• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DIM42 klub Peace Is Dead - Pruser crew - Militantní bezdomovci
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    YARRDESH: helle vsechno dobry, ale nevim jestli to je jen u me, kazdp. to zni jak z prdele. Zadny vejsky a strasne slity...
    Nebo to je umelecky zamer?:D
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    MIZZYCHAL: jak rika luba - jo, jo, jo.. nevim. moje katastrofalni neschopnost jednat s urady, koneckoncu jakkoliv komunikovat, mi prinesla uz druhou zimu, kterou to lezi ladem.
    MIZZYCHAL
    MIZZYCHAL --- ---
    YARRDESH: Kult! A ten jihad-breakcore bude hotovej kdy? :D
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    vsem slovakum bez narodoveckeho citeni se za mc lakatos lubose, koupajiciho se holt v klasicky cesky lesni nacionalisticky nenavisti omlouvam, nicmene snazil jsem se zachovat autenticitu pralesniho kriku s ozvenou smrkovych monokultur.

    projev mc lubose lakatose je normalne fyzicke zhmotneni capslocku
    HOSI JA JDU DO PYCE Z TADYMA!
    GORDON_FREEMAN
    GORDON_FREEMAN --- ---
    BLANA: da davaj dame betl !! :D
    ale az tak ~ v breznu
    MARAKI
    MARAKI --- ---
    YARRDESH: Okamzite zabit ty kurvy.
    JANAVONHABCZAK
    JANAVONHABCZAK --- ---
    YARRDESH: do pičééééé
    MASOO
    MASOO --- ---
    YARRDESH: im lovin it;)
    KUBAJZZ
    KUBAJZZ --- ---
    YARRDESH: to není normální kurvááá! :)
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    black meth-to-all verze katarze problematiky vysroubovani drzaku LKT, neboli lesniho kolesoveho traktoru lakatos
    http://ingkralik.cz/yarrdesh/yarrdesh_-_drzaky.ogg
    BLANA
    BLANA --- ---
    ELZEE: ok, tak ja asi zacnu trenovat sama, trebas se casem nekdo prida :D (Vano??? haaaloooo!!! :D)

    MASOO: ono to jde i rozklikat? nepochopila jsem timpadem jak..je mozny, ze to nak nekonsoliduje s mym linuxem?
    EMMMA
    EMMMA --- ---
    ja jsem ja a ty ses ty a za moc to nestoji..
    byt v praze, tak jdu
    mozna prijde aspon vzpoura
    nebo vzpourova?
    diskuze nad knihou vzpoura prichazi a nasim pratelum
    [ Neviditelná vzpoura - čtenářský klub A2 / ostatniother / 11.12.2018 / CR - Praha - Ňáký Kafé (Na Zámecké 597/11, Praha 4) ]
    ELZEE
    ELZEE --- ---
    Tady hraju.. (abyste vedeli a nedivili se ze sem nekde hrala a zase o tom nikomu nerekla a nepripomnela a tak:)
    [ Happy Cookers uvádí: ŘÍZEK Vegan Battle / konferenceconference / 15.12.2018 / CR - Praha - Punto, Kroftova 1 ]
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    tyjo hele!
    https://marsindustries.tumblr.com/
    Mars Industries (@mars_industries) • Instagram photos and videos
    https://www.instagram.com/mars_industries/



    ELZEE
    ELZEE --- ---
    BLANA: zatim zakladam bgirl skupinu. Videla bych to od ledna zabavu na celou zimu :) a pak taky.. presny datum domluvime posleze..

    A zdravicko KolaMotorToci PojedeIDál pyčo :)
    BLANA
    BLANA --- ---
    ELZEE: tvl meli byste si zamazat obliceje kremem na boty. cernym. trebas vam to pomuze! sem teda dost zvedava nato, poslete video!!! :D a kdy to bude? to se neuvadi :(
    jo, a tady jeden pozdrav z korsiky ;)

    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    no rules no skills ;-))
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    ELZEE: jsem nerozhodnej, jaky zvolit odradkovani pri cteni, nabizi se i bgirl a bboji založ under crew bude ground battle v metru pripadne zaloz underground v metru, tak to jsem zvedav kdo dostane prvni škopkéém po čuni, battle underground je battle underground :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam