• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DIM42 klub Peace Is Dead - Pruser crew - Militantní bezdomovci
    AHJA
    AHJA --- ---
    super super! budu tam odpoledne s šatníkem na kolečkách
    EVACEK
    EVACEK --- ---
    MYKO: já bych prosila jedno poslat!
    TRYSKOMYS
    TRYSKOMYS --- ---
    v nedeli nad ranem se mi nejak vytratila penezenka s dokladama...kdybyste nasli, bohate vas odmenim!
    BUCZEG
    BUCZEG --- ---
    heh za to já mám potisknutý snad všechno, i ntrenky;)
    MYKO
    MYKO --- ---
    jasne, pokud tam budu, treba zejtra odpoledne..
    AHJA
    AHJA --- ---
    jů o tom nevim, ale taky bych ho brala!
    BJETUSH
    BJETUSH --- ---
    Bude ještě nějaká možnost si nechat udělat tričko goodbye dis....? V sobotu jsem nějak zaváhala...
    PUPUSH
    PUPUSH --- ---
    už zítra u nás proběhne poslední, a vlastně teprve druhé, autorské čtení.
    La poema el pirata - Poezie bez cenzury
    13. 11. od 20.00
    čtení, performance
    (hlas, text, looper, delay...)

    :::::THEM!:::::
    (Aktuální téma: Šaman z Karakorum)

    Společně s:
    Ticho
    Rogo
    Suturis
    Sosoj
    SheJball
    Svoboda
    Ráj

    Vstupné dobrovolné
    EM303
    EM303 --- ---
    PLOMBDENTIST: smlouvu jsme taky studoval a na to bych nikomu nedoporučoval přistoupit. K té demolici se spekuluje o horizontu 5let. Což je dost fádní argument stran, které se toho chtějí zbavit. Kor v době kdy byl na politický tlak vystřídán člen představenstva ČD pro majetek, což právě sebou často nese lobbing developerských skupin. Oni sice ve smlouvě uvádějí že tě musejí informovat o demolici 6 měsíců předem, ale to je vše. Rizik je tolik teda moc:)
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    zdaleka nejvetsi problem je v tom, ze soucasti najemni smlouvy je i dodatek, ve kerym se pise, ze jakmile od drah koupi pozemek (cely nadrazi) developer, majitel mu bez nahrady odevzda vsechny budovy, ted je otazka kdy to bude...
    OTZ
    OTZ --- ---
    RODWY: pokud jde o novej obč. zákoník tak má snad platit až od r.2014
    RODWY
    RODWY --- ---
    rek bych,ze to jsou otazky,ktery si pokladejte.)
    a pozor v ramci tech sracek co ted prosli parlamentem je tam cosi o stizeni prodeje nemovitosti/objektu bez pozemku na kterem stoji!Mozna ten duvod prodeje do konce roku.)
    RODWY
    RODWY --- ---
    DIM42: jak je to vedeny na katastru...ma to naky čp?
    kolik je najem za pozemek od čd a na jak dlouho se podepisuje smlouva?
    OTZ
    OTZ --- ---
    kdy máte deadline?
    OTZ
    OTZ --- ---
    udělat pár benefitů tak se to posbírá
    OMRI
    OMRI --- ---
    jasny
    MARAKI
    MARAKI --- ---
    OMRI: pozemek patri draham a asi neni na prodej.
    OMRI
    OMRI --- ---
    je to fakt za 350,000 a ne za 3,5 mil? neni to njak malo?
    DIM42
    DIM42 --- ---
    DARMOZRAC: super :)
    TEKKIT: ja bych to nezatracoval - i pokud to ten clovek bude provozovat zevl stylem jako my tak se mu to do dvou let vrati... asi urcite se cast toho proc maj lidi dis radi vytrati ale na druhou stranu urcite cast zustane - urcite lepsi nez kdyby discentrum zmyzelo uplne...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    MARAKI: asi jsem to nevyjádřil uplně srozumitelně...nejde o to že by profi klub nemohl mít duši...největší devízou Discentra je jeho autentičnost, prostě je to tam jiný a je to dobrý tak jak to je...

    Jako když se budeš jezdit koupat někam do lomu kde nic není, jen příroda. A další rok ho někdo koupí, poseká trávu, postaví WC, udělá stánek s párkama, zapíchá slunečníky, rozhodí lehátka...I když to není nic špatnýho a pořád tam nebude vstup a pořád je to ten samej lom...tak už to prostě nikdy IMHO nebude to co dřív a pro spoustu lidí to může bejt problém...

    To je podle mě riziko přechodu od alternativního prostoru k "profi/normálnějšímu" klubu...ale samozřejmě je to jen můj pohled, vůbec to ak nemusí bejt...neni to dogma, jen názor...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam