• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COPPYFarmářské trhy
    MARTA_KLOFACOVA
    MARTA_KLOFACOVA --- ---
    Tak v sobotu ta kubáň nebude ... ono se není co divit v té zimě ... začíná se až 12.3.

    První farmářský trh odstartuje na Kubánském náměstí, v Praze 10 („na Kubáni“) v sobotu dne 12. března od 8:00 do 14:00 (a dále budou pokračovat jako vloni, tedy každé úterý, čtvrtek a sobotu). Další z tržišť otevíráme na náměstí Jiřího z Poděbrad, v Praze 3 („Jiřák“) ve středu dne 16. března 2011 od 8:00 do 18:00 a konečně Náplavka u Palackého mostu, v Praze 2 bude otevřena v sobotu 19. března 2011 od 8:00 do 14:00. Slavnostní zahájení budou v uvedené dny vždy v 10:00.
    YFF
    YFF --- ---
    CHANA: asi jsme divný pražáci, ale my máme pojízdnou tašku taky, i když jí používá spíš přítel, a jen na lokální nákupy, tahat plnou do normálního busu se schodama není nic moc, to už je lepší ten batůžek
    CHANA
    CHANA --- ---
    MONELLE: Loni jsem chodila s dítětem na břiše a s batohem na zádech:) Koncem roku, když už bylo větší, přesunulo se dítě na záda a batoh na břicho a doufám, že letos už poťape samo a pořídila jsem si tašku na kolečkách protože to máme na trh přes půl Prahy:) A bylo mi řečeno, že je vidět, že jsem "ta venkovanka", protože s jezdící taškou by žádný Pražák nikdy nevyšel:)))
    PIZI
    PIZI --- ---
    IDENTITY: Me to napada bezne. Trhy jsou in, bude tam chodit hodne lid touzicich po tom byt in.
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    MONELLE: Šerpa :D
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    MONELLE: Mě by zase ani nenapadlo podezírat někoho, kdo chodí na trhy s košíkem, z pouhé touhy po stylovosti :) Košík je na uložení nákupu jednoznačně ideální a žádné moje popsané zkušenosti to myslím nijak nevylučují. Jenom pro mě je nepraktický proto, že ho po nákupu neuložím do auta ani neodnesu pěšky, nemajíc to pár desítek až stovek metrů, nýbrž bych ho musela stále držet v ruce v plné tramvaji/buse. Proto mi víc vyhovuje taška, kterou můžu navíc hodit přes rameno. (A ještě víc mi samozřejmě vyhovuje manžel, kterej má na zádech batoh..)
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    RIP: A to by se mi líbilo ze všeho nejvíc :) Vlastně batoh jako zavazadlo na trhy u nás taky figuruje, když mám pánský doprovod.
    RIP
    RIP --- ---
    Já brávám batůžek, mám to ve vzdálenosti snadno dojezdné na kole a tak to je nejšetrnější na mou těžce zkoušenou páteř.
    Ale něco by mohlo v batůžku přijít k úrazu, takže mám na nosiči kola košík.
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    MONELLE: Já nejraději chodím s košíkem, ale pokud se na trhu stavuji cestou z práce (kam košík přirozeně netahám), tak poslouží látková taška.
    COPPY
    COPPY --- ---
    v záhlaví jsem vám vytvořila anketu pro srovnání, co frčí nejvíce .. jestli taška nebo košík:)
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    BALAENA: Stylovost je to poslední, co mě na tržišti zajímá ;)
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    IDENTITY: já si beztak myslím, že jakákoli dlouhodobě opakovaně použitelná taška je dobrá věc, i ta jutovka z Tesca...
    ale je pravda, že na tržiště není dost stylová
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    BALAENA: Však já jsem ji taky nešila, to je dárek od maminky :-) A ano, jestli myslíš takovou tu smetanově až krémově bílou plátěnou, co na ní obvykle bývá (bohužel) nějaké logo, tak to je ona, moje pohotovostní. Akorát že já na ní mám origoš ornament (něco jako mandalu), který kdysi namalovala moje neteř a nechala mi to na tašku natisknout, stejně jako na tričko..
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    IDENTITY: samodomo ušitou tašku nevlastním, bo na šití jsem levá jak turecká šavle. ale v kabelce mám asi čtyři tašky z režného plátna s logem jednoho našeho klienta, který tímto reklamním předmětem demonstroval, jak je jeho podnikéní šetrné k životnímu prostředí.
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    Já teda bez košíku, neboť na trh i zpět jezdím MHD, kde to je s košíkem dost nepraktické, když se kolem tlačí lidi. Na všechny nákupy nosím samodomo ušitou tašku. Mám i jednu v kabelce, na takový ty nákupy cestou z práce domů.
    MILUNI
    MILUNI --- ---
    MONELLE: no ja rozhodne s kosikem a hooodne lidi taky :-)
    MARTA_KLOFACOVA
    MARTA_KLOFACOVA --- ---
    YFF: Já mám teď novou síťovku od maminky a jsem nadšená :) pravda nic drobnějšího jsem v ní asi ještě nenesla... spis je trochu nepraktické, že si ji človek moc nechce pokládat na zem a taky sem prcek, kdyz se pod tíhou nákupu natáhne musim dávat bacha esli nebrnkám o schody a tak :D
    PIZI
    PIZI --- ---
    Clanek ma nadpis proc nenosit igelitku, ale jde spise o proc si v obchode nebrat novou igelitku. Pokud uz igelitku doma mam, jejim pouzivanim nicemu neskodim.
    YFF
    YFF --- ---
    TAMARIX: tož já mám látkovku, ale na trhy raději ten košíček, síťovka není špatný nápad, ale není to na všechno, bála bych se, že menší věci propadnou krz:)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    TAMARIX: tak s igelitkou snad nikdo nechodi ne? :) me se hodne osvedcila taska Marianne - takova ta cervena...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam