• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DIM42 klub Peace Is Dead - Pruser crew - Militantní bezdomovci
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    GULAZ: Mě bohatě stačí Yarrdesh se vzduchovkou ;-))))

    EVERY DIAY IS A GUNSHATT/AND ANTOTHA ONE GETS DROPPD
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    YARRDESH: bejt u nas k sehnani tyhle rachejtle, tak to tu vypada nemlich stejne...
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    NOMAAD: taliban na kachnickach je jeste lepsi nez na autickach na matejsky :)

    to rpg mi pripomina tyhle dve sranda videa z libanonu - oslava prijezdu cisterny s naftou pred 4mi dny ( libanonu dosly prachy a dizl), typek samym nadsenim jednorucne odpaluje rpg do nebes. hrobuzel to pak nekomu spadlo na barak a udelalo diru do strechy, pac nezafungovala autodestrukce rachomejtle po 5ti sekundach
    POPULAR FRONT’s Instagram post: “#Lebanon: Baalbek man firing an RPG one-handed in celebration of the arrival of gasoline shipments from #Iran this week.”
    https://www.instagram.com/p/CT4xoIqgSSZ/?

    a bizar ze vcerejska, cesta na svatbu, monsieur v druhem aute vedle nevestina vozu chce nadsene vypalit za jizdy z okynka raketometem k nebesum a odpali to jeste v aute :)
    Explosion in Wedding #wedding#explosion
    https://www.youtube.com/watch?v=pcvsV7fsCw8
    NOMAAD
    NOMAAD --- ---
    Yarrrdesh:

    GORDON_FREEMAN
    GORDON_FREEMAN --- ---
    sorry za fuckbook link, ale inde som to nenasiel
    DOPE CORE - Best of Hardcore - . | Facebook
    https://www.facebook.com/dopecorebestofhardcore/videos/996144547818276
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    GORDON_FREEMAN: hodně někde ;)
    GORDON_FREEMAN
    GORDON_FREEMAN --- ---
    Zdar. Ste na strizkove, nebo nekde pryc ? Ze bych se stavil ;)
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    FIDEL: Já je pamatuju jenom z doslechu (z jejich desek ;-D). A na teky v devadesátkách samozřejmě chodila spousta undrošů nebo reggae čajovníků (je teofylin straightedge?), který ani nechlastali ani nehulili.

    Ale měl jsem na mysli spíš současnej hipster dorost. Některejm z nich už došlo, že antiglobalizační udržitelná gmo free bio eko fair trade carbon neutralita se neslučuje s kokainem a dieselovym generátorem ;-)

    YOU CLAIM I'M SELLING CRACK/BUT YOU'VE BEEN DOIN THAT
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    RAVEBOY: raději křesťanský OI
    aneb "unser kreuz braucht keine haken"
    Jesus Skins - Skinheads in der Kirche
    https://www.youtube.com/watch?v=5hT8hQdPsYo
    REDIVIDER
    REDIVIDER --- ---
    FIDEL: Jo, s Ekáčema jsme nejednu akci dělali. Ten čaj sedí, ale vypínání zvuku ve 22 byla jen výjimka, možná dvě, kdy jsme hráli sto metrů od sídliště :)
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    RAVEBOY: tak skoro straight edge techno my dva myslim este pamatujeme v podobe devadesatkovyho EKO sound system nebo jaksi rikali, jenz vypinal bedny ve 22 hodin a pak se pil caj;)
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    OTZ: na tohle vubec nemam duvod se divat-povida si tam pomatenej anarchokapitalista a ultrakaptalistou spolupracujicim s nejvetsima oligarchama a lidma, ktery maji primou vinu na tom, ze zijeme v tom v cem zijeme. S tou financni gramotnosti ams pravdu- kdyby ji lidi meli, tak by uz davno Vavru ukamenovali
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    ALBERT_KANOJ: No pomalu se připravuj na křesťanskej anarchismus a straight edge techno ;-)

    SPOILER/ALERT
    ALBERT_KANOJ
    ALBERT_KANOJ --- ---
    Wow, “anarchokapitalismus”? Ja si myslel ze me po katolickejch feministkach už nic nepřekvapí… zmýlil jsem se.
    JUNIORGOTHAJ
    JUNIORGOTHAJ --- ---
    Rave illegale, le immagini dalla festa abusiva
    https://youtu.be/BCqIM5bWeSw
    NOMAAD
    NOMAAD --- ---
    OTZ: Uplne uprimne se priznavam ze jsem na to ani nekouknul.Duvodem je,ze jsem temhle dvema uz doted venoval mnohem vic casu nez si zaslouzi a nedam jim ani o vterinu vic.
    OTZ
    OTZ --- ---
    SGNLR: to ne, poslouchal jsem to vicemene bez predsudku a libila se mi tam ta linka, ze stat te vychova k tomu, abys byl pilna vcelicka, chodil do prace a platil dane, ale to je vsecko, v zakladnim vzdelani totiz vzdycky chybela (nevim jak dnes) financni nebo zdravotni gramotnost. plus vysvetlivky k privatizaci statniho majetku v 90s, coz vlastne nebyl takovej pruser jak se dneska zda nebo jak bejt mohl (vc. efektivniho zprocesovani se zakladni ICT infrastrukturou - porovnej s komplikacema pri rozjizdeni e-shopu dalnicnich znamek, registraci na ockovani ad. statnich online sluzeb :)).

    o ancapu tam nebylo skoro nic, nevim jestli jste na to vubec koukali.

    za 90s zmrdstvi muzou imho spis ty bejvaly vexlaci a vsichni ti, co si svobodu nebo spravu veci verejnych vykladali dost po svym. a bez bank muze imho fungovat jenom mala uzavrena spolecnost, ktery clenove si duverujou a muzou treba rovnou barterovat. prachy potrebujou vsichni, bez univerzalniho smennyho (ergo komunikacniho) prostredku na druhym končí sveta nebo i ve vedlejsi vesnici neporidis nic.

    proc je podle tebe ultrazmrd, co udelal tak zlyho proti spolecnosti?
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    SGNLR: ze jsem doufal, ze to sem OTZ, hazel jako ironicky, ale treba ne
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    NOMAAD: ja doufal, ze to byla ironie...vzhledem k tomu, ze tam s Urzou sedi jeden ze strujcu devadesatkovyho zmrdstvi, bankovni financi sektor, kamos Kellnera a ultrazmrd Vavra
    NOMAAD
    NOMAAD --- ---
    OTZ: : Pffffff Urza a Ancap.Nesplet sis auditko?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam