• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COPPYFarmářské trhy
    Chystáte se? Byli jste? Doporučite? Co si o nich myslíte? Cokoliv pro příznivce (možná i odpůrce?) farmářských trhů!





    FARMÁŘSKÉ TRHY NA WEBU

    Nakoupené zboží na FT nejraději ukládám do:

    191 hlasy od 161 respondentů

      rozbalit záhlaví
      SVETLUSKA222
      SVETLUSKA222 --- ---
      COPPY: No vidíš to, já tam byla navandru a než jsem vylezla z postele, tak už asi stánkaři neměli trpělivost na mne čekat, protože jsme je tam nezahlídly, i když možná za to mohl ten svátek 28.října :)tak si možná dali taky oraz lidičky. Jinak fandím takovím věcem, v Plzni taky takle párkrát do měsíce jsou k mání stánky. Chíí jinak už se těším NA SVATOMARTINSKÉ VÍNEČKO!
      COPPY
      COPPY --- ---
      SVETLUSKA222: pravidelné trhy jsou i v čáslavi vždycky v úterý, čtvrtek a sobotu ráno. nikdy mě nenapadlo o nich uvažovat jako o farmářských, protože tam jsou už několik let:) teď tam pravidelně jezdí jedni slováci se slovenskými sýry a uzeninami - můžu doporučit.
      a kytek taky strašný hafo.)
      SVETLUSKA222
      SVETLUSKA222 --- ---
      Ty stánky u pár bylo napsáno že jsou jako bio, a ostatní že jsou jako nebio, jsme nenapsala že ty pomela byla nebio :)
      TAMARIX
      TAMARIX --- ---
      SVETLUSKA222: Tak vono i kdyby v tý síťce nebyly.. ;-)
      SVETLUSKA222
      SVETLUSKA222 --- ---
      Tak jsem před pár týdny zavítala na vandru do Kolína a velmi mi potěšily stánky se zeleninou/ovocem uprostřed náměstí. A plno krásných květin čerstvých. Jenom mi krapet zarazila pomela, byla úplně stejně zabalená v síťce jako v každém kamenném obchodě.
      CIA
      CIA --- ---
      _AMBRA_: U nas na malomeste taky nema spousta stanku co delat. Farmarske trhy tu zacaly s velkou pompou, lidi nateseni a pak plno preprodejcu. Takze uz tam nikdo nechodi a stanky se tu krci 3. Jsem zvedavy, jak jeste dlouho. To je tak, kdyz to dela mesto a ne nekdo, koho to zajima a rozumi tomu :(
      SAPPY
      SAPPY --- ---
      takova mensi pozvanka na pondelni novostrasecky bio jarmark:
      Říjnové biojarmarky | BIO školy
      http://www.countrylife.cz/bioskoly/bio-rijnove-biojarmarky
      _AMBRA_
      _AMBRA_ --- ---
      tak sláva hurá jupíje, konečně Farmářské trhy i u nás na maloměstě :)

      nějaká fotodokumentace














      nevím jak trhy vypadají v Praze, ale tady u nás na maloměstě tam většina stánků (podle mě) neměla co dělat, ale pořád lepší než krámy od vietnamců, které se na trhách pravidelně objevují, takže i tak jsem ráda, že to u nás je
      QUAACA
      QUAACA --- ---
      BALAENA: aha, zřejmě jsem si spletla den :D
      IKARIE
      IKARIE --- ---
      na jiraku uz taky svarak, zmena od minuleho tydne :)
      BALAENA
      BALAENA --- ---
      QUAACA: minulé úterý tam trhy normálně byly, ocitla jsem se v těch končinách, protože jsem byla u doktorky ve vinohradské nemocnici, to tam vždycky zaskočím. měli plno sezónní zeleniny, několik burčáků, už se objevil první svařák, u stánku s houbama měli i směs hřibovitých za šílený peníze...
      QUAACA
      QUAACA --- ---
      nevíte, jak je to s farmářškými trhy na kubáni? byla jsem tam minulé úterý a nic se tam nekonalo, tak jsem si říkala, že už je asi pro letošek konec, ale zase na jejich stránkách vidím, že je tam akce 29.10. ...
      IKARIE
      IKARIE --- ---
      dneska po velmi dlouhe dobe jirak (naposledy nekdy kveten) a trosku mi prislo, ze se obmenil sortiment. daleko vic stanku s pecivem, kolackama, olivove oleje. dneska se mi tam libilo moc. u balkanskeho stanku jsem koupila ajvar a asi tam budu muset pristi tyden zajit pro jeste jedno (vetsi baleni), mnam :)
      OIIIK
      OIIIK --- ---
      LEPEK: to už byly poslední borůvky, nížinné už nejsou, byly jen tyhle horské a prodejce sám uznal, že už je vykupovat nebude a jezdit s nimi nebude, protže prostě nejsou dobrý, letos byl na borůvky přišernej rok, když se zastavíte na trhu tak určitě vymyslím nějakou kompenzaci
      LEPEK
      LEPEK --- ---
      tak teda další blbá zkušenost z trhu na vítoňské náplavce v praze - zkažený horský borůvky (hořký)
      ochutnala jsem blbka jen ty vrchní, které byly dobré. ty pod byly už zvinulé :/
      ALTIBO
      ALTIBO --- ---
      zdravim, zvu na den otevřench dveř k nám na farmu. Přijdte se podivat určitě. Bude připraven celodenní program s živou hudbou, hostinou a přednáškami...těším se na vás http://www.facebook.com/event.php?eid=136061079816177 http://www.krisnuvdvur.cz/
      QUAACA
      QUAACA --- ---
      PETGRIDUS: díkes ;)
      PETGRIDUS
      PETGRIDUS --- ---
      QUAACA: http://www.farmarsketrziste.cz/kuban PŘES PRÁZDNINY JEDEME VE STEJNÉM RYTMU! TRŽNÍ DNY SE MĚNIT NEBUDOU. Z DŮVODU STÁTNÍHO SVÁTKU SE NEKONÁ KUBÁŇ V ÚTERÝ 5.7. A JIŘÁK VE STŘEDU 6.7.!
      stačilo dát do googlu
      QUAACA
      QUAACA --- ---
      nevíte, jsou trhy na kubáni i dnes, když je st.svátek?
      GREGI
      GREGI --- ---
      COPPY: to jo ale stejne byme zajimalo jeslti ma nekdo osobni zkusenosti
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam