• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SUN_VU_KUNGSvatostánek Opičího krále - tvorba nejrůznějšího druhu - SUN VU KUNG at work

    Tvorba ID SUN VU KUNG. Digitální práce, kresby, malby, plastika...

    KNIHY (přehled nejdůležitějších knih z mé knihovny, kdyby někoho zajímaly jakékoliv informace ke konkrétní knize, stačí napsat)
    www.jdolezalek.com - portfolio
    rozbalit záhlaví
    DONALD
    DONALD --- ---
    SUN_VU_KUNG: tak agenta 47 jsem tam videl fakt okamzite, takze to jsi vazne trefil :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    JUDAS: Jsem si musel dát to jméno vyhledat, i když mi přišlo nějak povědomé :) Spíš jsem při tom kreslení myslel na hitmana 47, kterého mám shodou okolností jako figurku na reproduktoru :) Každopádně díky za hodnocení :)
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    SUN_VU_KUNG: Lex Luthor? Skvely veci.. jeden palec malo
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    A další skica...
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Skica...
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Tak zase nějaké práce... fiktivní portrét

    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    MERLKIR: a pak to celé podojit terpentýnem a simulátor klasické malby je na světě :D
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    R0C3S3K: ale jde :) Klidně konverzuj :)
    MERLKIR
    MERLKIR --- ---
    SUN_VU_KUNG: hehe, pak ještě ty tiskárny naučit vrstvit barvy ve správných tónech po jednotlivých tazích z historie a bude to.
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    chjo, tady koukam nejde nahodit konverzacni podton, vsechno hned davas sezrat s chladnou logikou, tak ja jdu zase pryc:)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    R0C3S3K: no nepovídej :) Zbrush štětce jsou ještě daleko za tím, jak by měl 3D brush fungovat... ale ukázka směru to je.
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    v ZBrushi muzes modelovat pomoci stetcu
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    MERLKIR: No jasně, všechno by bylo celkem v pohodě, až na tu mega 3D tiskárnu :) Ale stejně přepokládám, že pokud půjde rozmach 3D tiskáren tak, jako teď, tak do pár let bude klidně možné něco takového vytisknout... taky si myslím, že se pak objeví 3D brushe, které budou dělat plastickou stopu, a tu potom takové tiskárny normálně vytisknou, takže zmizí dvourozměrnost digitálních maleb.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    MOUSEK: díky :) jediné, čemu jsem nedokázal zabránit je odraz světla na stropě hned u obrazu, v reálu by tam asi nic takového nebylo, ale renderer mi to tam pořád házel... tak jsem to zeshora uříznul, ale je to tam pořád trochu vidět :)
    MERLKIR
    MERLKIR --- ---
    Hej! Takhle to působí skoro plasticky! Jako reliéf by to bylo drsné. A ani by to nemuselo být složité udělat - vezmeš šedotónní verzi jako height mapu a necháš si vygenerovat 3D model, trochu opravíš a necháš vytisknout na mega 3D tiskárně. :D
    MOUSEK
    MOUSEK --- ---
    Myslim ze oci netreba zmurit :) Viz splnuje ucel a celkom pekne sa vytvori predstava o tom ako to bude vyzerat ! ;)
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    ok, vysvetlil jsi mi to, jdu oxidovat o dum dal
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    R0C3S3K: nevím, co je na tom tak nepředstavitelného, plátno je srolované, na místě se napne na rám... V případě velkoformátového tisku se instalace dá provést taky vcelku jednoduše, stačí na to jedno skříňové auto, žádné závratné náklady. Tohle ale nemá smysl řešit, protože nic takového jako výstavu nebo dokonce prodejní vůbec nezamýšlím a je mi úplně jedno, jestli by to někdo musel koupit nebo ne.
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    je to pusobive, jen s nedovedu predstavit, jak to bude s dopravou, pripadnym ulozenim mimo sin galerie:) asi to bude muset byt prodejni vystava an ekdo to bude muset koupit)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Tak jsem si trochu pohrál ve sketchupu :) 3D modeláři prosím přimhouří oko, nejlíp obě :D :D Chtěl jsem si vyzkoušet alespoň trochu to, jak by působil Complex 1 ve velkém formátu... Samozřejmě, nedá se to srovnat s reálným působením v prostoru, ale jako určitá studie proč ne...

    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    tak podobné to bude vždy, když je to tematická série :) ale každý kus se bude lišit formátem, poměrem stran, barevností, hloubkou světla/stínu no a samozřejmě hlavně kompozicí :) Tahle struktura, kterou linkuješ je bohužel tak malá, že nejde použít pro velkoformátový tisk, takže musím udělat nové a větší.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam