• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COPPYFarmářské trhy
    Chystáte se? Byli jste? Doporučite? Co si o nich myslíte? Cokoliv pro příznivce (možná i odpůrce?) farmářských trhů!





    FARMÁŘSKÉ TRHY NA WEBU

    Nakoupené zboží na FT nejraději ukládám do:

    191 hlasy od 161 respondentů

      rozbalit záhlaví
      PETRA_CHATEAU
      PETRA_CHATEAU --- ---
      KUBAN88: sýr je od výrobce progo, chrastavec. je v takový trojúhelníkový papírový krabičce, moc dobrej.

      jj byl tam stánek s kytkama, tulipány za 20, výběr z několika barev, narcisy byly úplně zavinutý, takže by měly chvíli vydržet. koupila sem si jich 16.) a pak snad nějaký macešky a jiný hrnkový kytky, moc se v tom nevyznam
      KUBAN88
      KUBAN88 --- ---
      PETRA_CHATEAU: to tam bylo? ty brdo ;)


      PETRA_CHATEAU: a kozi syr ktery? ja kupuju pravidelne ten u vchodu...
      PETRA_CHATEAU
      PETRA_CHATEAU --- ---
      jo a eště sem koupila krásný tulipány a narcisy (3 kč za jeden, to sem fakt koukala)
      PETRA_CHATEAU
      PETRA_CHATEAU --- ---
      taky sem byla na kubáni, kolem půl desátý, příště se hecnu, abych tam byla už v osm. ale mam mrkev, vybornej mošt s řepou, toskánskej chleba právě od toho stánku, o kterym mluví cmlka, kozí sýr a sušený brusinky. chtěla sem nějaký klobásky, ale je vidět, co maj pražáci nejradši, takže tam byli největší fronty.)
      CMLKA
      CMLKA --- ---
      QUAACA: no prave zitnej, takovej od stanku, kde prodavaj susenky - ty tam jeste meli a pak maj jeste chleba se susenejma svestkama, ten taky neni spatnej, dnes jsem se jich ptala, jak se jmenujou a kde bych je nasla a pry jmeno nemaj a pres zimu nikde neprodavali :((

      drzkovskej mi nechutna, ten uz jsem zkousela nekolikrat a ruzny...
      KUBAN88
      KUBAN88 --- ---
      CMLKA: ja uz nemel silu ani na ty jablka frontu stat ;)

      - jinak ja vzdycky chodim pro ten Drzkovskej (nebo jak se jmenuje) a ten uz meli jenom malej, tak jsem vzal hned 2 :)
      QUAACA
      QUAACA --- ---
      CMLKA: a jakej je tvůj milovanej chleba?
      CMLKA
      CMLKA --- ---
      ja dorazila az ve 12 muj milovanej chleba uz nemeli, ale to se dalo cekat, u vsech uzenin mraky lidi a strasny fronty, zelenina a ovoce nejak snad vubec, jenom jablka, tak sem vzala kilo a jeden med a sla zase domu :) tak hlavne, ze uz to vypuklo...
      KUBAN88
      KUBAN88 --- ---
      tak dneska na Kubáni masakr... šílené masy lidí...

      ale nakoupil jsem - jitrnicky, uzene, tlacenku, chleba, mošt, kozí sýr a klobásky... :) tolik penez ale tolik chuti ;)
      MARTA_KLOFACOVA
      MARTA_KLOFACOVA --- ---
      Tak já 20 vajec .... klobásy, jitrnice, zeleninu na polívku, kozí sýr, jablečný mošt ... jablíčka, hrušky, trochu šunky, pěknej kus slaniny ... všecko mňam ... lidí teda fakt strašně :-O už se těšim, že příště naběhnu okolo osmé a bude větší klídek :)
      QUAACA
      QUAACA --- ---
      COPPY
      COPPY --- ---
      MARTA_KLOFACOVA: díky za info, jenom doplním, že to bude teď 6.3....
      když jsem četla postupně ty věci, tak bych to snědla všechno hned :D
      slovensko-maďarské lahůdky zní lákavě.)
      MARTA_KLOFACOVA
      MARTA_KLOFACOVA --- ---
      Kubáň:

      Masopust je opravdu v neděli a bude se zde prodávat: kořenová zelenina, ovoce, pečivo z Džkova, domácí sušenky, tradiční valašské pečivo, české buchty, paní Maruška s občerstvením, slovensko-maďarské lahůdky, grilovaná šunka, pan Bezdíček s uzeninami, uzeniny Kozel, vajíčka, ryby, rak...ytník, marmelády, mošty, svařák, sušené ovoce, nakládaný česnek a rajčata, kozí a kravské sýry, parmazán, domácí brambůrky, kořechy v karamelu, mini koblížky, marcipán, vlněné výrobky a kávička na závěr.
      MARTA_KLOFACOVA
      MARTA_KLOFACOVA --- ---
      MONELLE: Helet, ale neklesej na mysli, jestli máš velkou lednici, tak si prostě nakup na těch 14 dní - moje maminka má v lednici ještě naprosto funkční českej česnek, co koupila na posledním trhnu někdy v říjnu!

      Samozřejmně to neplatí třeba pro máslo, ale vejce, zelenina a uzeniny ti při správném uskladnění těch 14 vydrží ;)
      SHAHLAH
      SHAHLAH --- ---
      Tuto sobotu bude v Karlíně masopust. Letos i s farmářským trhem.
      http://www.riz.cz/6dspr
      MARTA_KLOFACOVA
      MARTA_KLOFACOVA --- ---
      MONELLE: Plzeň bohužel nevim ... info zachytávám na fejsáčku a tam řešej jen Prahu :(
      MARTA_KLOFACOVA
      MARTA_KLOFACOVA --- ---
      Tak v sobotu ta kubáň nebude ... ono se není co divit v té zimě ... začíná se až 12.3.

      První farmářský trh odstartuje na Kubánském náměstí, v Praze 10 („na Kubáni“) v sobotu dne 12. března od 8:00 do 14:00 (a dále budou pokračovat jako vloni, tedy každé úterý, čtvrtek a sobotu). Další z tržišť otevíráme na náměstí Jiřího z Poděbrad, v Praze 3 („Jiřák“) ve středu dne 16. března 2011 od 8:00 do 18:00 a konečně Náplavka u Palackého mostu, v Praze 2 bude otevřena v sobotu 19. března 2011 od 8:00 do 14:00. Slavnostní zahájení budou v uvedené dny vždy v 10:00.
      YFF
      YFF --- ---
      CHANA: asi jsme divný pražáci, ale my máme pojízdnou tašku taky, i když jí používá spíš přítel, a jen na lokální nákupy, tahat plnou do normálního busu se schodama není nic moc, to už je lepší ten batůžek
      CHANA
      CHANA --- ---
      MONELLE: Loni jsem chodila s dítětem na břiše a s batohem na zádech:) Koncem roku, když už bylo větší, přesunulo se dítě na záda a batoh na břicho a doufám, že letos už poťape samo a pořídila jsem si tašku na kolečkách protože to máme na trh přes půl Prahy:) A bylo mi řečeno, že je vidět, že jsem "ta venkovanka", protože s jezdící taškou by žádný Pražák nikdy nevyšel:)))
      PIZI
      PIZI --- ---
      IDENTITY: Me to napada bezne. Trhy jsou in, bude tam chodit hodne lid touzicich po tom byt in.
      IDENTITY
      IDENTITY --- ---
      MONELLE: Šerpa :D
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam