• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DIM42 klub Peace Is Dead - Pruser crew - Militantní bezdomovci
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    RFK: dyk more phyko!...Mi kazej kšefty na nákladovce!! Jsem chtěl jítl gádžum na tekno dýlovat!

    STEREO1985
    STEREO1985 --- ---
    RFK
    RFK --- ---
    DROBET: hele,při vaření perníku to smrdí hlavbně toluenem a fosforem,takže to po nem smrdí bud jako v lakýrnictví,nebo jako u chemikáře v kabinetu.ten fosfor je takovej neřád,že dokáže smrdet i přez zed,ale ten tu fakt nemáme.jinak téčko nebo aceton by se tu našly.se stav,dáme:)
    DROBET
    DROBET --- ---
    BARUSHA:
    RFK:
    joo diky moc trochu rozumný slova číst je taky o něčem jinym... hele o čistotě podniku a kolektivu nepochybuju šlo mi o ten zápach z drog to mi prostě neni příjemný a lidi co nijak neužívaj tak jim zapach vadí a všechno smrdí jestli byla natřená podlaha... smula pro mě... byl sem tam 2x v jednom tejdnu tak možná sem to tam akorát vychytal. někdy se tam zase stavim pokud to bude v cajku zvu lidi za barem na kořalu a tebe si najdu a omluvim osobně
    TIP
    TIP --- ---
    jasne, tak imho by se to dalo skloubit dohromady i s atelierem, proste v patek a v sobotu vecer by se z rohu vytahly naky vesaky a slouzilo by to jako satna na akce
    me vcera prislo ze tam beztak furt nekdo sedel (ninimalne u kompu)
    BARUSHA: no jo ty umelkyne:-D
    BARUSHA
    BARUSHA --- ---
    TIP: z atelieru se v zadnym pripade stana delat nebude:)
    BEDLA
    BEDLA --- ---
    TIP: to nezni spatne,ale nevim kdo tam bude celou noc sedet
    TIP
    TIP --- ---
    mel bych mensi tip (nejspis na pristi zimu), disu vyrazne chybi satna... posledni dobou slycham ze se tam ztracej veci... dala by se krasne udelat z ty vedlejsi mistnosti jak je komp, kde beztak furt nekdo zevluje...(prorezat okynko v tech dverich, treba vyklapeci, jako to maji v crossu) a satna za petku (kterou kazdej rad da) je dalsi peniz na provoz navic, nehlede na to ze se tam nebudou valet bundy vsude mozne coz dava prostor pro corky, ktery se bohuzel nejspis v disu obcas taky vyskytnou
    ANNEINKOGNITO
    ANNEINKOGNITO --- ---
    BEDLA: dekuju:)
    RFK
    RFK --- ---
    DROBET: jestli to tam smrdelo jako při vaření perníku,tak to bylo asi tim,že jsme natírali podlahu v kuchyni.jinak to tady smrdí spíš pívem,cígama a psíma hovnama a robertovejma smradlavejma haxnama a to je bio,takže nezávadný.víš lásko?
    BEDLA
    BEDLA --- ---
    podivam se ale dnes uz jsem hledal jine ztraty a nic se nenaslo
    ANNEINKOGNITO
    ANNEINKOGNITO --- ---
    Prosim jestli vcera nekdo nasel stribrny spiraly- nausnice(roztahovaky) a byl by taaak hoden mi je vratiti, necht at mi zanecha zpravu v poste a urcite se nejak odmenim v podobě pitiva nebo i financí:)) děkuju.....
    BEDLA
    BEDLA --- ---
    nejsou
    UGLUGF
    UGLUGF --- ---
    Prosím prosím smutně koukam, potřeboval bych na dnešek půjčit co nejvíc florbalek! Jsou ještě v Dis k mání?!
    Zítra bych je zas v pořádku vrátil!
    BARUSHA
    BARUSHA --- ---
    to drobert: za prve bych rada podotkla, ze nemame provozovatele a uz vubec ne zamestnance!! o tom, ze se tu peri nevari te mohu taky stoprocentne ujistit. a dale nerikam, ze vsichni clenove kolektivu jsou cistotni, taky tu mame spousta psu, ale nejvic bordelu tady delate prave vy navstevnici, tak jestli chcete mit na party pekne a prijemnne prostredi chovejte se podle toho a jestli je to porad malo, tak nam nekdy prijd pomoc uklidit...
    VKLF
    VKLF --- ---
    DROBET: uz podruhe...nebyl si tazan, tak neotravuj!
    MEZKALITO
    MEZKALITO --- ---
    DROBET: smells like teen spirit;)
    NICKITA
    NICKITA --- ---
    No, nebudeme si nic nalhavat ne? Smrdi to tam uplne stejne jako na milade :)
    NAST
    NAST --- ---
    DROBET: po precteni tohoto prispevku se priklanim k myslence ze cejtis smrad s psychosomatyckych duvodu ... //
    DROBET
    DROBET --- ---
    VKLF: už mlč ty rozumbrado
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam