• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SUN_VU_KUNGSvatostánek Opičího krále - tvorba nejrůznějšího druhu - SUN VU KUNG at work
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    čtu si takhle nový vydání Mariňáků a koukám : ilustrace známou rukou... Koukám na reedici Megapolis a ta obálka mi něco připomíná... Koukám na novou řadu JFK (resp. X-Hawk) a taky mi to přišlo nějaký povědomý... A další obálky na pultech... Jedeš dobře, držím palec, ať máš kšefty - ale že se nepochlubíš věrným obdivovatelům ?
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    DENISS: Třeba kniha od Ballistic Publishing - D'artiste - Matte Painting. Tam jsou jak hotové práce, tak ukázky postupu, jak vznikly. A nebo také Gnomon DVD tutorialy, např. od Dylana Cole a Dussa atd.
    DENISS
    DENISS --- ---
    ahoj chtel bych se zeptat muzete mi doporucit nakou dobrou knihu o Matte Paintingu ,,ale treba aby tam bylo videt treba i postup prace a finalni prace,,muze to byt castecne zamereny i na concept art ,,,,diky moc
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    MOUSEK: ty už asi nebudu dělat, už mě to tak nebaví...
    MOUSEK
    MOUSEK --- ---
    a nejakú fotomontáž som už roky nevidel :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    jak kdy, něco nejde z amazonu sehnat... třeba Spark právě ne.
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    objednavate to z amazonu?
    MACOMIX
    MACOMIX --- ---
    Copak knihovnicku, ale dalsi mistnost v Ikee nesezenu :D Exodyssey vypada paradne, zitra objednavam, sakra ;)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    MACOMIX: no, je pravda, že Spark je vzhledem k tomu, že Exodyssey stojí skoro stejně, docela drahý... ale jinak se tyhle knihy pohybují v celkem solidních cenách, zvlášť, když to porovnám s cenami knih třeba tady v Luxoru... a místo - ikea a nějaká jejich slušivá knihovnička a máš to, ne? :)
    MACOMIX
    MACOMIX --- ---
    SUN_VU_KUNG: neni, horsi je to s mistem a taky to neni zadarmo (pri me spotrebe komiksu navic :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    R0C3S3K: rozdýchávám nějaké ty panáky a do toho práce, takže nevím nevím... :)
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    co dalsi skici, posledni kresba je tu z 7.11, das dalsi varku?:)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    MACOMIX: no však na tom není přece nic špatného, ne? :)
    MACOMIX
    MACOMIX --- ---
    SUN_VU_KUNG: tohle mi nedelej, ja jak vidim peknou knizku, tak ji hned musim mit ;)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Tak jsem si udělal radost, nedávno Steambot vydal, v rámci své speedpaintingové stránky Steampainting, novou knihu (zřejmě se namlsali na Exodyssey :). Útlá knížka v polykarbonátovém pouzdru je slušnou ukázkou jejich schopností, ale přeci jen jsem čekal o trošku víc :) Do sbírky ale určitě zajímavý kousek.







    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    LISTICKA: tak to se obávám, že asi ne...
    LISTICKA
    LISTICKA --- ---
    SUN_VU_KUNG: Ahoj, máš někde přímo web nebo portfolio se svými pracemi? Chtěla bych nějakou malbu tuší v japonském nebo čínském stylu. Děláš takové věci? ČB nebo barva.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    JUDAS: to by byla asi hrozná nuda :) Před nějakou dobou jsem to zkoušel a prostě mi to pak nějak nejde, když vím, že se to nahrává :) Ale třeba něco zkusím.
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    hlt hlt... nejaky video pres rameno at ti vidime do tvorby nechystas?
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Hypotetické město... jen tak z hlavy...

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam