• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COPPYFarmářské trhy
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    IDENTITY: já si beztak myslím, že jakákoli dlouhodobě opakovaně použitelná taška je dobrá věc, i ta jutovka z Tesca...
    ale je pravda, že na tržiště není dost stylová
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    BALAENA: Však já jsem ji taky nešila, to je dárek od maminky :-) A ano, jestli myslíš takovou tu smetanově až krémově bílou plátěnou, co na ní obvykle bývá (bohužel) nějaké logo, tak to je ona, moje pohotovostní. Akorát že já na ní mám origoš ornament (něco jako mandalu), který kdysi namalovala moje neteř a nechala mi to na tašku natisknout, stejně jako na tričko..
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    IDENTITY: samodomo ušitou tašku nevlastním, bo na šití jsem levá jak turecká šavle. ale v kabelce mám asi čtyři tašky z režného plátna s logem jednoho našeho klienta, který tímto reklamním předmětem demonstroval, jak je jeho podnikéní šetrné k životnímu prostředí.
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    Já teda bez košíku, neboť na trh i zpět jezdím MHD, kde to je s košíkem dost nepraktické, když se kolem tlačí lidi. Na všechny nákupy nosím samodomo ušitou tašku. Mám i jednu v kabelce, na takový ty nákupy cestou z práce domů.
    MILUNI
    MILUNI --- ---
    MONELLE: no ja rozhodne s kosikem a hooodne lidi taky :-)
    MARTA_KLOFACOVA
    MARTA_KLOFACOVA --- ---
    YFF: Já mám teď novou síťovku od maminky a jsem nadšená :) pravda nic drobnějšího jsem v ní asi ještě nenesla... spis je trochu nepraktické, že si ji človek moc nechce pokládat na zem a taky sem prcek, kdyz se pod tíhou nákupu natáhne musim dávat bacha esli nebrnkám o schody a tak :D
    PIZI
    PIZI --- ---
    Clanek ma nadpis proc nenosit igelitku, ale jde spise o proc si v obchode nebrat novou igelitku. Pokud uz igelitku doma mam, jejim pouzivanim nicemu neskodim.
    YFF
    YFF --- ---
    TAMARIX: tož já mám látkovku, ale na trhy raději ten košíček, síťovka není špatný nápad, ale není to na všechno, bála bych se, že menší věci propadnou krz:)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    TAMARIX: tak s igelitkou snad nikdo nechodi ne? :) me se hodne osvedcila taska Marianne - takova ta cervena...
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    Tak až vyrazíte na farmářské nákupy, nezapomeňte si vzít svojí tašku - http://www.nazeleno.cz/nazelenoplus/5-duvodu-proc-nenosit-igelitku-nebo-papirovou-tasku.aspx ;-) .
    PIZI
    PIZI --- ---
    BEHEMOT: Tak udelej reklamu tim ze reknes co je tam tak skveleho.
    BEHEMOT
    BEHEMOT --- ---
    Chtěl bych udělat reklamu farmářské prodejně netínské rodiny Němcových v ul. Milady Horákové na Praze 7 - je týden nová, ani na stránkách ještě nemají kontakt, zapadlá v pasáži u zastávky Kamenická. Vřele doporučuji všem letenským..
    COPPY
    COPPY --- ---
    Tak už se nám to blíží:)
    První letošní (venkovní) farmářské trhy budou 26.2. na Kubáni.
    Dále jsou upřesněny termíny pro Náplavku 19.3. a Jiřák 16.3.

    Ostatní FT zahájí provoz až v březnu/dubnu. Jedná se o FT na Pankráci, ve Zbraslavi, v Dejvicicích, Suchdole, Karlíně, Dolních Počernicích, Klánovicích, Libni (Galerie Harfa), Hostivaři (14.4.)

    Ovece a zeleninu lze stále nakupovat v hale 22 v Holešovické tržnici a v Galerii Fénix ve Vysočanech

    Farmářskou prodejnu Český Grunt Praha můžete navštívit na adrese Radhošťská 2, Praha 3 (Po–Pá 7.30 – 19, So 8.30–13 hodin)
    COPPY
    COPPY --- ---
    Je to smutné, ale ne všechna zelenina a ovoce pocházela v minulých letech přímo od prodejce. Z toho důvodu chce MZe vytvořit kodex pro fungování FT. Viz článek:
    MZe chce vytvořit kodex pro fungování farmářských trhů - FinančníNoviny.cz
    http://www.financninoviny.cz/zpravodajstvi/zpravy/mze-chce-vytvorit-kodex-pro-fungovani-farmarskych-trhu/594606



    MARTA_KLOFACOVA
    MARTA_KLOFACOVA --- ---
    CHANA: podle ocekavani ...

    Takže ZBOŽÍ: jedeme sezónně - takže med, víno, pečivo, sýry, klobásy, maso, až bude - tak první zelenina, ovoce, atd.

    Když ponesou slepice budou i vajicka ...
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    byl jste nekdo ve fenixu nebo na harfe? jestli se mam obtezovat :)
    CHANA
    CHANA --- ---
    je na fb také informace o tom, jestli tam bude takhle v zimě i zelenina nebo jen maso, mléko, vejce?
    MARTA_KLOFACOVA
    MARTA_KLOFACOVA --- ---
    Zachyceno na fejsacku:

    A je to tu - první termíny: Kubáň začíná 26. 2., Jiřák 16. 3. a Náplavka 19.3...oprašte košíky, vyndejte tašky, trhy začnou cobydup.
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    Je to nějaký smutný bez těch trhů, což?! Už aby bylo jaro.. Smutně pokukuju po Kubánském náměstí..
    COPPY
    COPPY --- ---
    CHYBÍ VÁM FARMÁŘSKÉ TRHY? OBJEDNEJTE SI FARMÁŘSKÉ BEDÝNKY! | Farmářské tržiště
    http://www.farmarsketrziste.cz/rubrika-bedynky/chybi-vam-farmarske-trhy-objednejte-si-farmarske-bedynky

    Bedýnky | Farmářské tržiště
    http://www.farmarsketrziste.cz/bedynky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam