• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COPPYFarmářské trhy
    COPPY
    COPPY --- ---
    IM_MORTAL: co jsem zatím četla, tak v zimě by se nejspíše nemělo prodávat. co se týče zeleniny a ovoce prodává se sezóní zboží, které se nemůže prodávat venku když jsou mrazy. z vlastní zkušenosti ale vím, že když jsem cca před několika lety prodávala zeleninu na trhu v čáslavi na náměstí (tehdy se tomu ještě neříkalo farmářské trhy:)), tak jsme prodávali až do Vánoc a pak až zas od března
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    Byla jsem teď v úterý na Kubánským náměstí v Praze a super! Ceny stejný nebo nižší než v obchodě a kvalitně mnohem, mnohem lepší! Nicméně ve čtvrt na devět (oficiálně se začínalo v osm) nával lidí, takže těžko říct, jak to vypadalo odpoledne...
    Ještě by mě zajímalo jak to vypadá v zimě.
    RIP
    RIP --- ---
    Ve věci trhů asi budu muset revidovat svůj vztah k otázce účinnosti modliteb. Protože celé roky jsme bezmocně nadávali, proč u nás tyhle trhy, které známe a máme rádi z Francie, vůbec nejsou. Až jsme si vůbec první takový trh u nás loni na podzim vymodlili dva kiláky od nás, v Klánovicích. Od té doby jsme spokojenými klienty a jsme tam prakticky co sobotu.
    DREAMCASTER
    DREAMCASTER --- ---
    Mlada Boleslav
    UT - Mestsky stadion
    PA - Namesti republiky
    SEZI
    SEZI --- ---
    Zatím jsem nebyl, ale chystám se.
    DAWNEN
    DAWNEN --- ---
    Osobně jsem sice nebyl, ale měl jsem možnost odtud ochutnat různé potraviny a bylo to dobré :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam