• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DIM42 klub Peace Is Dead - Pruser crew - Militantní bezdomovci
    DESPERADO123
    DESPERADO123 --- ---
    SM3: hlavně stávka by měla šéfy/politiky překvapit a ne ji vyhlašovat 2 měsíce předem kdy jsou všichni na ni připraveni. podle mě by byla v tomto případě účinější i jednosektorová možná i jednopodniková spontánní časově neomezená stávka než tohle divadlo...
    DESPERADO123
    DESPERADO123 --- ---
    ...vyhlásili odborový předáci...
    SM3
    SM3 --- ---
    DESPERADO123: přesně, ono se po stávce tady nic nestane, protože když se koukneš, tak když jdou češi protestovat, tak zvoněj klíčema na václaváku a pak bučej před sněmovnou,,, :)
    Ono kdyby se tady protesty dělali formou pořádnýho bordelu v ulicích, lidi by nechodili do práce, zastavila by se veškerá doprava, resp. veškerý služby atd. tak by to ti šašci možná začli brát vážně, ale forma protestu bučení před senátem je k smíchu,,,
    DESPERADO123
    DESPERADO123 --- ---
    a u spousta "anarchistů" i "neanarchistů", možná kvůli tragickému stavu aktivit občanské společnosti, neskrytě podporuje jakékoliv protivládní aktivity, ikdyž v tomto případě je jasné:

    a) že nepochází ze zdola a stávku vyhlásily odborový předáci
    b) vůbec není spontánní, ale spíše takové divadlo pro zahraniční novináře, že i v čechách se stávkuje
    c) vláda předem dala najevo, že i kdyby se stávky účastnili všichni pracující, nic si z ní dělat nebude
    d) je to hra opoziční čssd

    Ať si řiká kdo chce co chce ale v tomto případě mi je spíše sympatičtější stávka policistů, který mají stávkovat ze zákona zakázaný.
    KLEMPERA
    KLEMPERA --- ---
    JINDRICH: U nekterych anarchistu/tek/ineanarchistu/ineanarchistek zacina slovo stávka vyvolávat stejny pavlovuv reflex jako slovo stavka u zemedelcu/zemedelkyn ve spojeni se slovem Praha a to je smutné :-/
    DESPERADO123
    DESPERADO123 --- ---
    BEDLA: tak to je strašný. :-( srát na avii. ted je důležité aby si měl kde bydlet a alespon to druhé štěně to přežilo.
    BEDLA
    BEDLA --- ---
    DESPERADO123: topeni plynove jedno stene uhorelo a jedno ted bojuje o zivot
    DESPERADO123
    DESPERADO123 --- ---
    BEDLA: a co to zpusibilo? topení?
    DESPERADO123
    DESPERADO123 --- ---
    BEDLA: co štěnátka. neutrpěli při tom nějakou ujmu?
    BEDLA
    BEDLA --- ---
    BERUNA: a zase bude neboj
    DESPERADO123
    DESPERADO123 --- ---
    JINDRICH: to jevšechno sice pravda co sem tam píše, ale proč podporovat stávku co nic nemění a je hrou jen odporových předáků okolo čssd? to je stejný jako podporovat předáky "listopadové" výzvy protože se mi také nelíbí spojení čssd a ods. ;-)
    JINDRICH
    JINDRICH --- ---
    trocha te politiky... sic uz neni revolver :)
    http://i.nyx.cz/files/00/00/05/11/511256_6077c2415ff2d9575e3e.jpg
    RFK
    RFK --- ---
    BERUNA: jdi si lehnout
    DESPERADO123
    DESPERADO123 --- ---
    DIM42: souhlas. vždyť o tom přece je celý spor... evidentně se ukázalo, že chápání těchto pojmů máme hozený prostě jinak a že to nejde dohromady.

    Aby bylo jasno. Já vinu toho, že se zde dělo málo pol. akcí nedávám na vinu nikomu z vás. nic takové ani v prohlášení není: "Politické aktivity začaly vinou velkého množství koncertů, které bylo a je nutné dělat na uživení tak velkého projektu, strádat." To, že to bereš/berete jako osobní útok, za to já fakt nemůžu. Jasně, že já, stejně jako ty nebo kdokoliv jiný mohl udělat více k tomu, aby ten prostor byl více "politický".
    DIM42
    DIM42 --- ---
    DESPERADO123: mnel jsem namysli aktivity konkretnich lidi, kteri byli zapojeni do chodu discentra uplne odzacatku, ne akce ktere tam za dobu jejich pusobeni poradal nekdo zvenci...

    Ono je to taky celi o tom, jak kdo chape pojem politicka (antiautoritarska) akce/aktivita.
    DESPERADO123
    DESPERADO123 --- ---
    TIP: nejvíc lidí v dis bylo na punkové akci - agrotoxico a to 133 platících a abcfestu přes 100 platících...

    DIM42: pošta

    DIM42: to určitě ne, to máš pravdu.
    TIP
    TIP --- ---
    DIM42: respektive kdyby se v disu nekonaly elektronicky kalby...
    DIM42
    DIM42 --- ---
    DRUDRIGER2: spis se mi zda, ze by dis nikdy nepritahlo tolik lidi, kdyby se o discentrum starali pouze lidi co delali revolver...
    DIM42
    DIM42 --- ---
    BERUNA: ne jako ten co dis zalozil...
    DESPERADO123: jaky prosimte???
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam