• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEOWDRAK - znamení činského horoskopu
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    KOERHE: no já si myslím že znamení do vínku nedávají absolutně vůbec nic ale chlubit se čínským elitářským znamením mi problém nedělá :) jako správný drak jsem neskutečně ješitný !
    KOERHE
    KOERHE --- ---
    KEMAL:

    Draci taky bývají prý docela sobečtí a necitliví vůči ostatním. To bohužel taky můžu potvrdit, i když na tom pracuju. Vycházím z toho že znamení dávají lidem do vínku talenty a určité sklony nějak se chovat a jednat, ale jaký pak člověk nakonec je může ovlivnit i on sám. Jen doufám že v tom nejsem sám :D
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    KOERHE: jsem na tom přesně tak jak píšeš :) - obdivován pro moudrost, inteligenci i výřečnost !

    tady se mi bude líbit, budeme se tu hezky všichni plácat po zádech a všemožně se chválit :)
    KOERHE
    KOERHE --- ---
    Draci jsou nejvznešenější znamení čínského horoskopu, ve společnosti by měli vynikat a být když né obdivováni pro svou moudrost a inteligenci, tak alespoň pro svoje charisma a výřečnost.

    Jak jste na tom vy? Jste ve společnosti spíš introverti a necháváte se strhnout davem nebo vás vaši kamarádi respektují pro vaši odhodlanost a nadhled? Docela by mě zajímalo jak jsou na tom ostatní kteři se narodili ve znamení draka.
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    No, majitelka klubu se tváří poněkud mrtvě, tak nevím, jestli by ta vajíčka k něčemu byla...
    UGARATUGA
    UGARATUGA --- ---
    Meli by jsme naklast naky draci vajicka .)
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    Nějak to tu umřelo. Nebo všichni draci odletěli?
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    na evropske znameni nedam, ale ty cinske, hmm xD aneb caute draci
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam