• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    YARINPolské hudební festivaly
    Audioriver, Nowa Muzyka, OFF Festival, Up To Date, Unsound a další festivalové perly u polských sousedů...
    rozbalit záhlaví
    UNCLEAN
    UNCLEAN --- ---
    Ahoj, nekdo 2 listky na FLOCK & DAZZLE ? Kdyztak PM, diky;)
    YARIN
    YARIN --- ---
    letos vynechavam unsound a vyrazil jsem misto toho konecne poprvy na uptodate do bialystoku. dobry to bylo, nelituju, par ofiko odstavcu tady..

    Braindance na zámku i laserová show ve filharmonii, polský festival Up To Date oslavil deset let | Radio Wave
    https://wave.rozhlas.cz/...zamku-i-laserova-show-ve-filharmonii-polsky-festival-date-oslavil-8074097
    DISEN
    DISEN --- ---
    Ahoj! Shanim 2 listky na Garbicz, nevite nekdo o necem? diik
    SPHEX
    SPHEX --- ---
    já jsem se nakonec ani nesnažil. Zjistil jsem, že se mi ten prodloužený víkend kryje s jinou akcí, kde nemůžu nebýt.(
    SQUEAKY
    SQUEAKY --- ---
    SKUTRJOHNY: mne sa podarilo, ale nebolo to uplne hladke.
    SKUTRJOHNY
    SKUTRJOHNY --- ---
    a podarilo se? zaclo to o 3min.driv. mne to nevzalo kartu a ani si to nasledne neporadilo s bankovnim prevodem. paypal byl kdesi dole utopeny a nez jsem to obnovil, bylo po vsem :) zlaty ticketportal
    SPHEX
    SPHEX --- ---
    Předprodej na Unsound začíná za 10 minut
    Unsound 2019
    https://unsound.goingapp.pl/
    YARIN
    YARIN --- ---
    prvni jmena letosniho rocniku, trochu uz mi prijde, ze se zacinaj vykradat...

    First Artists Announced for Unsound Krakow 2019: Solidarity. Passes On Sale Monday 3rd June.
    https://www.unsound.pl/...nnounced-for-unsound-krakow-2019-solidarity-passes-on-sale-monday-3rd-june
    SKUTRJOHNY
    SKUTRJOHNY --- ---
    SPHEX: jeste k tem vlakum. pry, kdyz si koupis zpatecni jizdenku, tak to jde - tzn CZ-PL a zpet. samostatne z Polska min. online, ne-e
    SPHEX
    SPHEX --- ---
    SKUTRJOHNY: tak jsem ze zoufalství koupil lístek na autobus, snad to nebude opruz a neujede mně Pendolino z Ostravy.
    SKUTRJOHNY
    SKUTRJOHNY --- ---
    SPHEX: melo by se to tak dat. taky jsem se snazil zakupit online a ne-e, neslo
    SPHEX
    SPHEX --- ---
    Nevíte, co je to za demenci s lístkama na vlak z Polska do Čech?
    Nedají se koupit online přes ČD, ani PKP. Myslím, že před pár lety to nebyl žádný problém.
    Dá se to vyřešit přes mezinárodní pokladnu na hlaváku?
    SKUTRJOHNY
    SKUTRJOHNY --- ---
    SQUEAKY: je to skoda, protoze pro me byl "denni" program (koncertni cast mimo forum) stezejni. nechci tvrdit, ze vystoupeni v ICE jsou spatna, ale to prostredi me vzdycky uspalo
    SQUEAKY
    SQUEAKY --- ---
    SKUTRJOHNY: tiez mi to tak pride, ale nic som nezachytil. mozno maju k dispozicii menej penazi ako po minule roky.
    YARIN
    YARIN --- ---
    SKUTRJOHNY: za me je docela velky jmeno alva noto teda napr. ale chapu, kam miris. ad ice, je mozna ulitba kapacite, ktera uz nedostacovala na mensich mistech staryho krakova, tezko rict
    SKUTRJOHNY
    SKUTRJOHNY --- ---
    YARIN: uz je cely. kdyz se to prevede na pocty, tak tech ucinkujicich je vice nez minuly rok, jen to asi nacpali nekam jinam. mrzi me ale, ze to sterilni a spaci ICE dostalo tolik prostoru na ukor stareho Krakova. jo a uz tam nedominuje zadne vetsi jmeno typu Swans, Einstürzende Neubauten apod. Skoda, bylo to zpestreni. asi se letos vic setrilo
    YARIN
    YARIN --- ---
    Jeste neni zverejneny vsechno?
    SKUTRJOHNY
    SKUTRJOHNY --- ---
    Nema ten Unsound letos nejaky oklesteny denni program, teda alespon co se tyce koncertu ve Ct, Pa a So?? Zustalo tam jen ICE, coz me teda moc nevytrhlo a "zajezd" do Wieliczky a to je vse.. Necetl nekdo nekde nejake vyjadreni poradatelu, proc ze se to vydali touhle cestou?
    MAKOTAK
    MAKOTAK --- ---
    Zdar, kamarádka se chce zbavit jednoho lupenu na OFF, prý levně, kdyby měl někdo zájem, pošta. Pokud jsem zde mimo, dejte mínus, smažu se. Díky.
    LYRE
    LYRE --- ---
    YARIN: tyjo, slusnej lineup, slusnej!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam