• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COPPYFarmářské trhy
    TURBOMRDAC
    TURBOMRDAC --- ---
    LIMONADA: ty,a kdy tam maj ty ryby a kde je to tam schovany?
    RIP
    RIP --- ---
    LIMONADA: Nevím, co blbnu, možná blbnu to, že "nejmíň půlka" mi přijde málo na to, abych tomu říkal hrdým názvem trh. Stejně jako by mě asi neuspokojilo, kdybych přišel do vinotéky a tam bylo nejmíň půlka víno a ostatní ch***ky :-(
    Ale je to fuk, nechme toho.
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    RIP: co blbnes? vzdyt tam byvalo trziste venku, ted je vevnitr v hale uz pres rok a minimalne pulka zbozi je ceska (i prodavacu), mam tam treba oblibeneho ovocnare roky....pamatuju ho jeste kdyz jsme tam nakupovali jako deti s mamou.
    RIP
    RIP --- ---
    LIMONADA: Ale než se k nim člověk tou Hanojí prodral... :-)
    MASOO
    MASOO --- ---
    LIMONADA: tam se nejsem schopna dovalit, no co, ted to mam na metru a zivot nezamestnane nebude zas tak spatny:)))
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    RIP: ale prdlacku, ja sem byla zvykla aspon jednou mesicne nakoupit v holesovicich, tam byly vzdycky cesky farmari...
    MASOO
    MASOO --- ---
    ;)

    musim taky vyrazit, bez cesneku je muj zivot ponekud smutny
    RIP
    RIP --- ---
    LIMONADA: Jukni na to z tý světlejší stránky, ještě předloni nebyl nejbližší trh hodinu cesty, ale někde v Německu :-)
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    RIP: njn, ja mam nebliz pak az do holesovic a na to jsem bohuzel nemela hodinu navic na cestovani=/
    RIP
    RIP --- ---
    LIMONADA: Tenhle pocit znám :-), ale dneska jsem ho zaplaťKlánovice byl ušetřen. Myslím, že kdyby takoví Francouzi, kteří česnek v kuchyni používají s velikou oblibou, museli čelit tomu děsu, co šest týdnů smrděl někde po kontejnerových lodích a meziskladech, vypukla by tam nová revoluce...
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    humus, na kulataku mivaj cesky ryby, hezky z rybniku...tak to ma byt.

    a teda dneska sem fakt nastvana, juz avizovali ze budou trhy na kulataku kazdou sobotu, a zrovna dneska je mezera a nebyly=/ achjoooo, neni nic horsiho nez jit nakupovat do alberta a byt donucena koupit si cesnek z ciny.
    COPPY
    COPPY --- ---
    každou sobotu budou na náměstí Jiřího z Poděbrad a Náplavce mořské ryby ve složení:
    Jiřák
    Mořský vlk 300g-400g, Řecko, farma
    Losos norský superior quality filet Norsko, farma
    Losos skotský Label Rouge filet GB/Francie, farma
    Pražma královská 300g-400g, Řecko, farma
    ...Okoun nilský (Bar Victoria) filet 300g-500g, Egypt, farma
    Tuňák yellowfin sashimi quality Srí Lanka, volný odchyt
    Atlantický Halibut filet Dánsko, volný odchyt
    Krevety 30-50 předvařené, chlazené Brazílie, farma
    Slávky Itálie, farma

    Náplavka
    Mořský vlk kuchaný 350g-550g - chov (Řecko)
    Losos filet s kůží - chov (Norsko)
    Treska tmavá filet 400-600g - volný odchyt (Dánsko)
    Sleď filet s kůží - volný odchyt (Norsko)
    Makrela obecná kuchaná - volný odchyt (Norsko)
    Platýs kuchaný 400-600g - volný odchyt (Holandsko)

    Moc to ale nechápu...
    HARALD
    HARALD --- ---
    RETAL: Děkuji ti, dobrý člověče. V pondělí tam běžím.
    COPPY
    COPPY --- ---
    Dočetla jsem se informaci, že dnes jsou na Kubáni k dostání chlazená a ručně škubaná čerstvá kuřátka z rodinné farmy ze Strakonicka. Žádný klecový chov! Domácí kvalita. :)
    KAREN
    KAREN --- ---
    //zejtra trh na kulataku a prej ze tam ted bude kazdej tejden. komunalni volby?
    COPPY
    COPPY --- ---
    HARALD: dnes u zemědělky na Suchdole byly takové minitrhy. Mimojiné i chleba:)...Dále klasika zelenina, domací uzeniny
    HARALD
    HARALD --- ---
    GUDRUN: Dalamánek jsem koupil. ALe to není chleba.
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    HARALD: drzkovsky nevoni? ja ho mam moc rada, kupuju dalamanek a snim ho na posezeni. Kolacek na snidani a troubu na nedeli do trouby. Na pankraci jsem taky dneska koupila vybornou hlivu, byla polivecka...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam