• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DIM42 klub Peace Is Dead - Pruser crew - Militantní bezdomovci
    AFRODITAK
    AFRODITAK --- ---
    Od: DTK (22.02.11 12:06:17) --- @, Reply [12:18:34, Diskuse :: hemžení ubohosti - zlata beruna, i kdyz je to pica.]
    opravdu me mrzet nebude, ze ten zmrd co me rozbil a je v podmince pujde sedet, opravdu me nebude mrzet, ze dalsi zmrd co nekoho pobodal pujde sedet, opravdu me nebude mrzet, ze discentrum skonci.
    budu spat s klidem, to mi verte, i kdyz se po tom com asi budu muset budu muset odstehovat z prahy.

    Od: DTK (22.02.11 12:10:10) --- @, Reply [12:18:34, Diskuse :: hemžení ubohosti - zlata beruna, i kdyz je to pica.]
    KPT_CHLOROFORM (22.02.11 12:07:01):nojo, nosim u sebe kver, protoze mam po tom patku strach o zivot, ty bys nemel?

    AFRODITAK
    AFRODITAK --- ---
    to abyste se začali bát :-)))

    Nove Od: DTK (22.02.11 11:52:43) --- @, Reply [11:57:54, Diskuse :: hemžení ubohosti - zlata beruna, i kdyz je to pica.]
    mno, fakt, jak rikam, bavte se, skodoliby jste na to jak tak koukam dos, na to vas uzije.
    dnes do vecera cekam, ze mi z dc dovezou zbytek aparatury a penize co dluzej, nedovezou, jdu zitra rano podat na toho zmrda co me rozbil trestni oznameni pro tezky ublizeni na zdravi a discentrum zacnu resit oficialni cestou, takze discentrum skonci.
    zdar zmrdi.

    Nove Od: DTK (22.02.11 12:00:19) --- @, Reply [12:10:10, Diskuse :: hemžení ubohosti - zlata beruna, i kdyz je to pica.]
    ROBOT_KAREL (22.02.11 11:55:05):
    BERROSCH (22.02.11 11:56:35):nic jinyho mi pravdepodobne nezbude.
    nos zlomeny znova?at si to nekdo zkusi a se zlou se potaze, myslis ze jsem takovej magor a opovazim se vylezt na ulici tak abych se neubranil?

    Nove Od: DTK (22.02.11 12:02:37) --- @, Reply [12:10:10, Diskuse :: hemžení ubohosti - zlata beruna, i kdyz je to pica.]
    BERROSCH (22.02.11 11:56:35):me je jedno co neni nebo je, ze dokazu zaridit the end discentra vim zcela jiste.
    BASTOCH
    BASTOCH --- ---
    tak prejže už se ozbrojil, discetrum nechá zrušit, a pak se pro jistotu přestěhuje, aby ho fetky z disu znova nesvrhli ze štaflí.. výživná diskuze, ve zkratce .)
    DESPERADO123
    DESPERADO123 --- ---
    jo, s těma bohnicema má pravdu. ;-)

    SUOTAM --- --- 10:33:58 22.2.2011 --- 00:05 :: diskuze :: halomrdy × spirit // forget the revoluti
    ja teda abych se zastal discentra, toho cloveka znam taky a mam s nim podobnou zkusenost, kdy na nas zkousel, ze se ztratily veci,ktery nikdy neexistovaly, taky vyhrozoval soudem a podobne..

    Jinak DTK řádí tady, tak bych asi nadšence směřoval tam :-)))
    http://www.cyberspace.cz/node/discussion.php?ident=6607&1298369901
    BUTCHER
    BUTCHER --- ---
    N_I zase radi ;))
    SHM8
    SHM8 --- ---
    N_I --- --- 9:24:11 22.2.2011 --- [01:56 :: sledované diskuze :: VYHRABANO!]2 odpovědi
    vetsinou se hazi spina z nychu na cyber...tak to zkusime i opacnym smerem...

    neco ke slunickovemu mistecku jmenem discentrum...

    Od: DTK (20.02.11 14:07:38) --- @, Reply [14:30:13, Diskuse :: Když jim to nemůžete říct, NAPIŠTE TO SEM!]
    GUBAREV (20.02.11 14:01:38):to jo no.
    zkratka, pres pul roku jsm zvucil v discentru, neplatili mi ani tu smesnou castku co jsem si rekl(1000kc/koncert, 500/djs akce), rozkradli mi apec, mikrofony, kabely atd za hafo, znicili mix a jeste jsem ted v patek kdyz jsem si chtel dat na kupu aparaturu pred odvezenim, rozkopali drzku, a to tak, ze jsem byl vcera na operaci komplikovany tristivy zlomeniny nosu, pohmozdena pater, krk, ledviny,sral a chcal jsem krev..
    http://img2.rajce.idnes.cz/d5/4/4021/4021256_87a3038d88a5dd6107092f5066aa1646/images/Snmek019.jpg

    DTK (20.02.11 14:14:39) --- @, Reply [14:30:13, Diskuse :: Když jim to nemůžete říct, NAPIŠTE TO SEM!]
    za ten pulrok jsem si z nich vymodlil za praci a odpaleny repraky cca max 20k...
    predpokladam, ze zbytek nezaplatej ani nahodou a budu to muset resit pres policajty a soud.
    halt jsem duverivej curak no, ja vim.
    jsem po tom pul roce nejen ze ted tak trochu rozbitej, ale hlavne zralej jit si odpocinout do bohnic, v tom to prirovnani k markete sedi kamo:)), po tom pul roce v discentru si pripadam tak o 15 let starsi...
    ted mi pisou, do posty, ze jsem prej spadl v discentru ze stafli, ze me prej nikdo nezmlatil, ze mi nic nedluzej atd...navic zneuzili moje heslo k cs, hrabali se mi k poste, vypravej o me celkem husty pohadky atd...
    DIVADOMINIKA
    DIVADOMINIKA --- ---
    HEULWEN
    HEULWEN --- ---
    Ahoj, dovolila jsem si vytvorit udalost na nas koncert v Discentru, uz se moc tesime, tak snad vsechno dobre dopadne :-)
    [ Kašmírové vážky & Michael Jackson ist tot / koncertconcert / 26.2.2011 / CR - Praha - Discentrum ]
    HEAVYN
    HEAVYN --- ---
    ja odebiral z nemecka jen pifa
    KLEMPERA
    KLEMPERA --- ---
    takovej lidovej bulvár :-)
    člověk má občas choutky zabrousit do ty užasny rubriky s dotazama od čtenářů :-D
    SHM8
    SHM8 --- ---
    YARRDESH: ten byl pěkně drahej, to si nemohl dovolit jen tak někdo.. oproti tomu poplife byl za hubičku a navíc tam byly vůbec první články o graffiti v čr...mám je v šupliku schovaný doteď .)
    NAST
    NAST --- ---
    sem fakt rada ze jste ... :))
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    VKLF:


    Časopis již nevychází.
    Popcorn je časopisem o muzice, o hvězdách a životním stylu vůbec. Obsahuje ovšem také rubriky, které si čtenáři v podstatě tvoří sami – z vlastních příspěvků. Najdete tu pestrou směs všeho, co zajímá dnešní teenagery: módu, plakáty, filmy, pohled do zákulisí šoubyznysu, sport, zajímavosti, tajemství, magii a čarování – pochopitelně i lásku a sex. Časopis prošel relaunchem a od té doby jeho prodaný náklad prudce stoupá. Typický čtenář je teenager ve věku 12–19 let.
    . zde bych tento marketamingovy tah posunul na realnych 9-12 let + 'dospeli' lide lezouci vymocneny z auta na benzince
    VKLF
    VKLF --- ---
    YARRDESH: nepletes si to s poplifem? ..btw. bravicko bylo lepsi- laska, sex a neznosti,))))
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    proslej popkorn, to jako nejaky stary cisla? doufam, ze nebudou vytrhany prostredni stranky s plakatem!
    PUPUSH
    PUPUSH --- ---
    23. 2. VELKÉ ČTENÍ O TICHU

    autorské čtení básníka Ticho


    (pokusim se dodat leták)

    PUPUSH
    PUPUSH --- ---
    Kdyby náhodou měl někdo zájem, zítra je poslední únorové promítání. Pouštět se bude 69!, dokument o posledních šesti měsících kodaňského squatu Undgdomshuset.
    Tentokrát máme i popcorn !zdarma! (samozřejmě prošlej a je ho tolik, že si můžete odnést i na doma k televizi)
    WOJTUSAAK
    WOJTUSAAK --- ---
    Zdar, rád bych se za NoExit sound domluvil na nějakém hraní v Discentru, na jaké id se mám obrátit please? Dík!
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    MACKA_B: spammerko) kohout o sest radku nize/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam