• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DIM42 klub Peace Is Dead - Pruser crew - Militantní bezdomovci
    rozbalit záhlaví
    PASHAK
    PASHAK --- ---
    NOMAAD: jestli je někdo šikovnej tak to ukecá na stopatnáct)))
    NOMAAD
    NOMAAD --- ---
    PASHAK: Jojo,zájemci už stojí frontu před realitkou.každej pěkně spořádaně kufřík se stotřiceti milionama...
    PASHAK
    PASHAK --- ---
    dobré ráno ořeši...

    Prodej, historický objekt, Praha 5, ul. U Cibulky | M&M reality
    http://www.mmreality.cz/cs/nabidka/394411/
    RYBE
    RYBE --- ---
    DIM42:
    cau,postradam po carodejnicich uzkou zelenou ocelovou trubku k heveru,kdyby nekdo - tak kdyztak posta,d
    DRUDRIGER2
    DRUDRIGER2 --- ---
    tresen to urcite neni. kdyz to bylo male tak to mnelo presne tydle tri listy ktere sou tu dole na fotce, a este k tomu, ja stromky sbiram pod stromkama, cize tendle stromek vas rostl pod orechem kralovskym a este par dalsich semenacku tam je, uz sem jej mnel asi rok vyhlidlej a kdyz s te tu byli tak sem vam ho dal.
    kdyz sem tam byl i tentokrat tak sem na nej koukal sice z dalky, trochu povyrostl a listy vypadali orechove, ale neskoumal sem to. tresne v mem okoli nerostou .
    no nebudeme to resit, ja bych si na vasem miste pockal na plody. padli tady 3 veci orech svestka a tresen vsechny maji plody.
    jinak je jaro a je dobre jej pohnojit. odporucam trochu dreveneho popela a trochu kompostu dobreho nejlepe kravskeho. a priklad na spodek na trochu slamy nebo sena aby byl krytej a ta zem mu nevysichala.
    ukazu se este uvidim kdy.
    neboj pupush ja se este ukazu a ten orech asi take....
    nejlepe by bylo odfitit to a pastnout to nekde na net at se na to muzeme kouknout. ja zase neverim tej biolozke,proste se mi to cele zda jako sen, daval jsem vam orech byl to orech , z moji skolky, tak je to pro mne divne ze zrazu to neni orech a jinak orech poznam podle toho ze z nej padaji orechy, proste je to malej orech co rostl pod velkim orechem.ma tri listy.... to je fuk....
    ale co mne napada ze mozna ste brali vice stromku nebot tech svestek tu mam desitky a prislo k zamene....
    CHESUS
    CHESUS --- ---
    PUPUSH: to je trochu overkill s tou kurou. rozdil mezi listy tresne a orechu je propastny...

    PUPUSH
    PUPUSH --- ---
    Drugdiger: Sami od sebe bychom si možná ještě pár let, než by se urodily první třešně, ani nevšimli, že onen královský strom není tím, zač byl považován. Věřili jsme pevně tvému stromoznalství, označili jsme strom tabulkou s českým i latinským názvem a obehnali jej ochranným plůtkem. A až když oko jedné botaničky uzřelo stromek s honosnou cedulkou, byli jsme s pobavením upozorněni, že se asi stala mejlka. I nechtěli jsme zprvu věřiti, porovnávali jsme pěčlivě lístky i strukturu kůry a museli jsme seznat, že paní botanička má nejspíš pravdu.
    Nutno dodati, že stromek chováme ve velké úctě, neboť je symbolem znovuoživené Cibulky již od prvního jara, kdy jsme její brány otevřeli a proto tento stromek zůstane královským po všechny naše dny, ať už coby ořech, třešeň či švestka.

    Naposled jsi u nás byl páteční den narozeninového festivalu, vzpomínám si (určitě jsem neležela sjetá na pavlaci, kdys mě tak viděl naposledy, vzpomeň si), zrovna jsme připravovali domečky na streetpárty druhý den. Tou dobou jsme ještě nic netušili. Odhalení přišlo až o dva týdny později...
    DRUDRIGER2
    DRUDRIGER2 --- ---
    ja nedominzuji na dobro versus zlo. tresen to neni urcite na 100% tu tady ani nemam.
    ja ale posledne kdyz sme tam byl tak listy vse vypadlo jako orech a to uz je tam 2 roky .
    mne jen zajima proc se orech rozhodl byt tresni.... .
    No podle mne to cele prozradi plody....
    pupus a jak ste zistili ze je to tresen.?
    tam byl nejakej chytrak ze jo.....
    ale v celku to jedno hlavne ze se chytla.
    jinak v nasem stromkovem sadu mame slivone k nabidce kdyby nekdo chtel....
    vypadaji docela k svetu....
    KALICOR
    KALICOR --- ---
    DRUDRIGER2: bych to zbytencne nepolarizoval na dobro/zlo, nebo alespon tresen ani orech mi zly neprijde, v podstate zadny strom nebo rostlina. treba proste priroda usoudila, ze to bude vhodnejsi misto pro tresen jak z hlediska pudy a prostoru, tak co se tyce oceneni pripadnymi pojicaci onech plodu :)
    DRUDRIGER2
    DRUDRIGER2 --- ---
    ono problem svestek je ze vypadaji jako orech, je ale zvlastni ze ste si to vsimli az tedka po 2 letech. ale obcas v prirode nastava i transmutace, cize neco co se tvari jako svestka je orech ve finale,ale to ej na dlouhe rozepisovani, ale naprikald todle funguje
    prikald vedela si pupus ze se jiste druhy mravencu jejich kralovny se dokazou teleportovat s jednoho mraveniste do druheho.? priklad je popsanej tady
    Šepotání jen tak o všem - Tajemno - Duše bílých mravenců
    http://www.sepotani.estranky.cz/clanky/tajemno/duse-bilych-mravencu.html
    ta technika je zvlastni jinak zacinam na ni pracovat.....a snad se vam tam zjevim an cibuli zrovna kdyz bude sjeta lezet na pavalci....
    kdy si mne tam naposledy videla.... spomen si....
    a jak sem prisel pamatujes si to...


    tak potom se nesmis divit ani takovim vecem ze v zlich rukach se orech kralovsky(ten pridavek kralovsky tam neni nahodou) se vam zmenil na tresen.....
    DRUDRIGER2
    DRUDRIGER2 --- ---
    PUPUSH: to bude svestka zluta nebo modra. ale sak az zaplodi uvidis...
    OPTIMUS
    OPTIMUS --- ---
    Jaj.to nasere.Ja sem zas zajebal opcanku...
    BEDLA
    BEDLA --- ---
    TRASK3: vole doberes prasky a hned pruser:)
    TRASK3
    TRASK3 --- ---
    cau , nenasla se u vas po vcderejsku kreditka? stanislav jires????
    VRU
    VRU --- ---
    PUPUSH
    PUPUSH --- ---
    Drugdiger: čirou náhodou jsme před pár dny zjistili, že ten ořech královský je ve skutečnosti třešeň...
    NAKASHY2_3
    NAKASHY2_3 --- ---
    dobrý játra na cibulce!!a dobrej peace na kadibudce!!parádní výtuh v gauči.a taky sem si zatančil!!
    EPHE
    EPHE --- ---
    HOLUB161
    HOLUB161 --- ---
    miesto sa na ne isto najde o tizden som doma pomozem vysadit tak sa stav..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam