• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SUN_VU_KUNGSvatostánek Opičího krále - tvorba nejrůznějšího druhu - SUN VU KUNG at work
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    BIOH: tak se těším :)
    BIOH
    BIOH --- ---
    SUN_VU_KUNG: notyvole hned večer posílám, stydim se stydim, slizardovi jsem naposílal a na tebe jsem zapoměl
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    BIOH: co ta fotka obrazu? :)
    BIOH
    BIOH --- ---
    R0C3S3K: jj nahoď
    MAEDHROS
    MAEDHROS --- ---
    R0C3S3K: Zvrhlíku.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    R0C3S3K: pokud máš rip, kde má opičák stejný nebo hlubší hlas než v tom, co je na YT, někam ho nahraj ;) to, co mám já, je to samé, co je na YT a musím říct, že mi to ošklivě rve uši :)
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    KID_MCHUTT: tak to me doma nevypadava, mam rip jeste z casu CSFR, jsou k tomu i cesky "papundeklovy" titulky na zacatku;) ale dal jsem si v praci jako kulisu par dilu z YT a docela jsem cumel, kdyz to zacalo valit cinsky,,, a musim rict, opicak je v cestine daleko lepsi, ma to super dabing... kuk, echichichi
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    R0C3S3K: to mám doma taky. Sranda je, když v nejdůležitějších pasážích vypadne český dabing a začne to mluvit čínsky :)
    PIPAL
    PIPAL --- ---
    a hele, už i v elektrónech: http://www.kosmas.cz/knihy/166240/opici-kral/
    MERLKIR
    MERLKIR --- ---
    THE_BALROG: muááá, to je myslím ona :(((


    HE11_KNIGHT: JUST DO IT!
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    SUN_VU_KUNG: vyměním tedy za nějakej pěknej vobrázek :))
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    HE11_KNIGHT: Sun Vu Kung je chudý ;) Asi na to nebude mít :)
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    Kluci a ja teda toho opicaka vysocham, aspon si ho treba koupi sám Sun Vu Kung!! :))
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    MERLKIR: tu s ilustracema Zdenka Sklenáře? Tak tu naštěstí doma ještě mám :) (Teda u rodičů.) Ty obrázky jsou neuvěřitelný.





    BORO
    BORO --- ---
    ..jooo, to ani nevim, že ňáká kniha stejně jako animovanej Opičák je?...jaktože to nemám v knihovně...to musim mít..to asi jen tak neseženu, co?
    MERLKIR
    MERLKIR --- ---
    Tak neasi ;) Opičáka mám jako knihu dvakrát a dodnes mě mrzí, že jsme někomu darovali to úplně nejstarší vydání, které bylo asi dvakrát tak tlusté jako to nové. :/ (a s krásnýma ilustracema)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Vidím, že ctíte mou legendu opravdu důkladně :)
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    i kdyz, jak tak an to koukam ,ta kvalita bude asi dost podobna
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    MERLKIR: takhle, mam to napaleny na DVDcku, ale neni to zadna DVD kvalita,,, je to proste TV rip z doby, kdy to bezelo v bedne,,, ale urcite je lepsi nez na YT:)
    BORO
    BORO --- ---
    MERLKIR: presne, na to jotube je ve strasny kvalite, nato se neda divat, ale ta znelka...proste bozi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam