• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DIM42 klub Peace Is Dead - Pruser crew - Militantní bezdomovci
    _KIKA_
    _KIKA_ --- ---
    AAAAAAAAAAAAAARRRGGGGGG
    co dělate sobota? bude mit hlad? kocovinu? citite se sami??? pojde si najist, a bude i Limoncello :)
    [ Lidovka pro Tattoo Circus: Italskočeský Combo / ostatniother / 20.4.2019 / CR - Praha - Praha ]
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    GULAZ: ne, nechce se mi, a to zcela, verit, ze pri mereni tento klidny hoch nadaval! :)

    kurna no tak to me sere, ze jsem tam nebyl, mohl jsem usnout v sede na strope jako moucha.
    KUBAJZZ
    KUBAJZZ --- ---
    GULAZ: co bych mel psat? namrd no! uz jenom to, ze si me tam nechal a ja tam zustal "sam" spolihajic na to, ze me aspon v nedeli prijedes vyzvednout a odridit karu domu, tak jsem se misto toho musel spolehnout na PIDi lidi a prespat na wagenu v Uvalech, pac ja mel zbytkac 2.2 zejo a dost pravdepodobne a necekane jsem vyhral a nebo se delil o predni pricky carkovane na listku :) Bacilek mi ukazoval fotky na kterejch sem stal za gramcema, tak jsem asi i neco pustil, bylo to asi tim, ze jsem se uspesne ubranil poklopum od tanku, taky jak uz Spoq zminil, ze Hurvajz mel tvorivou a slo mu to naramne dobre, pac privrutovana zidle na stropu a dalsi skvosty se jentak nevidej :) Taky Elzin vrh kudlou na dvere byl celkem zabavnej, se divim, ze se ta kudla nikomu neodrazila z5 mezi oci... :D prostor skvelej, atmoska taky, rad jsem zase videl tolik znamejch tvari! pri odjezdu tak nejak normal az na vybityho modraka, kteryho se nam pres kabely podarilo nadrazdit a taky namotanej plot na kardance u modraka moc nepotesil... s tim tam mel Hurvajz dobrou hodinu rande pod autem.


    YARRDESH: a co vy pane Pribyl, mate nahrano?
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    YARRDESH: mejdan super. Byl jsem teda jen do soboty dopoledne (asi?), pac pak jsem sel s kamosem k nemu. 90% znamejch, a zbytek uz novy znamy. Radim trochu bojoval s tim mericim mikrofonem, resp softem, ale myslim, ze to nakonec poladil dost dobre. Hudba taky fer, celkem vsehochut. Akorat mi teda bylo soufl az do utery skoro (takze poctivost:)
    Kuba treba pisne vic ze soboty/nedele...
    _KIKA_
    _KIKA_ --- ---
    BADBOY23: LU-XU-SNI! škoda že jsem byla prič! :(
    SPOQ
    SPOQ --- ---
    BADBOY23: Hurvajs & spol slusny mutoid waste :)
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    a jak bylo na high-yeance o vikendu, arbeit macht zimmer frei? nejake pikonterie, aby zvedeli i die berliner exulanten?
    BADBOY23
    BADBOY23 --- ---
    par fotek z mejdanu!!!
    BADBOY23
    BADBOY23 --- ---
    BLANA
    BLANA --- ---
    ELZEE: budiz ji zeme lehka
    NOMAAD
    NOMAAD --- ---
    NOMAAD: je to fake a ja stara naivka.
    MASOO
    MASOO --- ---
    ELZEE: RIP
    DIM42
    DIM42 --- ---
    posledni (a ze jich bylo) update letaku:
    ELZEE
    ELZEE --- ---
    Rip leila
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    NOMAAD: fake
    GORDON_FREEMAN
    GORDON_FREEMAN --- ---
    NOMAAD: trestný čin poslechu hlasité hudby !!! :D
    MASOO
    MASOO --- ---
    NOMAAD: prcat;)
    NOMAAD
    NOMAAD --- ---
    Ukradeno z kometaklubu:

    Slovo ministra vnitra

    Vážení občané,
    moderní doba je charakteristická rychle se vytvářejícími trendy, které ovlivňují veškeré aspekty lidské společnosti. Tyto trendy se samozřejmě objevují i v oblasti zábavy mladých lidi a jako u všech odvětví, objevují se trendy pozitivní, ale bohužel i ty negativní.

    V poslední době se objevil nešvar pořádání tzv. technoparty, tj. zabavních akcí pod širým nebem, které jsou spojeny s riziky trestných činů nelegálního užívání cizího pozemku a rušení nočního klidu, jakož i distribuce omamných a návykových látek, výtržnitví proti veřejnému pořádku či poslechu hlasité hudby. Protože se takové akce objevují nahodile bez předchozího upozornění, byl zřízen specialní odbor, který se zabývá odhalovaní této trestné činnosti ve stádiu planování a příprav. Odbor ke svě činnosti využivá jak moderní metody sběru dat z dostupnýchelektronických informačních prostředku, tak osvědčené metody odposlechu či vytěžování informátorů.

    Často se na nás obrací veřejnost s dotazy i podněty a proto byla založena tato stránka, protože aktivní spolupráce s veřejnosti je vždy polovina úspěchu.

    Věřím, že jedině společnou prací dosáhneme uspěchu.

    Lubomír Metnar

    https://www.facebook.com/...otla%C4%8Den%C3%AD-nelegaln%C3%AD-technoparty-530457570706510/?ref=br_rs



    NOMAAD
    NOMAAD --- ---
    YARRDESH: Jardeš mě jebne!
    MYS8
    MYS8 --- ---
    YARRDESH: hey Jardesh.. ja ty tvoje komantare a vysvetleni zboznuji.. :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam