• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOTCOMFotosouteze aneb mel jsem to v kapse, ale porota to zase zvorala
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    tohle jsem poslal do souteze s JCDecaux. Ma tam byt porota slozena ze "slavnych osobnosti" tak doufam ze nepoznaji jak je to upraseny, puvodni idea mi uplne nevysla...

    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    zacla tipovaci soutez pro nikon kalendar. Tak hazejte tipy i sem!
    ULTRAMARINE
    ULTRAMARINE --- ---
    QUICK: je to z Maroka, Fez. Je to nejaka medresa [cirkevni skola]
    QUICK
    QUICK --- ---
    ULTRAMARINE: muzu se zeptat, odkud je ta prvni fotka? Takove suseni pradla, vypada to zajimave :)
    ULTRAMARINE
    ULTRAMARINE --- ---
    Tak jsem nakonec vybral tohle (1481-3), jeste to tam neni. Moc mi ten vyber teda nesel..




    ULTRAMARINE
    ULTRAMARINE --- ---
    DOTCOM: este nic, ale rikam si, ze bych mohl neco najit v archivu z ruznych barevnych zemi...
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    abych sel prikladem tak hazim svoje fota - priznam se teda ze tema mi nesedi, pac fotim vetsinou cernobile, ale co se da delat.
    #296


    #297


    #1297
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    tak zitra je deadline na nikon kalendar, tak se pochlubte co jste tam poslali!
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    a sakra, tuhle soutez sem nak prosvih :)
    Protivná blondýna: Vidlák s igelitkou u moře
    http://www.protivna-blondyna.cz/2013/07/vidlak-s-igelitkou-u-more.html
    PLAYER
    PLAYER --- ---
    Tema je chytak kazdy rok pro ty, kteri se tematu snazi drzet. Zbytecne. Staci se vzit do role PR managementu a sance na umisteni alespon v semifinale jsou hned vyssi.
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    PLAYER: no sakra, ted do ty galerie koukam a mam pocit, ze to tema byl chytak pres kterej hodne soutezicich neproslo :)
    PLAYER
    PLAYER --- ---
    Uz jsem v galerce CB zahledl.
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    sakra, vybiram fotku do nikoniho kalendare a porad si rikam jestli by nebyl genialni tah tam letos poslat cernobilou fotku. to prece nikdo neudela, kdyz je tema "zivot je barevna vitraz", ze ne :)
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    ULTRAMARINE: HDR lvl over 9000
    ULTRAMARINE
    ULTRAMARINE --- ---
    stejne to zas bude plny spratku, jen tentokrat budou cely zasrani a upatlani od neceho barevnyho, asi zmzliny
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam