• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JANOSGoogle a Google+
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    ted už jsem to všechno manuálně překlikala, ale bojím se prostě toho, kde všude by to mohlo být, jestli k tomu nemá přístup ještě někdo jiný....
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    SIRIEN: to by taky nemělo být :( něco z toho je prostě vytvořená tabulka ke google dotazníku.... nechápu to :/
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    KLAIR: jediný co mě ještě tak napadá je že to může vznikat pokud nový dokument tvoříš zkopírováním nějakého starého dokumentu - v tom případě by nový dokument mohl převzít nastavení sdílení toho původního kopírovaného.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    SIRIEN: to jsem zkoušela... zkusila jsem zakázat sdílení u všech nadřezených složek. Snad to bude fungovat... ale zobrazovaly se jen některé soubory z těch složek....
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    KLAIR: zkontroluj si nastavení složky a nadřazenejch složek - sdílení se dědí, takže pokud máš někde nastavené že s někým sdílíš složku, tak s dotyčným v základu automaticky sdílíš i všechny její podsložky a jejich podsložky a všechny dokumenty v nich.

    Samotné "My Drive" (úplně nejvyšší "složka") by sdílet jít nemělo.

    ...POKUD máš "standardní" Google drive a ne Google domain (nebo jak se tomu nadává) - v tom případě se podívej na https://google.com/a/yourdomain.com a najdi si to v settings.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Zkusím si zaškemrat o pomoc - na google drive se moje soubory sdílejí kamarádce. Nevím proč, mám u nich nastaveno, že "anyone with a link", ale téhle kamarádce jsem odkazy určitě neposílala. A já jsem z toho vydatně nervózní, protože jsou tam některé firemní věci, některé důležité věci... no prostě by to tam vůbec nemělo být takhle vidět... Nestalo se vám to někomu taky? Nevíte, jak tomu zamezit? Zatím mne napadá jen jednotlivým souborům měnit nastavení soukromí, ale zas si říkám, že by bylo fajn, kdyby to šlo nějak hromadně....
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    A v rozšíření osinstalovat to nejde? já to tam taky nemám. Ale vůbec by mi to tam nevadilo.
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    HADIAK: To je jenom dočasný, protože se to při nejbližší příležitosti vrátí..
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    SUNBEAM: to jsem zkoušel a vyhodí mi to klasický kontextový menu tzn /zpět, načíst znovu/uložit etc/
    SUNBEAM
    SUNBEAM --- ---
    LOVE_DALI: klikni pravým tlačítkem na tu ikonu zpráv a odstranit z chromu
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    LOVE_DALI: zaujimave, ja to tam nemam :)
    klikni na "dalsi" a skus to hodit tam.
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    Zprávy - drag & drop je jenom dočasný řešení - vrací se to zpět. Už jsem se to skoro naučil ignorovat..

    HADIAK
    HADIAK --- ---
    LOVE_DALI: asi by pomohol screen, lebo sa bojim, ze kazdy rozprava o niecom inom :)
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    HADIAK: jo, ale to neni permanentni reseni..
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    LOVE_DALI: v browsery? drag & drop.
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    BUCKOWSKI: když nahodíš gmail, vpravo nahoře je zástupce aplikací, kterej když rozklikneš tak máš třeba Google Photos, Google Search, Maps, Keep apod. už před nějakou dobou tam ale také přibylo Google News. Dá se toho nějak na tvalo zbavit?
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    LOVE_DALI: Nerozumím otázce, nechápu souvislosti. Jaké zprávy a odkud?
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    Ahoj, víte někdo, jak vyhodit na trvalo Google zprávy z panelu aplikací? Díky
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    čus, jak donutit google aby mi verifikoval business? cekam uz x tejdnu na korespondak s kodem na verifikaci a furt nic, pisu na podporu a nic; platim jim faktury ale kdyz je potrebuju tak hovno..
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    od kedy zmenili login obrazovku na gmail webe tak aj po vypnuti browseru zostavam prihlaseny.
    wtf co je to za featuru? nechcem, nikde nevidim checkbox; som slepy alebo to je to ich, ako pisali "same security"?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam