• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DIM42 klub Peace Is Dead - Pruser crew - Militantní bezdomovci
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    SGNLR: možná je škoda ten ftip kurvit, ale přecejen mu toho čokla mohla pořídit. ten prcek nevypadá na víc jak tri roky takže psa by přežil i kdyby se zařadil do slavné "27" a necekal s ukřižováním až do 33ti
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    CATARACT: puta putante, mutante, punto!
    BLANA
    BLANA --- ---
    Záchrana světa v Bosně.
    Příští týden jedu s pár lidmi na balkán, vzniká tam komunitní / distribuční centrum, sbíráme tyhle věci:
    Batohy
    Boty 39-45
    Powerbanky
    Nabíječky
    Telefony (funkční s připojením na internet)
    Hlavně ty batohy. Ne krosny, spíš střední, objem 30-40L.
    Je domluveno, že věci můžete nechat ve výdejním okénku Přestupní stanice v Opatovické 7:
    PO, ÚT, ČT, PÁ, SO: 12 – 16
    Heslo: Bosna
    A kdyby ještě někoho nesemlela doba, tak můžete přispívat i zde: na cestu tam a na solární panely, aby bylo čím svítit a tak.
    2401922355/2010
    ..nicmene v Přestupní stanici jest o Velikonocích zavřeno, čili do čtvrtka a od uterka otevřeno. kdyby NAHODOU neco, ozvete se mne..
    PRDOLA
    PRDOLA --- ---
    POPULUS: RIP is dead dobry typek do pice...
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    MASOO: Na sporáku máme el.jen troubu, ale špíny máme na rozdávání ! ;-)
    KAZETOR
    KAZETOR --- ---
    YARRDESH: s Angelou jsme hrali v Liverpoolu coby M.a.c., tak jsme ji napsali jestli nechce dorazit
    MASOO
    MASOO --- ---
    Zbavim vás elektrického sporáku. Když bude špinavý, tim lépe, nebudu muset patinovat;)
    Za odvoz
    Bude hrát v divadle
    Praha aktuálně...
    POPULUS
    POPULUS --- ---
    jeste k zesnuvsimu Woitimu
    zde jsem nasel zaznam koncertu kapely Homomilitia z 007 kde vystupoje jako jeji frontman,
    tam jsem sice nebyl, ale vzpominam si jeho paradni hard acidovej dj mix na Cibulce cca v roce 2016, nemluve o tom, že se jednalo o člověka kde na plno plati, v nouzi poznaš přitele....v každym připadě big respect k teto bytosti!
    Homomilitia - koncert Praga, "007" 15.07.1997
    https://www.youtube.com/watch?v=ZZD1FtrJr8c
    MARAKI
    MARAKI --- ---
    YARRDESH: Angelu poznam z Berlina. Angela je legenda.

    nooo koncept vasho setu je neopakovately jedinecny a som nadseny z tejto timovej prace. uz to chcem na vinyle hlavne.

    a co sa tyka mojho setu tak ten som nepocul ani ja lebo v casoch pandemie si o deviatej vecer pustim yarrdeshov set a idem spat, rano sa budim, normalne ako clovek co je pre mna nova skusenost. tak som to aspon uploadol keby to nahodou nejaky uchyl chcel pocut.
    https://www.mixcloud.com/Marakillah/maraki-gleeetcholade-stream-2021/
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    MARAKI: maestro nepravem - no, tohle maslo na hlave asi nepujde jednoduse vysvetlit. cataract cele ucinkovani v tomto pocinu nazval "expertizace profesionalizace", aneb dotazeni jisteho principu na nevidanou uroven. odehral to totiz za me lukas z mejch tracku. jako jednou takhle za me hral tatarak na naky party, kde jsem se tak zdekloval a vozral, ze jsem nedokazal ovladat pocitac, vubec jsem nechapal strukturu disku, a tatarak alespon zvladal pohyb mysi v total commanderu a mackani entru, takze jsem se misto hrani valel pred hracim stoleckem na zemi a on to za me poustel, nicmene asi po dvou tracich se prestal orientovat v pocitaci i on, tak jsme to vzdali a sli valet sudy z mistniho kopce u stage, a hrat musel clovek, kteryho jsme prekrtili na papirovyhoj 2d revizora. byl proste placatej. nicmene nechat si to poustet lukase ve vidni, to je dalsi level. nicmene bych podotkl, ze za vse muze i tentokrate cataract, ac umira na smrtelne posteli! :)

    spis bych si poslechl tvuj zaznam, ja jsem na tebe do dvou nevydrzel a odpadl do komatu, kdyz dohrala angel aka os, ktera mimochodem pred par lety prijela s dodavkou pred nasi problematickou internacionalni stenu na baumaxteku, nikdo ji neznal, zeptala se, jestli si nemuze zahrat nakej spidkor, zahrala jak svin, jeste jsem od ni dostal cdcko a ted cumim, hraje i na tomhle mecheche. janka ji tusim potkala nekde v UK na brejkoru jeste potom. jenom klasicky z mobilu nezvladla zapsat nick do chatu, o cemz bys mohl povidat i ty, jak jsem koukal :) doval tvuj record, "muj" bude mit - mozna - leda lukas.

    //kazdopadne me nadchnul termin pro breakcore al jihad - raqqatek
    MARAKI
    MARAKI --- ---
    YARRDESH: zaznam?
    MARAKI
    MARAKI --- ---
    YARRDESH: skvely setik maestro
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    LDR20 - Lockdown Reality 20
    https://ldr20.acid.love/
    TEMPUS
    TEMPUS --- ---
    smutný zprávy z Polska...umřel Wojti z Autonoma soundu (na covid...)

    Nie żyje Wojtek "Wojtas" Krawczyk. Tak koledzy z zespołu pożegnali wokalistę Homomilitii
    https://www.fakt.pl/...sg_fakt&utm_medium=direct&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2#slide-1


    Wyborcza.pl
    https://wyborcza.pl/...-i-seksizmem-juz-30-lat-temu-wokalista-homomilitii.html?disableRedirects=true



    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    fotoroman ze krtu
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    ingkralik vydal techno na kazete. kdo ma starej autak, nebo tuzku, tak kazetory necht soci ode me, ci od tataraka.
    shodou okolnosti v den dorobeni tohoto pocinu umrel vynalezce kazety lou otto. asi vedlejsi efekty deathmetalu. no a nebo jeho posledni slova bylo : "nelíbí".
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    BLANA: oukej
    BLANA
    BLANA --- ---
    GULAZ: hele.. ja asi uplne tyhle kanaly neumim pouzivat, navic bych to asi chtela este trochu upravit a pak se treba skamaradim i s google docs bo tim druhym a dam to tam. tohle byla bezprostredni reakce na ten film, kterou jsem potrebovala ventilovat a poslat kamosum a znamejm predevsim..
    a podivejte se na ten film..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam