• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DIM42 klub Peace Is Dead - Pruser crew - Militantní bezdomovci
    PUSSY_POWER
    PUSSY_POWER --- ---
    KUBAJZZ: Sem teď zjistil, že prej znáš Lukáše z dejvic, to je můj hodně dobrej kámoš, taky znám Jardeše a Janku:D Sranda no. A hele ty tři týpci co tě potom střídali, to byli djs taky z PiD, nebo z komunálu?
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    DUHAR: ja tam byl jen na otocku (ac se protahla), jsem si nebral veci na hrani, na baru je to fajn.
    --

    jinak to teda byla na tradici nezvykle psychedelicka soustava veceru. skoro bych rekl, ze fraktalika tentokrat zvitezila na plny care nad carou. boty a KRNAP....destnik nas prechcal
    MASOO
    MASOO --- ---
    Btw Lída Baarova prý pila sekt s fernetem
    MASOO
    MASOO --- ---
    KUBAJZZ: delikátní kombinace;)
    PUSSY_POWER
    PUSSY_POWER --- ---
    KUBAJZZ: Jo, portský sem viděl vedle tý bohemky no:D Desky si tam ale sypal parádní!
    KUBAJZZ
    KUBAJZZ --- ---
    PUSSY_POWER: Bohemce předcházela flaška portskýho, takže se omluvuji, nebyl jsem v ideálním stavu. :)
    PUSSY_POWER
    PUSSY_POWER --- ---
    KUBAJZZ: Hrál tam nejdřív nějakej týpek, co u toho chlastal bohemku a kopala se mu každá deska:D takže už asi chápu proč:D potom se začali střídat ty tři týpci..
    KUBAJZZ
    KUBAJZZ --- ---
    PUSSY_POWER: v nedeli kolem obeda jsem hral ja, normalne hraju hodne zlomene, ale tentokrat to byl acid v zaludku, tudiz acid z repraku... staci ze mam odtud zlomenej prst na hnate :)
    PUSSY_POWER
    PUSSY_POWER --- ---
    DUHAR: Mně se naopak ten rovnej beat líbil, hlavně v neděli po obědě jak se tam střídali ty tři týpci, to byla pecka! A jo, u baru stáli pořád dva týpci a kecali:D
    NOIZER
    NOIZER --- ---
    KUBAJZZ: hahahaaaaaaaa, luxus!:D
    DUHAR
    DUHAR --- ---
    PUSSY_POWER: hele pravdou je, ze jsme se s klukama rozhodli stahnout vic do undergroundu, tohle uz bylo moc mainstream na nas, takze jsme smazali ucty na socialnich sitich a vydali se hledat spirit po squatech.)




    * * *
    bedny Peace is Dead, Mimon je Communal Waste a urcite jsem nekoho vynechal, zeptej se radsi nekoho ze soundu:))) ale ja sel jen okolo, tak mi to nedalo, uzit si tu chvilku slavy 8)

    jinak dik za potisky, zena ma velkou radost.
    a teda Dim s Yarddeshem nemaj stat na baru ale za gramcema, to je pak jasny, ze to boucha (moc) rovne;)
    PUSSY_POWER
    PUSSY_POWER --- ---
    DUHAR: Škoda že sme pak v neděli už museli jet, jak byl k večeru ten velkej chcanec... Jak ste dopadli?? Díky za super víkend!
    PUSSY_POWER
    PUSSY_POWER --- ---
    DUHAR: Bomba! Máte nějaký sety někde ke stažení? Kdy bude další akce??:-)
    DUHAR
    DUHAR --- ---
    PUSSY_POWER: to jsi tu spravne:)
    PUSSY_POWER
    PUSSY_POWER --- ---
    Zdar, nevíte co bylo za systém teď o víkendu kde měli plachtu Free Core, na bednách značku MIMOŇ 23 a za barem asi plachtu Good Night White Pride? Hráli totiž nejlíp a nemoch sem se od tý stěny odtrhnout! Dík
    KUBAJZZ
    KUBAJZZ --- ---
    bylo to fajn a hezkej pozdrav do televize i se zvukovym efektem! :) ja si to teda musel pustit v mobilu, pac adblock mi to v compu nedovoli pustit, nova vyprcana...

    Technaři opustili Benešovsko, okolní obce zvažují trestní oznámení - tn.cz
    https://tn.nova.cz/...meni.html?fbclid=IwAR08iRiiwJBuYniPhZC1YvGptEL9bTtDNp0GwcSEr1FCErmWU0Ty7TNRhPc
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    po velice kratke cekaci lhute 6 let vypustil ingkralik z vyvodu bokem nahravku techna z roku 2014. nahrano ve vnitrnich pardubicich.

    techno | ing.kralik
    https://ingkralik.bandcamp.com/album/techno

    01 - pourinovana svestka drogy nebere pleny si meni (pochcanej fizl)
    02 - smrdi ti hoboj
    03 - uplny kataklyzmat ve spolek pekne preju
    04 - soto padesat za kalhot
    05 - absolutni nastenkar jak obludne
    06 - kandidat medved na motocyklovy zavodnik (tenkrat I)
    07 - vypni ten koberec a bez spat tomasi (na zachode II)
    08 - lover hills absynth a konecnik tramvaje (bonus_cover_milose_kirsten_kopeckeho)


    zde je rozhovor se cleny projektu v prubehu nahravani. v popredi do kamery hovori baskytarista c., kde rozebira uskali studioveho procesu a abstraktne uchopuje duvody zdrzeni releasu alba, zatimco v pozadi se snazi kytarista y. s warpaintem tyto prekazky tvurciho procesu nazorne demonstrovat v cele jejich komplexnosti.
    op_uk
    https://vimeo.com/224687804
    GORDON_FREEMAN
    GORDON_FREEMAN --- ---
    World record $1 billion worth of ISIS-made drugs buested by Italy
    https://newslanded.com/2020/07/05/world-record-1-billion-worth-of-isis-made-drugs-buested-by-italy/
    MARAKI
    MARAKI --- ---
    hele

    GORDON_FREEMAN
    GORDON_FREEMAN --- ---
    _KIKA_: mas jeste misto ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam