• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DIM42 klub Peace Is Dead - Pruser crew - Militantní bezdomovci
    SCHIFFI
    SCHIFFI --- ---
    KUBAJZZ: si mi o pulnoci pujcoval telefon, voe :)
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    MASOO: zřejmě ty pneu a ne málo :/ musel to bejt pořádnej žár ...5cm vrstva betonu ze stropu byla známka pořádný likvidace..
    MASOO
    MASOO --- ---
    YARRDESH: to tam nekdo ekologicky likvidoval pneu a nebo tezil kabely? Nebejvalo to takovy peklo...
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    cive jit druhyho po 5ti hodinach spanku do prace, to vymyslel nejakej kazisvet. nebo spis kazifet. bylo to velice nekvalitne naplanovane rozhodnuti, jehoz provedeni bylo jeste nekvalitnejsi. mozek jsem nasel az ted a zbytky pneumatikoveho mouru stale neslezaji.
    jako pri tom baleni jsme byli dobra dulni smena, co zrovna vyfarala. nejvic byl lachtan. z toho svitily jenom oci, jak nejvykonejsimu stachanovci dolu dukla. do after hospody nas pustili jenom ze znamosti s barmanem, jinak by nas prej vyhodil, ze jsme vylezli z krovi na hlavaku.
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    KUBAJZZ: zase lezou na strechu tsive. Zrejme novorocni kontrola zachovalosti krytin
    KUBAJZZ
    KUBAJZZ --- ---
    ani nevim, ze jsem neco fotil, ale je to i ohnostrojem... :)


    https://photos.app.goo.gl/846QC5NC1VGFEKoA6
    KUBAJZZ
    KUBAJZZ --- ---
    Slušný! Neodjíždělo se mi dnes úplně kvalitně... :]
    JUNIORGOTHAJ
    JUNIORGOTHAJ --- ---
    YARRDESH: Teď už to jen tak nerozchodi.
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    JUNIORGOTHAJ: to uz se vratil z nemocnice po tom, co ho prejeli minule?
    JUNIORGOTHAJ
    JUNIORGOTHAJ --- ---
    ELZEE: Jste určitě zase přejeli Biora, co?)
    ELZEE
    ELZEE --- ---
    BLANA: ja prave cekala ze nam to tam prijdou kluci z internetu vysvetlit.. a nic..
    BLANA
    BLANA --- ---
    NOMAAD: ANO! a zde mame dve mouchy jednou ranou cili PID and others party a za nimi obligatni KMT jakozto doplnek nasi duchaplne writerske DISKUSKY. :-*
    NOMAAD
    NOMAAD --- ---
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    ALBERT_KANOJ
    ALBERT_KANOJ --- ---
    @BUKACEK: To sem si mohl myslet ze se s timhle nekdo ozve. Myslel jsem to tak, jak jsem to napsal, bez podtextu niceho. Tim padem takhle: neni kazdej co si vezme do ruky barvu a neco napise na zed writer, tecka. Bez hodnoceni jestli je kvuli tomu lepsi nebo horsi nez prave nakej writer. Komentoval jsem prave ten stret dvou svetu co pouzivaj stejnej nastroj, jak psal @SGNLR.
    NOMAAD
    NOMAAD --- ---
    ELZEE: Tak sis to nasla sama:)
    ELZEE
    ELZEE --- ---
    Az najdu keny v pangejtu a taky naky love, stane se ze me vykrut a zkrosim tajemstvi vsech zakrut..
    A hlavne to chce nerozbitnou karu zejo..
    Fifth Gear TV show, killing a nice Mercedes!!
    http://www.youtube.com/watch?v=saV3hUUry-4
    BUKACEK
    BUKACEK --- ---
    ALBERT_KANOJ: sorry...ale co to je za kecy - "Barvu v ruce udrzi dneska kazdej vykrut a to neznamena ze si bude mit co rict s writerama..."

    at delam co delam, tak to na me pusobi hrozne povysenecky...

    asi writerskej hierarchickej svet...
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    ALBERT_KANOJ: Bior ani nikdo jinej je řešit nebude, nic takovýho tu ani nepadlo...a máš pravdu, nějaký toye, co to stejně přestane za rok bavit, nemá cenu řešit
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam