• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DIM42 klub Peace Is Dead - Pruser crew - Militantní bezdomovci
    rozbalit záhlaví
    KUBAJZZ
    KUBAJZZ --- ---
    TLOUDEV: ja ho tam neprijel vytahovat, chtel jsem tam dotahnout tady noizera a jelikoz je to hemalovec jak poleno, tak se na to vysral a rekl mi at jenom vzkazu, ze hemala... no a bylo :)

    YARRDESH: sam ses sporakovec more! ja na ten vas sel setrne! narozdil tady od mistra karatisty, ten mi ho malem tenkrat nastehoval do auta a pak za to dostal pres drzku plechem, tusim ze od blany... :))
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    KUBAJZZ: tak ho priste nech v kalhotach a nic se ti nestane.
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    NOIZER: KUBAJZZ: ja vas zacnu nazyvat sporakovci, kubajz ma po vikendu taky zarez s timto predmetem a pripojuje se k tobe :)
    NOIZER
    NOIZER --- ---
    KUBAJZZ: se nediv kdyz lezes na takovou pripicenou akci taky:))) a este si tam nechas vymejt mozek vole:)
    KUBAJZZ
    KUBAJZZ --- ---
    KUBAJZZ: peca, cive, ty mi to nelajkuj, ty homoklado, jsem tam vytahl Hemalu a "malem dostal pres picu" :)) nakonec jsem taky zacal Frybovat, kkte :))
    KUBAJZZ
    KUBAJZZ --- ---
    hele huligani a huliganky, myslel jsem ze se ted na FreeHemalalolstru uvidim s vic lidma od vas, ale to je jedno... zapiste si do kalendare 1.-5. cervence, Fanous (nekteri si ho urcite budou pamatovat ze Slovteku) slavi jako kazdej rok narozky na Lindave, kousek od Pekelnejch dolu na takovy krasny louce u potoka.. bereme tam nas zvuk, budou kapely nejak o vikendu, takze Inspiratio taky vitano a lidi na hrani samo taky, pac jak je znamo, je tezky si najit za 5 dni cas na hrani zejo:) piva bude dost na oslavence a na zbytek se kdyztak poskladame nejak... pozvani neplati jenom pro PIDi lidi, ale i pro ostatni kamose kteri by si chteli prijet zahrat a zruinovat si jatra! :)
    JANAVONHABCZAK
    JANAVONHABCZAK --- ---
    JANAVONHABCZAK
    JANAVONHABCZAK --- ---
    MASOO
    MASOO --- ---
    Plnou samozřejmě:D

    Už vyřešeno
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    MASOO: jako basa? takova ta vec, do ktery bud muzes jit, nebo ji vypit, nebo ji vratit za kilo?
    DIM42: zejo, plna se nedokaze valet, plna se okamzite meni na prazdnou, plnost je u basy spise bod v case, nez nejaky meritelny interval, taky mam obdobne pozdvizene oboci v posvatne hruze z predstavy setrvavani takovehoto predmetu v nenulovem casovem vyseku.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    MASOO: jaká?
    Ne že bych věděl, ale nic se nezobrazuje :)
    DIM42
    DIM42 --- ---
    MASOO: jako plna piva?
    MASOO
    MASOO --- ---
    Nevalí se vam někde takovahle plná přepravka na pivo? Ideal je zelená....
    POPULUS
    POPULUS --- ---
    včera jsme se bavili na téma zakládání sadu s ovocnými dřevinami, o roubování, kde sehnat podnože a nejrůznější druhy ovocných dřevin, nebo se informovat k tématu pěstování ovocných dřevin
    zde je jeden kontakt na pořízení širokého sortimentu ovocných dřevin a kde určitě i poradí:
    http://www.vsuo.cz/131/Podnikova_prodejna/
    KAZETOR
    KAZETOR --- ---
    btw se kupodivu vyhrabalo dokonce i toto:
    https://www.mixcloud.com/renot/renot-vs-nirmint-vs-peteonspeed-vs-janka-live-falanx-2018-cz/
    (lol, jsou tam nasamplovany i Kabáti)
    KAZETOR
    KAZETOR --- ---
    YARRDESH: to byl Rambo 2 kokote! a vychodonemeckej! :]
    MARAKI
    MARAKI --- ---
    KUBAJZZ: zatim ano. ale asi budu dalsie kopie.
    KUBAJZZ
    KUBAJZZ --- ---
    MARAKI: jeee, ono to je free dwnl, super, dikes! vinylu je celkove teda jenom 13?
    MARAKI
    MARAKI --- ---
    nova doska lazy bastards free DL
    LZB 001 (lathe cut 12"dubplate) LIMITED EDITION!!!
    https://soundcloud.com/lzbastards/sets/lzb-001-lathe-cut-12dubplate
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam