• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DIM42 klub Peace Is Dead - Pruser crew - Militantní bezdomovci
    RODWY
    RODWY --- ---
    rek bych,ze to jsou otazky,ktery si pokladejte.)
    a pozor v ramci tech sracek co ted prosli parlamentem je tam cosi o stizeni prodeje nemovitosti/objektu bez pozemku na kterem stoji!Mozna ten duvod prodeje do konce roku.)
    RODWY
    RODWY --- ---
    DIM42: jak je to vedeny na katastru...ma to naky čp?
    kolik je najem za pozemek od čd a na jak dlouho se podepisuje smlouva?
    OTZ
    OTZ --- ---
    kdy máte deadline?
    OTZ
    OTZ --- ---
    udělat pár benefitů tak se to posbírá
    OMRI
    OMRI --- ---
    jasny
    MARAKI
    MARAKI --- ---
    OMRI: pozemek patri draham a asi neni na prodej.
    OMRI
    OMRI --- ---
    je to fakt za 350,000 a ne za 3,5 mil? neni to njak malo?
    DIM42
    DIM42 --- ---
    DARMOZRAC: super :)
    TEKKIT: ja bych to nezatracoval - i pokud to ten clovek bude provozovat zevl stylem jako my tak se mu to do dvou let vrati... asi urcite se cast toho proc maj lidi dis radi vytrati ale na druhou stranu urcite cast zustane - urcite lepsi nez kdyby discentrum zmyzelo uplne...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    MARAKI: asi jsem to nevyjádřil uplně srozumitelně...nejde o to že by profi klub nemohl mít duši...největší devízou Discentra je jeho autentičnost, prostě je to tam jiný a je to dobrý tak jak to je...

    Jako když se budeš jezdit koupat někam do lomu kde nic není, jen příroda. A další rok ho někdo koupí, poseká trávu, postaví WC, udělá stánek s párkama, zapíchá slunečníky, rozhodí lehátka...I když to není nic špatnýho a pořád tam nebude vstup a pořád je to ten samej lom...tak už to prostě nikdy IMHO nebude to co dřív a pro spoustu lidí to může bejt problém...

    To je podle mě riziko přechodu od alternativního prostoru k "profi/normálnějšímu" klubu...ale samozřejmě je to jen můj pohled, vůbec to ak nemusí bejt...neni to dogma, jen názor...
    DRUDRIGER2
    DRUDRIGER2 --- ---
    tak jo udelej pujcku a kup jim to, pa muzes k nam zmizet az to prestanes splacet...uz sme schovali vice lidi....dokad banky kupujou tak pujcujme stejne to jde do sracek ta ci tak.....neveris li nepujcuj si
    MARAKI
    MARAKI --- ---
    TEKKIT: tez to nevidim moc ruzove ale toto je trochu domysleny pribeh nemyslis? proc by profi/normalnejsi klub nemel mit dusi??
    DARMOZRAC
    DARMOZRAC --- ---
    ja by som si na to kludne vzal pozicku a kupil to... pokecame v piatok
    LAKSYMO
    LAKSYMO --- ---
    LAKSYMO: samo nabízím pomoc tady z mostecka
    LAKSYMO
    LAKSYMO --- ---
    FIDEL: třeba :)


    KLEMPERA: tak třeba pár let zpět se vybralo skoro 200k na právníka pro kluka co postřelil nácka..

    já bych tuhle možnost opravdu nezahazoval. a takovýho prostoru bych se prostě nevzdával! a pokud sbírka nedopadne a nestihne se vybrat tak se dá třeba to co se vybere použít na nějakou jinou věc.. ala ABC a jim podobný "charity"
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DIM42: investor který v tuto chvíli přijde a má u sebe volných 350k, bude chtít tyto peníze dostat zpět co možná nejdříve...čili bude z toho IMHO chtít udělat "profi/normalnejsi klub" čímž prostor ztratí "duši" a zařadí se po bok ostatních barů s hudbou kterých jsou po praze mraky (až moc)...postupně tam přestane chodit "docela dost lidí" tohoto typu, protože už to zkrátka nebude ono...Už jsem jednou podobnou situaci zažil jinde...

    Vycházím z toho že:

    - ten kdo by to chtěl a mohl vést tak jako vy, nemá oněch 350k
    - ten kdo je má, má úplně jinou představu o tom jak to vést
    - skládat se ve větším počtu mi přijde samo o sobě dost problematický (ne nemožný ale...), myslim že by to vedlo časem ke sporům typu "co kdo komu, kdo víc, kdo pro sebe, co támhleten atd.."

    Vím že jste tam strávili dost času a mám to tam rád, ale tahle varianta podle mě nedopadne...Rád bych se mýlil:((
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    btw součástí prodeje je kromě budovy discentra i sklad na konci rampy, ktery je momentálně pronajat za cca 5000,- / měsíčně
    DIM42
    DIM42 --- ---
    bylo to spis mysleno pro lidi co by chteli od nas discentrum prevzat - je to docela zavedenej klub, na akce tam chodi docela dost lidi - takze myslim ze kdyby do toho nekdo ted dal 350000 tak za dva roky to ma zpatky a to jeste v pripade ze to bude provozovat jako my - pokud by z toho nekdo chtel udelat vic profi/normalnejsi klub (coz by bylo imho skoda) tak to ma zpatky urcite do roka...
    DICK147
    DICK147 --- ---
    a neprijde levnejc jinej prostor?
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    LAKSYMO: myslis Narodni divadlo?
    KLEMPERA
    KLEMPERA --- ---
    jo?
    ve stejnem "prostredi"?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam