• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DIM42 klub Peace Is Dead - Pruser crew - Militantní bezdomovci
    rozbalit záhlaví
    DIM42
    DIM42 --- ---
    HEAVYN: jesete aby... proste se o tom nekdo zminil jelikoz mezli lidma co maj radi black metal je tahleta kapelka dost oblibena...

    BTW: na strankach je napsano ze se v klubu neprodavaj tvrdy drogy? jelikoz alkohol je tvrda droga tak bych s tema prohlasenima zas tak neprehanel...
    HEAVYN
    HEAVYN --- ---
    DIM42: a hrajou tady? imho omezenost podle jedny kapely s nejakym vrahem posuzovat tisic dalsich, to je trosku diskriminace ne? :)
    CROME
    CROME --- ---
    TIGRE: rika se deku
    VITEX
    VITEX --- ---
    LALINA: Ano narodni hrdost je sracka.
    Nelibi se mi na tom dve veci:

    1) Privlastnovani hrdosti na neco, na co nemam narok uz jen protoze na tom nemam pricineni.
    2) Pokud bych ale uznal ze neco jako narod existuje, tak bych se rozhodne hrde nehlasil k cechackum.

    Nebo jsi myslela nejaky jiny narod ?

    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    LALINA: (cerno)rudejch tu par bude :-)
    KLEMPERA
    KLEMPERA --- ---
    Je uz tu jede multikulti !!!
    Tak proste z toho konciku krome nacku vyhodte i vsechny pakose at ma lalina pocit zadostiucineni...
    :-D

    TIGRE: Deku, nebo jí zabiju :-D
    LALINA
    LALINA --- ---
    TIGRE: a už radši končím, tady je tolik autoritářských lidí, kolik jsem jich nepotkala za poslední rok, úplný semeniště.-) tady jeden je už z toho celej rudej .-))
    LALINA
    LALINA --- ---
    DIM42: díky za nabídku, ale nevím nevím, jestli mám potřebu se navážno bavit s někým , pro koho je národní hrdost sračka (otázka taky, co si pod tím pojmem kdo představuje, žejo) .

    já ti tvý názory brát nechci, ale svoje si hodlám ponechat.
    Snad jedině.. možná mám ne úplně komplexní ze všech stran prozkoumaný názor na dnešní pojetí svobody a lidských práv a možná bys mě mohl objasnit některá ta práva. Myslím si totiž, že člověk nemá tolik práv, kolik si jich nacintal na nějakou listinu, a naopak má nekolik povinností, které si na žádný lejstro nenapsal a na který v klidu kašle.

    ale pokud diskusi, tak rozhodně ne pred nebo po koncertu - na koncerty chodím vytřást z hlavy into a pseudointo dišputace o nesmrtelnosti chrousta
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    tyvole hoďte na ní síť
    LALINA
    LALINA --- ---
    KLEMPERA: nedochází, co? - no to je o tom kulturním obohacování...já bych ten sloh a psaný projev nevytahovala jen tak, ale zrovna kdyz byla ta řeč o obohacování.....-))
    jojo, není nad kulturní obohacování, já vám říkám, multikulti, to je výhra lidstva .-)

    XINDLX: i když mě napadlo hned při spatření toho záhlaví, že...ehm... půjde nejpíše zase o nějaké anomální kulturní obohacení, tak jsem se tím nepěkným textem prokousala a dozvěděla jsem se mnoho nejrůznějších informací, to je fakt.
    Zaregistrovla jsem, že je to zkrátka úžasný prostor vhodny na skoro všechno, pronájmy jsou lidské a neprodává se tam maso, tabák a tvrdé drogy. Pohoda.
    Až na tu hrubku v konci. Tehdy jsem to přešla, ale když jsi mě přiniutil přečíst to znova, nemůžu již mlčet.
    Prostory sloužilY, prosím.
    Nicméně nic závažného ohledně drescode a antifašistických nálad jsem v tom záhlaví nenašla...


    HEAVYN: konečně někdo normální:-)
    DIM42
    DIM42 --- ---
    HEAVYN: predtim nez se tu nekdo zminil o burzum tak to bylo v pohode...
    LALINA: na to jaka idea je spravna a jaka je fuj si musis udelat nazor sama. ver mi ze sem se hodnekrat nasiral do lidi co mneli na tricku ceskyho lva nebo povesenou ceskou vlajku na aute, s otazkama co to prone znamena a snazil sem se jim vysvetlit ze narodni hrdost je imho sracka... to ze dnesi vladnouci ideologie "demokracie" taky smeruje k potlaceni prav a svobod je mi jasny. ale furt vidim rozdil mezi clovekem kterej je oblblej okolik a kecma politiku a nackem kterej si k celospolecensky nesnasenlivosti pridal do hlavy jeste kupu sracek navrch...
    muzeme kdyztak udelat po skonceni koncertu najakou diskuzi na tohle tema :D
    HEAVYN
    HEAVYN --- ---
    nejak nevim proc tu zacla takovadle debata, to ze bude koncert blackmetalu preci nema nic spolecnyho s nackama, klasickej blackmetal jestli na neco narazi tak na krestany, nevim proc hledate problemy tam kde nejsou
    ruzny cvoci se najdou preci vsude
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    LALINA: přečti si záhlaví a nemusíš se tady pídit s nějakym tušenim
    TAR
    TAR --- ---
    :DDD protoze kdyz uz nic jinyho, tak pravopis se da vzdycky vatahnout....vzhledem k tomu jake sracky tu lalina pise, tak se nedivim nicemu :D
    KLEMPERA
    KLEMPERA --- ---
    Muj pravopis je totalně prasackej, to ne že ne, NĚJÁK mi ale nedochází spojitost s tematem...

    Jinak ze světa Lucky v nebi s diamanty je to vše?
    LALINA
    LALINA --- ---
    KLEMPERA: to jako že mi nácek dá svý dredy? Něčí skalpy? No proč ne, možná se s tím dá vycpat tchoř :-)))

    jinak oceňuju tvůj vlastní kulturní přínos pro mě- máš zajímavej pravopis a slovo "nějáký" je opravdu mnohem kreativnější, než nějaké obyčejné slovo, to je fakt .-)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    LALINA: Tak ja to myslel jinak - nehodlam srovnavat "ns vs zbytek sveta" (na to mi nackove prijdou prilis malo zajimavi).

    Jen jsem chtel upozornit na skutecnost, ze ti, kteri casto kvičí, jak je ns v necem "okopirovali" maji sami dost rekneme sverazny pristup k dusevnimu i jinemu vlastnictvi, a sami se nezinyruji ledasco ukrast. Pokud si nekdo u jinych stezuje na neco, co sam dela, je to u mne pokrytec (a jestli je acko nebo mlady konzervativec, to vubec nehraje roli).
    KLEMPERA
    KLEMPERA --- ---
    LALINA: Prozrad, co je to za klub :-)
    LALINA
    LALINA --- ---
    DOCKINEZ: přesně tak, jenomže když je člověk zažranej do nějaký krajní ideologie, nepostřehne, že je podobná té, vůči které se vyhraňuje. To je zákon.

    Tušila jsem, co je tohle za klub, ale už začíná být pomalu jasný, že ještě víc :-)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    DESPERADO123: Vše co "maj" odněkud ukradli!

    Obavam se, ze v tomhle nejsou ns sami.
    DESPERADO123
    DESPERADO123 --- ---
    KLEMPERA: hříbky, ne asi :-)


    LALINA: no ale zrovna NS žádnou svoji kulturu nemaj. Vše co "maj" od někud ukradli! Před válkou všechny jejich znaky byli od někuď ukradený, nic originálního. O neonáckách ani nemluvě:
    Velká nazi vykrádačka | více než slova
    http://www.antifa.cz/content/velka-nazi-vykradacka
    V jejich slepičím mozečku (omlouvám se za urážku všem slepicím) se totiž nic jiného než nenávist zrodit nemůže. Slovo jako kreativita je pro neskutečným problémem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam