
    MUXX
    MUXX --- ---
    SHEALA: jako něco víc než contacts.google.com ?
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    má google nějakej manažer kontatku?
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    LEDOFREDO: pokud vím tak ne, ale pokud se nepletu tak lze udělat hromadné přetažení fotek do jiného alba. Je to pár kliknutí navíc, ale mělo by to fungovat tak jak chceš.
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    Ahoj, mam dotaz - kdyz mam v pisase/google+ album, ktery sharuju pres link, je mozne ten link zmenit ? tim mysleno aby se vygeneroval jiny ? Mel jsem za to, ze kdyz zrusim link a znovu ho zapnu tak se vygeneruje jiny. Bohuzel to tak nefunguje a link je porad stejny.
    Lze to nejak ? V principu potrebuju sebrat nekomu pristup k albu a nemuzu to resit pres ucty, protoze lidi nejsou na googlu, takze to album sdilim pres link. V extremnim pripade lze samozrejme udelat jine album s jinym linkem a pretahnout obsah, ale to se mi nechce.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam