• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DIM42 klub Peace Is Dead - Pruser crew - Militantní bezdomovci
    KALICOR
    KALICOR --- ---
    Jsem tak drzý, že Vám všem nainstaluji program, který bude sbírat data o Vás.

    Jsem ještě drzejší - řeknu Vám, že je to ve Vašem zájmu, jde o Vaše dobro a že v žádném případě nejde o narušení Vašeho soukromí.

    Jsem hustě drzý - toho, kdo odhalil můj šmírovací program zažaluji.

    Budu z Vás dělat blb/ov/ce, zahrnu Vás články, videi, public rel., reportáži, průzkumy veř. mínění - které Vás přesvědčí, že šmírování Vás je normální a běžná věc.

    V této záplavě informací je důležité, aby si z toho každý vyvodil (kdyby přece jenom pochyboval), že stejně s tím nic nenadělá. Já totiž chci mít z Vás neschopné jedince, které nenapadne se bránit.

    Až Vás takto duševně znásilním, chci abyste mne milovali.

    Protože to všechno dělám pro Vaše dobro.

    Jsem Váš Bratr a Vy si musíte uvědomit že svoboda je otroctví.
    FEEX
    FEEX --- ---
    cau, ozvete se mi nekdo z dis do posty prosim, potreboval bych info o tom prodeji..
    REDBRIGADIST
    REDBRIGADIST --- ---
    Psala mi kámoška z Německa, že 6 lidi z Occupy movement shání nocleh v Praze na dnešní a popřípadě zítřejší noc. Já je neznám, kámoška tvrdí že jsou ok. Další info případně do pošty.
    VKLF
    VKLF --- ---
    Berlin ma fajn atmosku...sme tam byli na Paul Kalkbrennerovi, akce na hovno, ale trip po Berlinu guuut,)))
    DICK147
    DICK147 --- ---
    MYKO:
    Zrovna jsem na to myslel: Berlin vyhovuje nasim subversivnim pozadavkum nejlepe, neni to tak srackovy jako jinde...
    NAST
    NAST --- ---
    MYKO: tak se tam mnejte bajecne! treba se tam nejak potkame :]
    BOREC
    BOREC --- ---
    MYKO: hodne stesti
    MYKO
    MYKO --- ---
    v patek rano odjizdime do Berlina na zimu, ale sito tady necham
    NAST
    NAST --- ---
    MYKO: ja chci taky trickoo! budes tam o weekendu ?
    _AGI_
    _AGI_ --- ---
    a ja zase postradam obcanku a taky budu moc vdecna vzhledem k tomu, ze nemuzu doma najit ani rodny list
    AHJA
    AHJA --- ---
    super super! budu tam odpoledne s šatníkem na kolečkách
    EVACEK
    EVACEK --- ---
    MYKO: já bych prosila jedno poslat!
    TRYSKOMYS
    TRYSKOMYS --- ---
    v nedeli nad ranem se mi nejak vytratila penezenka s dokladama...kdybyste nasli, bohate vas odmenim!
    BUCZEG
    BUCZEG --- ---
    heh za to já mám potisknutý snad všechno, i ntrenky;)
    MYKO
    MYKO --- ---
    jasne, pokud tam budu, treba zejtra odpoledne..
    AHJA
    AHJA --- ---
    jů o tom nevim, ale taky bych ho brala!
    BJETUSH
    BJETUSH --- ---
    Bude ještě nějaká možnost si nechat udělat tričko goodbye dis....? V sobotu jsem nějak zaváhala...
    PUPUSH
    PUPUSH --- ---
    už zítra u nás proběhne poslední, a vlastně teprve druhé, autorské čtení.
    La poema el pirata - Poezie bez cenzury
    13. 11. od 20.00
    čtení, performance
    (hlas, text, looper, delay...)

    :::::THEM!:::::
    (Aktuální téma: Šaman z Karakorum)

    Společně s:
    Ticho
    Rogo
    Suturis
    Sosoj
    SheJball
    Svoboda
    Ráj

    Vstupné dobrovolné
    EM303
    EM303 --- ---
    PLOMBDENTIST: smlouvu jsme taky studoval a na to bych nikomu nedoporučoval přistoupit. K té demolici se spekuluje o horizontu 5let. Což je dost fádní argument stran, které se toho chtějí zbavit. Kor v době kdy byl na politický tlak vystřídán člen představenstva ČD pro majetek, což právě sebou často nese lobbing developerských skupin. Oni sice ve smlouvě uvádějí že tě musejí informovat o demolici 6 měsíců předem, ale to je vše. Rizik je tolik teda moc:)
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    zdaleka nejvetsi problem je v tom, ze soucasti najemni smlouvy je i dodatek, ve kerym se pise, ze jakmile od drah koupi pozemek (cely nadrazi) developer, majitel mu bez nahrady odevzda vsechny budovy, ted je otazka kdy to bude...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam