• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DIM42 klub Peace Is Dead - Pruser crew - Militantní bezdomovci
    rozbalit záhlaví
    DROBET
    DROBET --- ---
    KEL: nemyslel sem to ňejak zle aby jste me tu sežrali za živa nemam s podnikem nakej problem až na ten zápach..... tod vše a jak říkám znovu nejsou to jen má slova chtěl sem na to upozornit aby tam bylo příjemněji
    KEL
    KEL --- ---
    TEKKIT: tak na to staci digestor s uhlikovym filtrem
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    KEL: to máš takovou tu vůni dobrodružství...jako když tě ovane vánek při heliboardingu na Aljašce, nebo vlnka při potápění v tichým oceánu...prostě jako když jseš ve výřivce s roštěnkou, nebo když celej orchestr zahraje na ráz jeden úhoz....ach tak přesně voní smah
    KEL
    KEL --- ---
    DROBET: prosimte jak smrdi smah?
    VKLF
    VKLF --- ---
    drobet me do posty: ty rači drž hubu mladej ty evidentně sedíš u kompu furt,))))) to bude ryzi charakter,)))
    VKLF
    VKLF --- ---
    DROBET: "zajimavi akce"
    "trashmetalovi akce"..
    co jeste za hrubky predvedes?
    DROBET
    DROBET --- ---
    KEL: muj osobní pohled ač je to muj nazor a nikomu ho necpu je že to tam smrdí po smahu zřejmě si v tom libuješ...... pak je to podnik pouze pro ještěry a majiteli to zřejmě vyhovuje a nestojí o přízen širší veřejnosti ale jsou i lidi co nesmažej a to chce vzít na vědomí kor když se tam dějou trashmetaloví akce atd
    VKLF
    VKLF --- ---
    v klidu, tenhle chuj bleje moudra vsude,))) asi je sam doma a rodice nechali pustenej pocitac,)))
    KEL
    KEL --- ---
    no on to neni tak uplne normani klub zejo

    to je klub pred kterym te rodice varovali
    DROBET
    DROBET --- ---
    možná sem na to měl asi smulu nevim jen řikám to co sem tam zažil a dost mě to zklamalo jinak je to tam fajn a sou tam zajímaví akce jen když udělám klub tak by to mnělo mít nákou uroven a to mi při dvou návštěvách nepřišlo.... toď vše.......
    DROBET
    DROBET --- ---
    NAST: nemyslim si nefetuju a z piva je nemam bo o tom nevim
    NAST
    NAST --- ---
    DROBET: nechapu !! tam chodim pravidelne a zadnej smrad tam neni,, jestli ty nemas halucenace nahodou ...
    DROBET
    DROBET --- ---
    tak to je smutný že jen vtip.....to by totiž tu smradlavou díru docela zpasilo
    KEL
    KEL --- ---
    tak to byl samozrejme vtip ze
    DROBET
    DROBET --- ---
    KEL: tak to slyšim ještě rači....... myslim že to tomu dost použe.....
    KEL
    KEL --- ---
    jojo, pristi tyden se tam bude instalovat vzduchotechnika, jen se ceka na hygieniky kvuli nejakymu potvrzeni
    DROBET
    DROBET --- ---
    KEL: to rád slyšim

    KCHARI: možná sis už na to zvyknul.... bo nevim jestli sem na tohle malej pankáč... ja jen řikám že sem tam byl s bandou 2x a 2x sme odešli kuli zápachu a nebyl to pouze muj pohled na věc toď vše větrání by tomu neuškodilo akce se tam dějou zajímaví ale prostor by si zasloužil věčí péči kor jestli chtěji aby tam chodila věčí škála lidí
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    DROBET: sem tam na akcich skoro kazdej tejden a zadnej smrad sem tam nikdy nezaznamenal... asi ses malej pankac nebo co :))
    KEL
    KEL --- ---
    hehe teda zapachu jsem si zrovna taky nevdsimnul, dokonce jsem byl svedky uklidu podlahy savem
    KATHRINA
    KATHRINA --- ---
    nevim, neslyšela sem si nikoho stěžovat a sama sem tam byla i za střízliva:)) každej na mejdanu vnímáme asi něco jinýho :)
    DROBET
    DROBET --- ---
    KATHRINA: nezlob se na mě ale toho si nevšimnout nejde byl sem tam dvakrát a pokaždý to byla hruza bo sem akorát vychctal že tam někdo vařil peří jinak si to nedokážu vysvětlit
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam