• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DIM42 klub Peace Is Dead - Pruser crew - Militantní bezdomovci
    USTRICA
    USTRICA --- ---
    v utery pankáči

    SM3
    SM3 --- ---
    Otvíračku sme bohužel nestihli, ale už jen kvůli těm reakcím tady tam určitě zavítáme,,, ;-)
    MEZKALITO
    MEZKALITO --- ---
    vcera supr...dobrej prostor..zajiste to nebyla posledni navsteva..jinak preju at to slape..
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    ja politovanihodne usnul o dva bloky vedle, takze se taky tesim az na příštěr :)
    USTRICA
    USTRICA --- ---
    tak to bylo super. ačkoli byly problémy s aparaturou a začali jsme místo plánovaných 20:00 tak někdy kolem 22. hodiny a že se na nás jedna kapela vykašlala, ale ti co vydrželi na Edelweis Piraten si myslím, že dostali skvělou odměnu. Suprová párty. Tímto ještě jedou děkuji kapelám a návštěvníkům, kteří vydrželi a nevzdali to s námi.

    Ještě jednou se všem omlouvám za problémy. Těšíme se na příští akci, která snad už bude povedenější.
    SHAMOT
    SHAMOT --- ---
    ty jo mrzi me moje neucast..jaky to bylo? kazdopadne preju hodne zdaru!
    VITEX
    VITEX --- ---
    Vyndal jsem se maximálně :) Další éra zahájena.
    DICK147
    DICK147 --- ---
    fak pekny, drzim palce>/]
    USTRICA
    USTRICA --- ---
    přijďte dnes na otvíračku. Bude veg. grilování, a další žrádýlka, představení projektu a v 16:00 bude přednáška. večer cca v 20:00 bude koncík.
    [ Otvíračka aneb musíme to valit / partyparty / 26.6.2010 / CR - Praha - Discentrum ]
    SM3
    SM3 --- ---
    JACOBO22: Zejtra se budem toulat po Praze nejspíš, tak se tam asi stavíme,,, díky ;-)
    JACOBO22
    JACOBO22 --- ---
    SM3: hele tam je da se říct pořád někdo..jinak zejtra je tam otvíračka a koncík tak to tam můžete jít omrknout..ja se bohužel nebudu moci zucastnit pac odjíždím z čech ale jinak všem doporučuju..přijďte podpořit
    SM3
    SM3 --- ---
    Jak jste tam časově? Určitě se nějak stavíme kouknout ;-)
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    tak zahlavi vzbuzuje nadeji, tak jsem zvedavej:)
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    Fajn.. dobrejch alternativních klubíků není nikdy dost...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam